2 ЧЕРТИ !!! HELP ! Първа бременност !

  • 9 935
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Здравейте!
Нова съм във форума и нямам представа дали пиша на правилното място, извинявам се предварително за което !
С приятеля ми пробваме за бебе ... На 4.03 свърши в мен и на 07.03 ми дойде .. По - бледо е като течение, но иначе нищо друго различно .. Означава ли, че не се е получило или просто още е много рано?

Здравей! Както pepito ти е писала- това си е цикълът ти. По принзип с каква дължина е той? Тестовете за О наистина ще ти помагнат да определиш кога е овулацията и кога са най-благоприятните дни за бебеправене.
Успех и скоро да се похвалиш с + тест!

Първо много благодаря и на двете за адекватните и изчерпателни отговори ...
Аз разбрах, че това си ми е цикъла веднага ... Различното, което забелязах е само, че е по - блед ...

Та въпроса ми е няма шанс да съм бременна .. или просто още е много рано ? .. Защото все пак са минали само 4 дни ....

Извинявам се за странните въпроси, но си нямам на представа, а и мисля, че е много рано да ходя на генеколог и да задавам такива въпроси ... Иска ми  се първо да видя положителния тест .....

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 21:53 от Инна Димитрова

# 61
  • Мнения: 6 764
Не си бременна. Дошъл ли ти е цикъла, бременност няма. Не е необходимо нищо да чакаш.
Напиши в Гугъл "овулация и забременяване" и прочети статии свързани с тази тема.  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 44 088
Няма как да си в цикъл и да си бременна.

# 63
  • Мнения: 311
Този цикъл изненадващ ли беше за теб? По принцип редовен ли е? В момента не си бременна, но евентулно забременяване тепърва предстои. Като ти свърши М бебеправете. Моят съвет е да проследеш овуто /с тестове, БТ и/или фоликулометрия/. 12-14 дни след нея можеш да препишкаш един тест.
Успех!

# 64
  • Мнения: 300
За съжаление, няма бременност. Промните в цвета, количеството и т.н. на менструацията зависят от дебелината на лигавицата. Наистина е добре да следиш О поне по 2 метода и да наблягате на бебеправенето през фертилните дни или да пробвате и други метод - бебеправене през ден, за да сте сигурни, че ще хванете поне половината от ертилните дни. Поразрови се на тема О. Желая ти успех и скоро да видиш двете чертички  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 73
Да, 2100 лв. е раждането, а бременността ми следи др.Живкова по здравна каса, а по-специализираните изследвания са с центе като навсякъде. Хубавото на Токуда е, че системата им е вързана и ако си правиш всички изследвания там всичко им излиза в системата и на лекарката, която ти следи бременността и е много лесно защото си вижда всичко онлайн

Здравей,
И аз най-вероятно ще съм при нея. Исках да те попитам какви са ти впечатленията от/за и каквото и да е свързано с нея като доктор и професионалист.

Общи условия

Активация на акаунт