Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Случвало ли ви си е често да ви ликуват по-телефона? При нас личната лекарка на детето при проблем и званя по- телефона.Например преди месец детето ми бе с хремар аз и се обаждам и тя ми изписва капки и панадол по телефона без преглед.Нормално ли е това? Чак когато настоях да и преслуша гърдите и да и види гърлото тогава каза да я закарам.Аз мисля че за едно малко бебе трябва повече внимание.Ако има майки от Бургас моля да ми препоръчат някои по свестен лекар.

Цитирай

Ти сама си си отговорила на този въпрос. Ако ме питаш мен, бягай далече от тази лекарка. Колко жалко, че се отнасят толкова немърливо към най-важното - здравето на децата ни. Ако, не дай си Боже, се появят усложнения, после какво ще каже "...ами съжалявам". Да, ама едното съжалявам няма да оправи нещата!
Цитирай
Тя точно така ми отговори,като откриха на малката  луксацията а тя никога не се е сещала да и погледне крачетата.Отвращавам се от такива лекари нямам търпение да я сменя.
Цитирай

Sofia

Май повечето лекари процедират по този начин...Изхода е направо да водиш детенце в приемния час без да се обаждаш. Последния път нашата лекарка лекува малкия от пневмония по телефона и аз извиках един друг лекар вкъщи за да не рискувам излишно...
Цитирай

София

Ще повторя горните мнения - това е недопустимо Twisted Evil! Бягай от тази лекарка!
Да похваля нашата - когато сме болни, дори и само от хрема, иска през ден да водя детето да го преслушва и да му гледа ушите / вирусът на хремата лесно може да предизвика бронхит или отит/. Ако се налага и до вкъщи идва, без да взема нищо за домашно посещение. Е, как да не съм доволна. Жалко, че не си от София - да ти я препоръчам.
Цитирай

София

Случвало ми се е само ако е спешен проблема. Например Дияна беше пила от автършейфа на баща си. Исках да знам какво да правя, но след това отидохме на лекар.

А и когато сме в провинцията и стане нещо... например миналото лято Дияна се скъса от повръщане когато бяхме на гости на свеки. 1во правя консултация с педиатърката по телефона, после на лекар. И лекувахме Дияна общо взето по телефона и се оправи. Лекаря в Сливен даже не искал да я погледне, искал да я постави на система.

Ако не си доволна от лекарката, смени я.
Цитирай

случвало се е ако й се обадя късно вечер например, но винаги казва да го заведа на сутринта.
Цитирай

Русе

Не мисля, че е правилно.  Naughty
Цитирай
Празя безотговорните лекари,след като и съм доверила здравето на детето си а на нея ни и пука-просто нямам думи.Дано следващата която избера да е по-отговорна а не само да отбива номера.Този път ще си отварям очите.
Цитирай

София

То4но така експерименти с децата НЕ smile3513Успех в търсенето newsm10
Цитирай

за съжаление се случва често да се лекува така  #2gunfire
Цитирай

Sofia

Моята педиатърка винаги ни вика за преглед и ако сме много зле тя идва у нас.Никога не може да се лекува,без да се види...и баща ми е лекар и като го питам нещо по телефона ми казва-Докато не видя НЕЗНАМ!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.