От къде си пазарувате дрехи?

  • 7 478
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
Между другото аз не съм убедена, че в България има нещо марково. Повечето дрехи, които зареждат по марковите магазини са ментета, но много качествени и много близки до оригинала, които се внасят от Турция или се шият някъде в БГ. Само дето после ги продават на безбожно скъпи цени.

# 46
  • Мнения: 310
Гласувах за обикновени, макар че...Thinking 
Между другото, какво имаш предвид под обикновени? newsm78

# 47
  • Мнения: 1 381
и аз не съм много наясно кое менте, кое оригинал, кое качествено менте. Ей ме на сега съм с риза на "Трусарди" от кварталното магазинче, имам и една на "Гауди" ( ей тази ми е любима невероятен модел с едни ръкави) пък от другото, за което веднъж чух две жени в маршрутката да му викат "митничарското".
Кое кво е не знам и не съм такъв познавач, но за мен важното е, че ми харесват и са много ефектни и определно не съм виждала друга с такива.

# 48
  • Мнения: 4 371
Редовно си купувам маркови дънки, които са явно "начерно" от Черковна, пряка на бул. МАдрид в София. Последните, които си взех са на Труссарди  и Версаче. Явно има някаква  врътка с тези дънки, защото са  м/у 40-60 лв. Страхотни са.Магазинът е препълнен винаги с хора.
Познати са ми казвали, че дрехите са турски, но знае ли човек newsm78

# 49
  • Мнения: 1 925
Зависи с колко пари съм тръгнала на пазар и за какво. Пазарувам си и от обикновени магазини и от по-маркови като Mexx, Nike, Adidas, Geox ...

# 50
  • Мнения: 2 609
От обикновени магазини, шия си сама, че и от втора употреба Wink

# 51
  • Мнения: 310
От обикновени магазини, шия си сама, че и от втора употреба Wink

И аз от там съм си купувала  Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 2 896
Няма опция за мен - Магазин "от мама"  Laughing
в момента, тъй като съм 13 кг над нормалното си тегло, износвам дрехи на майка ми, които тя носеше преди драстично да отслабне, ама тя шот е много "фиешън" та стават и за мен, в смисъл, че не са като за лелка - тя майка ми в момента даже се облича по-младежки от някои мои приятелки-понякога се получава доста комична картинка  Laughing

# 53
  • Мнения: 583
м,да на черковна магазина се зарежда с качествени/и не толкова/ментета на световноизвестните марки.и аз вече започнах да се съмнявам че има нещо истинско в БГ.или поне ако има,то много от стоките или са от залежали колекции или с дефекти/макар и незначителни/.но пък цените им са  Shockedпо принцип наблягам на българските дрешки.фенка съм на русенските модни къщи,но тук в софия не знам много места,където да продават такива,освен монро.ако има мами,които да знаят такива магазинчета ще се радвам да споделят с мен  bouquet.например фирмен магазин на леопард имаше на базарче в младост,но за съжаление го закриха Weary

# 54
  • Мнения: 2 309
Наистина в София се продава доста скъпо,но не е за подценяване факта,че наемите са доооста по-височки от провинциален магазин и заплатите също.За всяка дреха се плаща карго-такса и все пак трябва да се спечели нещо от нея.Така че не се "сърдете" на надценките.Между другото съм сравнявала цени на маркови скъпи дрехи у нас и в странство-няма кой знае каква разлика.В интерес на истината изключения правят обувките и то доооста големи.Влизам в един магазин на Витоша и сандал,който в Италия и то в курортен град струваше 15 евро,тук абсолютно същия,ама абсолютно беше намален от 360 лв на 260 лв,нещо такова newsm78 лелелелелелеееееееее паднах от смях.На тез мога да кажа-е луди са!!! hahaha Joy

# 55
  • Мнения: 4 629
Аз си пазарувам от обикновените магазини  Peace

# 56
  • Мнения: 4 629
Между другото съм сравнявала цени на маркови скъпи дрехи у нас и в странство-няма кой знае каква разлика.В интерес на истината изключения правят обувките и то доооста големи.Влизам в един магазин на Витоша и сандал,който в Италия и то в курортен град струваше 15 евро,тук абсолютно същия,ама абсолютно беше намален от 360 лв на 260 лв,нещо такова newsm78 лелелелелелеееееееее паднах от смях.На тез мога да кажа-е луди са!!! hahaha Joy

Освен в цените на обувките и в цените на дрехите има големи разлики. В Софиq са зна4ително по-скъпи

# 57
  • Мнения: 2 309
Абе,направо се товарете на един автобус и гас към Русе или Бургас.Даже да не хванете намалението пак ще сте на далавера Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Мнения: 4 629
Абе,направо се товарете на един автобус и гас към Русе или Бургас.Даже да не хванете намалението пак ще сте на далавера Laughing Laughing Laughing

Не се бqх сетила за този вариант. Айде аз отивам да се товарq на автобуса за Русе пък дано да хвана далаверата  Joy

# 59
  • Мнения: 2 309
Абе,направо се товарете на един автобус и гас към Русе или Бургас.Даже да не хванете намалението пак ще сте на далавера Laughing Laughing Laughing

Не се бqх сетила за този вариант. Айде аз отивам да се товарq на автобуса за Русе пък дано да хвана далаверата  Joy
Ела при мен да пазаруваш,ще ти направя отстъпка,като за съфорумка Laughing
Само като дойдеш ще кажеш кодовата дума Бамби Laughing Party

Общи условия

Активация на акаунт