My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 531
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 199

.Krem, мисля че работи, никой не се е оплаквал, но аз лично не съм плащала с него, плащам директно с карта, не съм имала проблеми, пу пу...
Ако случайно се озовеш с 2 комплекта Лего просто няма да приемеш втората пратка или ще им я върнеш обратно...

Благодаря за помощта Simple Smile Накрая ги зарязах и поръчах от амазон, където това Лего се оказа по-евтино Simple Smile А иначе поръчвах до адреса на Габко в Германия, няма как да не приема пратка.

mims11 моята поръчка е сторнирана, но парите са ми блокирани по картата. само там да си стоят, ще почакам да ги отблокират...

# 736
  • Мнения: 1 080
Krem, ти поне имаш сторнирана поръчка, аз имам само блокирани пари. Сега се чудя дали да не им пиша, немския не го владея, но с преводача. Няма как да накарам банката да ми отблокира пори мисля....

# 737
  • Мнения: 832
Момичета, какво беше като получа половината артикули в един кашон, а другата половина още ги няма? Мъжът ми е приел пратката от DHL. Търсих назад да прочета, но не успях да намеря. Да пиша ли на някой мейл или просто да чакам?

# 738
  • София
  • Мнения: 1 476
Момичета, какво беше като получа половината артикули в един кашон, а другата половина още ги няма? Мъжът ми е приел пратката от DHL. Търсих назад да прочета, но не успях да намеря. Да пиша ли на някой мейл или просто да чакам?

dion, в акаунта ти трябва да е отразено в колко кашона пътуват нещата ти, всеки от тях си има тракинг номер. Там можеш да видиш да очакваш ли друг кашон, ако пише само 1 и сте го получили тогава им пиши, но според мен ще дойде в няколко и са описани в акаунта ти.

# 739
  • Софето
  • Мнения: 621
Привет, получих код за някакъв подарък, но не пише какво е. Ще ми изпратят подарък изненада или някой от продуктите дето съм си избрала ще ми бъде подарък или ...? Пробвах да прочета условията, но нищо не намирам.

# 740
  • Мнения: 822
За колко време пристигат поръчките ако искам директна доставка до София? Или по-бързо става с превозвач?

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
За колко време пристигат поръчките ако искам директна доставка до София? Или по-бързо става с превозвач?

Много зависи как ще улучиш курса на превозвача , но мисля че директно до тук е по - бързо.

# 742
  • Софето
  • Мнения: 621
За колко време пристигат поръчките ако искам директна доставка до София? Или по-бързо става с превозвач?
Последната ми поръчка директно до София, пристигна за 11 дни. Сега на 02.06. пуснах до немски адрес, в момента е в процес на транспорт.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
някой ако има излишен код за 10 евро или 10 процента,моля да ми пише на лично. Възможно ли е с него да поръчам с бг карта на немски адрес? Досега само до Бг поръчвам...

# 744
  • София
  • Мнения: 455
.

Последна редакция: вт, 15 юли 2014, 23:18 от Мишоран калпазан

# 745
  • Мнения: 2 880
Здравейте  Hug
дайте идея за хубав и оригинален подарък за РД на едно специално момче,което ще става на 2г  Praynig до 50 лв долу-горе  Hug
нещо дървено,обучително...занимателно  Rolling Eyes

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
plantoys

# 747
  • Мнения: 22
Здравейте, отдавна не съм влизала в темата, но т.к. си спомням, че имаше мами-експерти по ученическите ранички, искам да попитам за мнение за раничка за първокласничка - трябва да побира всичко необходимо, вкл. блокче н.4, а то е високо, детето няма да я носи (ще го водим и взимаме от училището) и се чудя дали този модел е добър:
http://www.mytoys.de/toitowear-toitowear-Schulranzen-Set-Cyclam- … c.ca01.01/3383414
или този, но ми се струва по-малка и че високи неща няма да влязат:
http://www.mytoys.de/toitowear-Ranzenrucksackset-Mermaid-5-tlg/S … .01.01.03/2408907
Ще съм много благодарна, ако някоя мама на по-големи деца, т.е. вече с опит от първокласническите неволи се включи за съвет.
И втори въпрос: някой ще прави ли поръчка за София, за да се включа евентуално?

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 17:21 от albenab

# 748
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Втората не мисля, че е малка, но килограмите и са много според мен. Според мен раница около 800гр е най-добре. Мое мнение разбира се.

# 749
  • София
  • Мнения: 12 229
  Аз взех на близначките подобна на втората показана от теб, но на Херлиц преди две години - http://www.mytoys.de/Herlitz-Schulranzen-Set-Midi-Plus-Kitty-Cat … .01.01.08/3504357
  Може да видиш размерите спрямо харесаните от теб. Със сигурност моята събира всичко. Не е много лека, но при нас през седмицата седят в шкафчетата им и реално ги носят веднъж понеделник от колата до училището и в петък наобратно, като обикновено даже само едната носят, не две.

Общи условия

Активация на акаунт