дали съм луда...?

  • 1 547
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 3 901
Ми те момиченцата по принцип като че ли са по-кротички....
Да бе да кротки, ела да видиж в нас какво чудо е малката  ooooh!...
А относно въпроса на karakongul , абе не си луда  Wink, ама я не се шашкай за глупости, всяко дете  си е различно, моята голямата беше така, с часове можеше да играе самичка, като се сетя за тези години -блаженство, ама сега ми се връща тъпкано  Wink...
Съвсем нормално си е детето, да ти е живо и здраво, а мама да се наслаждава на спокойствието  Simple Smile

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Големия ми син беше кротко бебе и сега е много кротко дете. Не се притеснявай. Аз от сина си мога само да се похваля. Никога не съм го видала да рита топка. Или си учи, или си чете книга, или си седи на компютъра. За разлика от малкия, който се очертава голямо диване.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 87
Племенникът ми беше така.Кака не го усещаше кога става от сън.Вземаше си играчките от кошарата и ни вопъл,ни стон.Сега вече е дивак,но е на 10г.Така,че споко има още време.Радвай се все още на спокойствието докато можеш. newsm10

# 18
  • Мнения: 8 505
Кротко си е детето,не е за лекар.Но ако много се притесняваш,консултирай се с педиатъра.
Честно казано,завиждам ти Wink

# 19
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Благодари на Бога, че те е дарил с такова съкровище. И не си мисли, че нещо не е наред. Нека да ти е живо и здраво детенце - а ти си почивай, че нали знаеш какво казват старите хора - кротко бебе - буйно дете.

# 20
  • Мнения: 177
Моята голямата беше така, когато беше малка. Буквално с часове можеше да разглежда книжка например. Аз, обаче, не съм се притеснявала, а се радвах. Малката,пък, няма нищо общо с нея..ако се заиграе с нещо за повече от минута си е цяло постижение..Според мен е до характер. Някои деца са спокойни, други не толкова...

# 21
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Я не се шашкай за такива глупости. Всяка майка би се радвала на добро и послушно дете. За какво ти е по цял ден то да вика, и ти след него. Свиркай си!
Точно така!!!

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ми те момиченцата по принцип като че ли са по-кротички.
Въобще не съм съгласна.
Ела ни виж - все едно стадо диви коне се подвизават вкъщи....до дете и натура си е, полът няма значение.

# 23
  • София
  • Мнения: 212
Ми те момиченцата по принцип като че ли са по-кротички.
Въобще не съм съгласна.
Ела ни виж - все едно стадо диви коне се подвизават вкъщи....до дете и натура си е, полът няма значение.
newsm10Напълно съм съгласна!
Моята дъщеря на едно място не може да седи от малка!Проходи почти на 8 и от тогава само щуротии...
Малкият-ми се вижда много кротко и спокойно бебе,но ще видим как ще е занапред... newsm12
Всяко дете си е индивидуално-с различен темперамент!!!Изобщо нямаш повод за притеснение!!! newsm53

# 24
Не си втълпявай че си луда. Мойта средната кака беше така даже като проходи, а като тръгна на градинка беше най-щурото и подвижно дете в цялата градина. Така че, спокойно. reverance

# 25
Радвай те се на спокойствието,докато сте кротки. smile3501

# 26
  • Мнения: 1 072
Радвай се на детенцето. Ако се притесняваш само от това, че е спокойно - няма смисъл. Нали си прави всичко друго според възрастта? Марк също може да си играе сам, но благодарение на свекито, която нон-стоп е с него, е станал по-капризен. Ако беше само с мене сигурно и той щеше да е "самодостатъчен".

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Радвай се на детенце и си гледай спокойствието докато можеш.
 Направо съвсем неблагородно ти завиждам, че мойто е едно диване...

# 28
  • Мнения: 28
Аз не мога да повярвам,че има такива бебоци Shocked.Моето лудува и за сметка на твоето (чак трепери от вълнение, да се чуди каква щуротия по-напред да направи и колко силно да пищи Twisted Evil .Няма място за притеснение-някъде четох,че има голямо значение и как е протекла самата бременност.Моята майка е имала много нервна бременност с мен и следователно аз съм била адски ревлива и неспокойна #Cussing out,аз имах проблемна бременност(от здравна гледна точка) и много се притеснявах,вечно бях под напрежение и сега ела да ни видиш:не може да си намери място,толкова е активен...  rotfImao.Ако си била спокойна,докато си шишкавеела,споко! newsm10

# 29
  • Мнения: 3 116
Аз като бебе съм си играела с часове самичка, без да кажа думичка, забележи с един КОНЕЦ  Laughing Пък сега като се гледам, изглеждам си добре  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт