Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 фев. 2006, 12:42 ч.

Дали са кучешки зъби?!

• 524
  • 8
  •   1
Отговори
Искам да ви помоля за мнение...
Снощи, след 1 през ноща, Маргарита започна да се буди с плач през 5-10 минутки...  Cry
Това продължи до сутринта, въобще не сме мигнали. По-рано през деня забелязах, че венците й са се подули и си мислех, че може би ще й тръгват кучешките зъби. Знам, че тяхното израстване е доста мъчително...  Sad
Моля, кажете ми, може ли това да е причината да плаче цяла нощ? Как беше при вас?

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 12:49 от Лора

# 1
Възможно е, при нас положението е същото, само че става дума за кътници. Мажа с Дентинокс,  и понякога давам 1/2 лъжичка Панадол за успокоение. Чакам с нетърпение денят, в който ще поникнат всичките, за да се наспя. Успех в борбата със зъбките! Grinning

# 2
Сигурно и Емили оная нощ рева яко. Много болят тия кучешки. Аздавам едни хомеопатични и от тях не плаче.

# 3
Да,възможно е да са зъби.Кучешките морят доста.И моето диване е на този етап,но буденето нощем е инцидентно.Иначе е готова да ме сръфа с парцалите.

# 4
Вече седмица и ние сме така, събужда се през 10-15 мин. с писък, и така цяла нощ. Мажа и венците с генгигел бейби, а когато стане нетърпимо давам Панадол, но по принцип го избягвам. Когато ме хванат нервите и си мисля, че не мога повече да издържа си казвам, че трябва да съм доволна от това че ги вади само с рев и безсъние, а не с други екстри.  Wink
Дано по-бързичко ви излязат зъбките и да не се мъчите много  Simple Smile

# 5
Възможно е и да са кучешките. Ние още сме от беззъбата партия, но ми се струва, че при нас кучешките ще израстнат първи. И то горните. Там най-много са и подути венците и вече даже драскат. Направо ме шашка това дете, но то си е индивидуално явно и няма съвсем точна закономерност кои зъби кога да израстват.

# 6
Много би благодаря, момичета!  newsm51
Успокоихте ме! Ще започвам да я мажа с "Дентинокс" и "Панадол" ще давам, ако се налага...
Мале, какво ни чака!  smile3511

# 7
И ние сме на етап "кучешки зъби" Mr. Green! Вече има едно пробило връхче и 5 нощи безсъние и рев. Сега явно го мъчи второто. При Ицо избиват обикновено по 2 симетрични зъба едновременно с по 2-3 дни разлика. Две нощи давах Панадол, но нямаше разлика. Иначе мажа с Дентинокс, но също не виждам успокоение от него. Все се притеснявам да не го боли нещо друго като плаче. И аз като tan, се моля  да няма други екстри! 

# 8
Ние ги извазихме с "другите екстри" #Crazy #Crazy #CrazyИзникнаха на едно с предкътниците. Резултата - много акане, подсечено дупе, температура, херпеси и за капак Стоматит - възпаление на венците. Буденето е малка болка, ще отмине. Мазах го с една пастичка, която е малко известна тук - солкосерил дентал паста. Помага, изпробвах я и на себе си когато ми никнеше мъдрец. Панадола нямаше ефект при нас.
Дано при вас няма "екстри"и дано скоро се наспите!  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт