Ясмин

  • 1 516
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте! Не намерих такава тема и за това пуснах нова. Извинявам се ако има вече такава.
Първи месец пия Ясмин и сега съм в 7 дневната пауза....днес 6-ти ден но цикъл няма....последния ми цикъл беше на 7-ми октомври и по принцип следващия трябва да е на 3.11....но покрай хапчетата нещо се омотах кое кога трябва да е....

# 1
  • Мнения: 425
Въпреки че не ти е дошло, ти си започни хапчетата по схемата, не чакай да ти дойде. Някой път така се случва, даже може да ти прокърви след като започнеш хапчетата за втория месец. Просто организмът ти сега се нагажда към това необичайно за него положение - да го тъпчат с хормони.

# 2
  • Мнения: 111
Благодаря, да задължително си ги започвам пак Simple Smile

# 3
  • Мнения: 871
Напикай един тест за всеки случай.

# 4
  • Мнения: 346
Пия Ясмин вече 5 месеца.При последната 7-дневна почивка обаче не взех първото хапче от новата опаковка навреме-обикновено го пия към 23.00часа,а сега го изпих в 3.00 през нощта.Т.е. закъснях с няколко часа от обичайното,и се чудя дали съм защитена.В листовката пише,ако закъснението е по-малко от 12 часа,няма проблем,но се тревожа,защото е първото от новата опаковка...

# 5
  • Мнения: 111
По-принцип така пише да.....но за всеки случай през следващите 7 дни се предпазвайте доплнително.
аз вече спрях хапчетата тъй като цикълът ми спря, не съм бременна и сега на лекарства за да ми го предизвикат и след това излседване на хормоните.....и май идеята за това предпазване се оказа лоша

# 6
  • Мнения: 268
Здравейте,пиша тук,за да не правя нова тема. Пия ясмин от миналия месец,когато ми дойде последния цикъл. Свърших ги в сряда, трябваше да ми дойде на 22.03, но ми дойде днес.. а съм в почивката между 2 блистера ... какво да правя

# 7
  • Мнения: 17
Здравейте, имам въпрос относно пиенето на Ясмин. От горния ляв ъгъл ли се запоява приема, например днес е четвъртък и трябва да започна приема от горния ляв ъгъл ли?

# 8
  • Мнения: 346
Няма никакво значение, съставът на всички хапчета е еднакъв.

Общи условия

Активация на акаунт