Мода за миньончета???

  • 8 930
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Според мен това какво ще ти стои добре зависи по-0скоро от пропорциите на тqлото, отколкото от височината.

Аз също съм миньонче и не носq панталони с висока талиq и блузи точно до под дупето. Но и по-висока да бqх пак не бих ги носила - не ми харесват.

А темата в клiuкарника не съм q видqла, но сега отивам да q потърсq

# 16
Аз съм 1.60см и 48кг.Почти във всичко се харесвам а и почти всичко ми стои добре.Не мога да ходя с дълги провиснали и широки дрехи.

# 17
  • Мнения: 8 505
Хайде и аз в отбора.Обличам се изцяло спортно,нося само маратонки (или платненки-според сезона),гледам панталоните или дънките да не са по мен,а по-свободни,че в противен случай се вижда какъв скелет съм.
А това,което наистина не ми харесва е мацка с моя ръст (155-160см) да обуе висок и тънък ток.А ако си има и по-голямо дупе,гледката става "перфектна".

# 18
  • София
  • Мнения: 418
Повечето миньончета тук явно изглеждат перфектно, като се има предвид какви мерки дават ръст/кг. Аз не съм от тях. Ръста ми 1,54. Обличам каквото ми хареса как ми стои. И дълги поли - има мадели които издължават, и дълги рокли. Да определено има дрехи, които не седят добре на ниски хора, но чак пък толкова. .. Чудила съм се ,защо няма модни ревюта и мода изобщо за миньони, ми няма  и толкова. Не нося токче, не мога да ходя добре с ток и се чувствам не комфортно- тогава човек винаги изглежда зле. Никога не съм страдала, че съм ниска- само когато не ме приеха в хореографското у-ще. Така, че важно е да се чувстваш добре в кожата си и в дрехата. Не се връзваи какво се говори. Обличаи се както се чувстваш добре и красива!!

# 19
  • Мнения: 1 616
Благодаря на всички "малки" и "големи", писали в темата!  Mr. Green За мен е много полезно да прочета за вашия опит в подбора на дрехи! Надявам се още неща да науча - дано и други се включат в дискусията! Аз всъщност много харесвам дребни жени и не смятам, че ниският ръст е недостатък, но все пак особеностите на тялото ни ни задължават да сме по-придирчиви към дрехите, които обличаме.  Simple Smile Та аз съм стройно 154-сантиметрово миньонче, 44 кила, но съм с късички крачета, което е най-големият ми проблем. Ето кои са моите "открития":

НЕ НОСЯ:
1. Много къси поли - макар да съм ниска, не мога да се похваля със стройни крака, че щедро да ги показвам.
2. Платформи - имам много тънки глезени и ми стоят грозно. Изключение съм правила само при условие, че съм с дълъг панталон.
3. Панталони с ниска талия - правят дупето ми някак смъкнато и "скъсяват" долната част на тялото ми.
4. Къси тениски - поради причините, описани в 3.
5. Обувки с мнооооооого дълги и остри муцунки - приличам на Малкият Мук, стоят грозно на малките ми стъпала.
6. Поли с дължина до средата на прасеца - изглеждам още по-късокрака. Sick
7. Равни обувки или ботуши - изглеждам като набита с чук! Това не се отнася за маратонките - макар рядко да се обличам спортно, ги харесвам.
8. Панталони до коляното или средата на прасеца - още повече ме скъсяват. Друг е въпроса, че всички панталони с дължина 7/8 ми стигат до глезена... Mr. Green

НОСЯ:
1. Дълги панталони, които са по дупето и бедрата, с нито много ниска, нито много висока талия. Стоят ми добре, защото имам хубаво дупе и бедра.
2. Задължително оставям панталоните толкова дълги, че да покрият обувката и да се вижда само муцунката и част от тока. Вярно, че по тоя начин се губи част от красотата на обувката, но пък краката изглеждат по-дълги.
3. Купувам си само елегантни обувки и ботуши - с остри върхове и тънък висок ток. Имам много слаби прасци с тънки глезени и тези модели ми стоят най-добре.
4. Любим модел сандали са ми тези с високо тънко токче и каишка/каишки над кокалчетата. Според някои модни спецове каишките над глезена или така наречените "римлянки" скъсяват крака и са подходящи само за дългокраки дами, но факт е, че обожавам тези модели и по-важното е, че правят краката ми по-стройни и издължени.
5. Рядко обличам рокли или поли, но ако го направя, са с дължина над коляното или няколко пръста над него. Хем елегантно, хем показвам от краката си само онова, което почти става за гледане. Wink
6. Чудесно ми стоят дълги прави вталени рокли или палта - издължават силуета. Разбира се, задължително са съчетани с висок ток!
7. Въпреки че не нося мини, съм открила, че ми отива в случай, че съм го съчетала с елегантни боти (високи до към средата на прасеца). Това май е единствената комбинация, когато се осмелявам да покажа по-голяма площ от и без това оскъдните си крачета. Wink
8. Блузите ми са със средна дължина - до хълбоците, предпочитам да описват тялото ми.

Ами засега само това ми дойде наум, като се сетя за други хитрости, ще се включа пак!

# 20
  • Мнения: 527
И мен ме бройте! Аз съм 155см, сега тежа 52кг., но заветната цел ми е килограмите от преди да родя 47кг., ако може и 45кг. да стигна ще е добре.
А сега по темата, ами преди да родя всичко ми стоеше що годе добре и почти не съм се съобразявала, обече сега с тези килца повече, просто някои дрехи наистина ми стоят смешно. Например, когато бях 47 кг., обожавах да нося къса дънкова пола, съвсем къса, лятото с чехли със средно висок ток, зимата с боти до прасеца високи. Обаче сега с тези напомпани крачета  ooooh! Наистина, че всичко зависи до пропорциите на тялото. Ако е голямо дупето, колкото и да ми се иска къса блузка стои смешно, дупето изпъква на целия фон.
Аз много не се съобразявам с хорското мнение, обличам се както на мен ми харесва, но все пак се поглеждам преди да излезна в огледалото и ако не ми стои добре се преобличам.
И аз съм миньонче, ама голям праз - нося всичко, което считам, че ми стои добре Sunglasses
Белинда, аз съм останала с впечетление, че си много висока! Имаше преди време една снимка за аватар, където кърмиш на плажа и там краката ти ми изглеждаха едни дъъъългиии.

# 21
  • Мнения: 527
Ето кои са моите "открития"

Ами, че ти си супер, осъзнала си кое ти стои добре и кое не и носиш това  Hug
Съотношението ръст килограми ти е идеално, моят блян! Иначе и аз страдам от това, че съм с къси крачета  Cry но за разлика от теб се опитвам да ги направя по дълги само с ток, дължината на панталоните хич не я гледам, а трябва  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 418
Леле та аз съм слон сравнение с вас! Маи трябва да се замисля, въпреки,че се чувствам добре и с тези кг. и ако отслабна още сигурно ще ми изчезне бюста.
Малко в страни от темата може би , но как се справяте с намирането на обувки ( за тези, които са с 34-35-36 номер)??? Аз трудно. Не стига,че носа 35 , а имам и широко стъпало, а като си взема 36 трябва да пълня носовете с памук.

# 23
  • Мнения: 3 010
Повечето миньончета тук явно изглеждат перфектно, като се има предвид какви мерки дават ръст/кг..................

Ми напротив както казах мойте мерки са 160 / 45кг. - чувствам се като малка щекичка, мъжа ми ме харесва, ама аз искам малко месенце по-вече да сложа, ха и то ако може в горната част  Wink . Иначе не харесвам, онези панталони дето са като тюрбан- шалвари  - бляяяяяя май никога няма да сложа такова чудо, пък и няма да ми ходи на размерите.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
А...аз съм 160-162 (според настроението ми), ама не знаех, че съм миньон Simple Smile
Нося и аз като Кейси. Рядко нещо по-официално, при случаи само.
Но обичам токове - 3-4 см най-често, 6 см ми е максимума, повече тц. Особено лятото, сандалки-мандалки, чехлички, тва-онва.
Панталони нося много, обичам леко разкроен крачол. Средно ниска талия често. Тениски, ризи. Съвсем равни обувки не обичам, рядко нося, по-удобни са ми поне малко да имат наклон.
Поли лятото обичам. До коляното и надолу.
Изобщо, не виждам проблем с модата Simple Smile

# 25
  • Мнения: 779
Ей, темичка точно като за мен. Ако си мислете, че сте малки, елате вижте мене и ще спрете да се чувтвате такива. Не случайно никът ми е Малчо  Mr. Green . Висока съм 154-155, 40 кг, 35 номер, а дланите ми са толкова малки, че в тях всичко изглежда голямо  Joy .
Обличам се спортно, защото така ми е удобно. Най-често дънки, тениски, анураци ( къси с качулки), а пола сложих за сефте по молба на съпружеското тяло. Никак не се чувствам удобно в официални панталони, поли- влякаква дължина и блузи да под дупето ( изглеждам още по- ниска). Много широките дрехи също не ми стоят добре. Много харесвам блузки , тениски и потничета, които имат шев под бюста ( ама как го обясних само  Embarassed).Харесвам и високите токчета, но рядко нося такива.Но най-големият ми проблем са обувките, тоя 35 номер или свършва много бързо или изобщо го няма в номерацията  Confused .

# 26
  • Мнения: 2 596
Моя милост е 157см Rolling Eyes-48кг.

Брех, същата картинка съм и аз, но 45 кг.
Иначе въпросната тема в Клюкарника нещо ми е убягнала.
Ами аз пък се обличам с всичко, което ми хареса как ми стои, няма такива дрехи - това не го нося, защото съм ниска...
Имам и много официални дрехи, костюми, все пак налага ми се, предвид работата, имам и спортни дрехи. Сега повече с тях си ходя, заради малкия, но скоро започвам работа и хайде пак на костюмите...
За ръста ми обаче съм с "дълги" крака, много тънка талия, без промяна след раждането, тънки крака и голям бюст. Ходя предимно с дълги панталони, леко разкроени долу, но и 7/8 панталоните ми стоят много добре. Поли нося предимно лятото, малко под коляното и разкроени, ами страхотно си ми стоят даже. Обувки- всякакви, до висок ток и дори до равни нося, не е зле.

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 14:53 от Bisi

# 27
  • Мнения: 202
Като сме расли на хубост, а не на височина-така ще е!

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 15:26 от 813

# 28
  • Мнения: 1 616
Ето кои са моите "открития"

Ами, че ти си супер, осъзнала си кое ти стои добре и кое не и носиш това  Hug
Съотношението ръст килограми ти е идеално, моят блян! Иначе и аз страдам от това, че съм с къси крачета  Cry но за разлика от теб се опитвам да ги направя по дълги само с ток, дължината на панталоните хич не я гледам, а трябва  Rolling Eyes

Мда, според "френската мода" имам идеално съотношение ръст/тегло (от ръста вадим цифрата 110 и получаваме нужните килограми, т.е. за моите 154 см идеалните килограми са 44). Ама да си призная, не се харесвам - винаги съм се чувствала най-добре на около 45-46-47 кила. А с отслабването ми някак изкльощавях, изчезна апетитната ми женственост, а гърдите ми съвсем ги няма (а бяха моята гордост!). Така че ще се опитам да кача 2-3 килца. А колкото до късите крака, каквото и да правим, по-дълги няма да станат (за съжаление).  Sad Високият ток също е решение, но с по-дълъг панталон ефектът е по-добър! Сега ще ти обясня каква е "Фатката" - ако панталонът е къс и се вижда цялата обувка, ще се вижда и целият ток, например 6-сантиметров. Но ако пуснеш дължината повече, от тока ще се виждат само 3 сантиметра (например) и е трудно да се разбере колко всъщност е висок. И така останалите 3 сантиметра отиват в полза на краката! Laughing Laughing Laughing Знам, че не е много и сигурно звучи смешно, ама за късокрако дребосъче като мен всеки сантиметър е ценен! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 616
Леле та аз съм слон сравнение с вас! Маи трябва да се замисля, въпреки,че се чувствам добре и с тези кг. и ако отслабна още сигурно ще ми изчезне бюста.
Малко в страни от темата може би , но как се справяте с намирането на обувки ( за тези, които са с 34-35-36 номер)??? Аз трудно. Не стига,че носа 35 , а имам и широко стъпало, а като си взема 36 трябва да пълня носовете с памук.

Нямам представа какво е съотношението ръст/тегло при теб, но щом се чувстваш добре с килограмите си, защо е нужно да слабееш? Още повече, че нищо чудно да отслабнеш точно там, където не искаш, включително и в бюста. При мен стана точно така - изпосталях в дупето, бедрата и бюста, а мазнинките по талията и корема си стоят... #Cussing out Сега много тъгувам по сочните си форми и съжалявам, че допуснах толкова да отслабна... Наистина се харесвах с повечко килца... Wink А що се отнася до обувките, аз също нося 35-ти номер и ми е трудно да намеря нещо, което хем да ми хареса, хем да ми става. Още повече, че живея в малък град, където изборът ми е още по-ограничен.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт