Маybelline XXL?

  • 2 866
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 696
Ползвала съм я, но не ми хареса. Предпочитам обикновената Volume  Express, най-добре стои на моите мигли. Ето я

# 16
  • Мнения: 3 248
Еми, и аз да допотвърдя...наистина си зависи от миглите. Rolling Eyes
Колко момичета се оплакаха от светло синята на Мейбълин, а аз съм пробвала какво ли не (може да се каже всичко не по-скъпо от 30 лева) и винаги се връщам към въпросната спирала! Flutter

# 17
  • Мнения: 171
лично аз съм най-доволна от удължаващите на loreal и lancome Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 629
На мен не ми харесва. Много по-добра според мен е тази на Loreal

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
ами и аз мисля че зависи от миглите,аз съм пробвала тази спирала и мн ми хареса,но за мен има същия ефект както и спиралата на класик която е 3 лв.така че вс завидси от миглите Flutter

Ок!
Значи който има хубави мигли няма значение с каква спирала е (стига да не се рони).  Grinning
За тези с тънки и рехави мигли Volume  Express не е добра. Loreal Lash Architect по- върши работа.

# 20
  • Мнения: 2 241
Аз засега съм доволна от Маybelline XXL, като се има предвид обаче, че си я купих онзи ден и общо два пъти съм си я слагала.

По-скоро има ефект за дължина, отколкото за обем, което мен ме устройва, защото аз от това имам нужда повече, обем си имам Simple Smile. Въпреки това от години ползвам Архитекта на Лореал, но напоследък много я развалиха или пък аз попадам на ментета, така че реших да разнообразя.

# 21
аз си бях взела преди известно време, но я хвърлих, ужасна беше  Crossing Arms
само ми слепваше миглите и я махах с 300 зора
..кошмар си беше

сега съм с 2000 калори драматик луук интенс на макс фактор и съм страшно доволна!

# 22
  • Мнения: 2 616
От години ползвам спиралите на Маybelline и съм много доволна. Купих си Маybelline XXL в края на лятото-началото на есента и още си я ползвам, аз лично много я харесвам, не е нещо чак толкова "велико" колкото е според рекламата, но върши чудесна работа а и за парите си е супер. За новата на L'Oreal съм чувала далеч повече и по-фрапантни отзиви,ама тя е 2 пъти по-скъпа, както и спиралите на Макс Фактор.

# 23
  • Мнения: 231
За новата на L'Oreal съм чувала далеч повече и по-фрапантни отзиви,ама тя е 2 пъти по-скъпа, както и спиралите на Макс Фактор.
Само да отбележа, че аз препоръчвам старата двойна на Лореал. Новата, която е с гребенче не ми допадна, но на по-проблемни мигли стои добре. Зависи какъв ефект се търси и какви са миглите.
Аз в момента съм с More Lashes на Max Factor и съм страшно доволна. Друга, която ми харесва е Volumissime на L'oreal, както и Volume Express на Maybelline.
За ХХL мога да кажа, че доста ми напластяваше и слепваше, а аз не търся този ефект - ако ти, обаче го търсиш, вземи си я, може би няма да съжаляваш.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За новата на L'Oreal съм чувала далеч повече и по-фрапантни отзиви,ама тя е 2 пъти по-скъпа, както и спиралите на Макс Фактор

Спиралите на Макс Фактор са много добри, последната която си купих беше на цена 11лв. или 13лв. (не по-скъпа)

# 25
  • Мнения: 636
а какво ще кажете за новата спирала на буржоа с гребенчето.
Някой да си я купил?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 309
а какво ще кажете за новата спирала на буржоа с гребенчето.
Някой да си я купил?
Уфффф... днес едва се ударжах да не си я купя  #Cussing out ама миналата седмица си взех новата на Макс Фактор и чакам да ми докарат една на Хелена Рубинщайн, та нямам нужда от още една  Embarassed
То грбенчето е на бялата част, как после с цветната четка ще се разнесе  newsm78 я някой да докладва дали му е харесала  Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ще споделя изказването на една приятелка по повод спиралите, а именно, че по-лесно можеш да намериш точния мъж, отколкото спиралата, която търсиш цял живот и винаги има нещо, което не е достатъчно.
Пример: на мен ми харесва спиралата на Лореал с гребенчето, а виждам, че повечето не са доволни от нея, предишната също не е лоша, с ланком се прецаках отвсякъде(хипноз), диор(за извиване на мигли)-ами също не струва. Няма да изброявам другите, които не ми харесват, тъй като са доста.
По темата: мисля, че и тази XXL ще е въпрос на мигли.

# 28
  • Мнения: 242
Имам много упорити мигли и трудно се поддават на манипулации. Когато се купих спиралата на Мейбълин за извити мигли бях очарована - миглити ми станаха извити и с обем. Сега ползвам новата на Лореал - двойната с гребенчето. Тя наистина удължава миглите, но пуска много туш и трябва да имаш повечко време и търпение за да постигнеш ефекта Уау  newsm03

# 29
  • Мнения: 814
 Peace Peace Peace Peace Peace Адската спирала

Общи условия

Активация на акаунт