Кога проходиха децата ви?

  • 4 964
  • 150
  •   1
Отговори

Анкета

На колко месеца проходиха децата ви?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 30
  • Мнения: 1 089
Първите самостоятелти крачки на 1г. и 1м., но много падаше, проходи на 1г. и 2м.

# 31
  • Мнения: 350
Проходи на 10 мес. защото още като пролази на 6 мес. го оставихме на голяма площ  - да се развива свободно, когато каквото може да направи.

Нищо не съм го учила - само му осигурявахме простор  да се движи. И никакви проходилки по суюъвет на ортопед- подлъгващата опора ги прави по-несигурни, ако ги извадиш от проходилка падат многооо лошо, защото не са имали шанс да развият чувство за равновесие и инстинкта за безопасно падане.

# 32
Синът ми проходи на 11м,а стабилно на 1год.Въобще не се притеснявай-после ще ти се иска да си е седял.

# 33
  • Мнения: 1 564
Големия ми син се пусна на 1г. и 1мес.,но тръгна стабилно на1г и 2мес. Малкия засега е още в проходилка,но мисля,че той ще проходи по-рано.

# 34
  • софия
  • Мнения: 181
сина ми на 1г.1мес.
дъщеря ми на 1г.

# 35
  • Мнения: 6 472
Голямата на 10 месеца. Малкото аха и ще проходи  и то  Mr. Green
Това последното разбира се не е истина.

# 36
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
На 12 месеца.

# 37
  • Мнения: 240
Ирка проходи на 11 месеца. Започна да лази на 5, първо назад и към 6-тия месец не можех да я стигна, толкова беше бърза с лазенето.

# 38
  • Мнения: 153
Малко след годинка и един месец се пусна и тръгна. От тогава няма спиране.

# 39
  • Мнения: 614
Седмица преди рожденният си ден проходи.

# 40
  • Мнения: 2 910
Дъщеря ми проходи на 11м.
Както виждаш има и по- рано и по - късно проходили деца и на тоя етап е излишно да се притесняваш. Скоро ще дойде и вашият момент.

# 41
  • Мнения: 366
Дъщеря ми проходи стабилно на 10 мес. На 7 месеца доста смело се движеше около спалнята. На 8 м. опитах да я сложа в проходилка, но без опора за дупето. Падна лошо с нея и се отказах от всякакви подобни приспособления. Реших да разчитам само на здравия си кръст Rolling Eyes (все пак тогава бях само на 21 г.) На 9м. направи първите си самостоятелни стъпки и й изби първото зъбче tooth Никога не е пълзяла.

# 42
  • Мнения: 252
дъщеря ми на десет месеца вече ходеше стабилно и свободно из стаите - тогава започна кошмара #Crazy

# 43
  • Мнения: 397
На 9.5 месеца се пусна за първи път и месец по късно обикаляше стаите.

# 44
  • Мнения: 317
Сев проходи на 1 год и 2 месеца, преди това лазеше и то доста време...

Общи условия

Активация на акаунт