«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора

—офето, гадното —офе..

ћнени€: 562
«дравейте. ўе почиваме 3 дни (2 нощувки) от петък до недел€ близо до —мол€н (http://www.hotelsmilen.com) и бих искала да помол€ по-запознатите да препоръчат забележителности в района, подход€щи за 6 годишно дете. Ѕлагодар€.
÷итирай

ћнени€: 494
»ма тема за –одопите http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=673822.0
÷итирай

—офето, гадното —офе..

ћного благодар€!
÷итирай

ћнени€: 19
ћога да синтезирам едни от основните ( но не всички) забележителности в региона, които тр€бва да посетите;
- планетариума в —мол€н,
- музе€ на фасула в —мил€н,
- пещерата ”хловица
- пещерата до с.  ошница - ако е отворена все още и не се е напълнила с вода е много интересно, тъй като се влиза с лодки вътре - страхотно изжив€ване
- крепостта в с.  ошница
- јгушевите конаци в с. ћогилица
- јко имате време можете да се разходите до Ўирока лъка - музе€т и старата църква
ѕри€тно прекарване и хубави емоции. ≈дна разходна в този регион зарежда с много положителни емоции.
÷итирай

—офето, гадното —офе..

»зключително благодарна съм за съвета. «аписала съм си всичко и съм го проучила!  Hug
ѕозвол€вам си да помол€ и за препоръки на ресторант/механа в района на —мол€н, защото искам да съм подготвена откъм качество на храната и цена. Ѕлагодар€ предварително.
÷итирай

ћнени€: 2 624
ѕо маршрута, който са ти дали -
в с. —мил€н препоръчвам механа "јида" и мандрата "ћилкана".
¬ механата родопски специалитети най-различни. Ќастройте се, че малко повечко се чака, докато ви сервират. ћоже да си поръчате и за дома - напр. пътьом към ћогилица или ”хловица - поръчайте си родопски клин за в къщи и на връщане си го вземете /ако сте 4-ма - поръчайте два/. «аслужава си!
¬ мандрата не сме об€двали или вечер€ли, но на место се предлага най-хубавото цедено мл€ко с горски плодове, което аз съм €ла. ќт магазина може да си купите най-различни млечни продукти за дома.
¬ селото има и к-с "—молена", преди сме ходили, но спр€хме, т.к. имаха и зоокът и в ресторанта миришеше ужасно на животните, сега може да е по-различно.

–есторанти в —мол€н - в темата ко€то по-горе са дали имаше дискуси€ по въпроса.
јз лично имам много хубави впечатлени€ от р-т "–одопчанка".
’валеше се и р-та към х-ла "“аковата къща", но е в кв. ”стово.
ѕицариите по центъра - не стават.

Ќе знам от къде пътувате, но ако сте по път€ јсеновград-—мол€н:
препоръчвам р-т "—ини€ хан" в близост до отклонението за „удните мостове е.
»маше и други крайпътни места за похапване по този път, които харесвахме, но са непоносимо занемарени ...
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора