А има ли фенове на тениски с провокативни надписи?

  • 5 921
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Момичета, нали правят и тениски по поръчка в Бг?!
Може ако си свалите подходяща картинка от нета, да я дадете да ви я направят на щампа на избрана от вас блузка.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Аз, аз, аз съм фен! От едно време още.

Напоследък сама си ги правя по простата причина, че 1) умея много добре, 2) тук няма избор, а 3) аз имам отлични идеи (някои краднати от нета).

Последните, които си направих, са:
Talk dirty to me - определено сбира погледите  Mr. Green
Buy  me things - мъжО ме насърчава да я нося, белким някой върже
И една, крадната от твоя аватар, но с авторско изпълнение -

Също си направих You've been a Bad Boy! Go to my room!
МъжО получи идентична - You've been a Bad Girl! Go to my room!
Както и Will buy drinks for sex
А баща ми - Will sell body for beer!

Изобщо - добра съм  Mr. Green
Повечето са ми с къс ръкав и засега ги нося на салса-уроците, където събирам очите определено  Flutter

# 17
  • Мнения: 3 569

За гръдната обиколка на Кейси знаем всички  Mr. Green Ето нещо за теб



Аз си паднах по тази




# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз съм фен  newsm44. Страшно ги харесвам, но тук няма особен избор за съжаление Sad
Бу, страхотна си  Grinning С какво ги правиш ?

# 19
  • Мнения: 5 577
Много са готини, ще разтършувам из русенско и аз.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Бу, страхотна си Grinning С какво ги правиш ?
С текстилни бои и специални текстилни контурни бои.  Flutter

# 21
  • Мнения: 1 006
има......аз съм новоизлюпена такава Joy
 но не знам дали ще се отвори тази снимка newsm78


# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Не знам дали се брои, но за Седмицата на кърменето на малката направих тениска с помощта на belyata, на която пошеше "Мама още ме кърми", а отзад - "Завиждаш ли?"

# 23
  • Мнения: 5 103
Не ми харесват

# 24
  • Мнения: 1 558
Бу, страхотна си Grinning С какво ги правиш ?
С текстилни бои и специални текстилни контурни бои.  Flutter

Наистина са убийствени, аз имам тениска с надпис "99% ANGEL"!
Бу, как  ги переш после, аз май съм виждала такива бои в Бриколаж, но малко ме е страх после дали ще мога да ги поддържам правилно.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Фен - не, но редовно се купувам такива блузки: с цифри, надписи (които, не чета), важното е блузката да ми хареса.

Мин.г. си купих една блузка - черна с златни надписи отпред и отзад. Много ми харесаха златните надписи, с гордост я облякох още същата вечер и чак когато приятели взеха да се смеят, обърнах внимание, че пише отпред : DE PUTA MADRE, а отзад с по- големи букви ..........не си спомням точно, но накрая надписа завършва с ORGIA Rolling Eyes

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Леле, пък си мислех, че съм единственото куку във форума!
И аз съм фен, от най-ранни тийнейджърски години. Рисувам си дрехите - тениски, блузи, панталони, чанти, обувки- какви ли не глупости пиша и рисувам, хи-хи!
Имам и подаръци - от мъжа ми, когато бяхме гаджета, получих една блузка с надпис: "PlayStation widow".  hahahaДа си знам съдбата.
Още си я нося, макар, че вече съм PS2, XBox, NintendoDS widow, ама като излизат непрекъснато пустите конзоли...
А ръчно нарисуваните дрехи ги пера в пералнята, на 40 градуса. Не избледняват.

# 27
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Еее, и аз съм им фен на тези тениски... обаче тук в БГ няма много..., което пък е добре, защото като стартирам бизнеса (планирам го отдавна Wink) ще стане голяма навалица за моите т-шърт-ки...

Кейси, тази с шоколада е много яка!

Обаче, понеже от доста време си мисля за тези тениски и дали евентуално биха се продавали добре в БГ и стигнах до следния извод. На английски нещата винаги звучат по-меко и някак си не толкова вулгарно. В смисъл, че и най-циничния надпис не ми се вижда "просташки" на английски, докато на български малко по-трудно ще стане таз' работа....

Примери:
Talk dirty to me...  Говори ми мръсотийки Rolling Eyes
Buy me things... Купи ми нещо newsm78 и още много примери има...
Българският е малко тромав, тежък и труден за тази работа, според мен. Не невъзможен, но труден.

Айде, като направя манифактурата, ще свиркам Whistling.

# 28
  • Мнения: 614
 Аз пък искам да си направя тениска със надпис : I`m merried, kill me!  newsm62

# 29
  • Мнения: 7 837
bubanka, тениската е идеална, поне за купони  Twisted Evil
И бебешки от типа, който показва Дуци съм виждала, обаче...  Mr. Green Сега за св. Валентин съм взела на малкия една тематична със сърце и надпис Heartbreaker  Grinning

А в неделя в зоопарка засякохме група туристи, май бяха германци, та двама от тях носеха тениски с текст подобен на този от подписа на MardiGras.

Да похваля и Бу на всеослушание  Flutter Много добре й се отдава изработката.

Общи условия

Активация на акаунт