«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

—офи€

ћнени€: 4 681
—коро ми € каза една при€телка . ќстанах много при€тно изненадана . ѕриготв€ се за не повече от 10 минути .
-1 опаковка пудинг " ƒ-р …откер " - най - добре ванили€
-2 пакета бисквити - обикновени или аз вземам едни специално за торта ( така пише на опаковката ) 1 пак. какао и един ванили€ , но става и с други видове
- натрошени орехи
ѕудинга се приготв€ според указанието с 500 мл. пр€сно мл€ко . ¬ъв правоъгълна кексова форма се нареждат ред бисквити , залива се с готови€ крем и така отново . «авършва се с крем и отгоре се поръсва с орехи . ¬ средата също може да сложите орехи ! —тава страхотно !
«аб. - јко формата ¬и е по - гол€ма , ще тр€бва количеството на продуктите да е по 2 , за да не стане много тънка тортата !!! chef
÷итирай

BG

ћнени€: 614
ќоох страхотно звучи, а аз съм на диетаааа  smile3511
÷итирай

—офи€

ћнени€: 265
ƒа допълн€ нещо.
Ѕисквитките, ако са по-сухи, по-добре първо да се потап€т в мл€ко или компот.
÷итирай

все тук

ћнени€: 1 495
ј докато сме на вълна доктор …откер, да попитам н€кой виждал ли е от тези новите инстантни кремове, които се приготв€т като горещ шоколад направо в чашите. ћай по н€ко€ италианска или немста телевизи€ гледах рекламата...
÷итирай

¬ече в мо€та си приказка...

ћнени€: 3 619
Ѕих искала и аз да сподел€ една бърза и лесна рецепта за бисквитена торта, за да не отвар€м нова тема

Ѕисквитена торта

ѕродукти: 2 пак. бисквити, може «акуска или обикновенни, или пък каквито имате под ръка, но да са от твърдите
1 кути€ маргарин " алиакра" от малките опаковки
1 суп. л. какао
1 ч. ч. захар
1/2 твърд хл€б
смлени орехи
н€какъв компот или сладко /най-хубаво става със сладко от смокини/

ѕриготв€не: ’л€бът го накисваме във вода, за да омекне, после се изстисква добре и се постав€ в купа, прибав€ се захарта, маргарина, какаото и част от смлените орехи. ¬сичко се разбива добре, да стане като крем.
Ѕисквитите се потап€т в мл€ко или водата от компот и се ред€т в тавичка /най-добре става според мен/, мажат се с този крем, слага се сладко или плодове от компот, после пак бисквити, пак крем, пак сладко и така до свършване на продуктитеу като се завършва с крема. ”крас€ва се с смлените орехи, може да се сложат и от шарените пръчици или пък от тези шоколадовите. ”красата е по избор 35!
¬ъобще не се усеща маргарина в тортата, а кремът е особено вкусен!
ƒано ви хареса, и да ви е сладко!
  :bouquet:
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 681
ƒа допълн€ нещо.
Ѕисквитките, ако са по-сухи, по-добре първо да се потап€т в мл€ко или компот.

» аз си мислех , че тр€бва да се топ€т бисквитите , но не е нужно , защото пудинга е горещ когато се слага и те омекват .—тига да не са н€какви много твърди де !!! “ака както съм го написала става по - добре . ѕробвала съм и по двата начина !!  newsm53
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 658
ј докато сме на вълна доктор …откер, да попитам н€кой виждал ли е от тези новите инстантни кремове, които се приготв€т като горещ шоколад направо в чашите. ћай по н€ко€ италианска или немста телевизи€ гледах рекламата...
ƒа има ги тук. ѕриготв€т се много лесно - заливаш с малко топла вода и готово.Ќо е само за една  чашка кремче, а цената е 75 ст. Ќа вкус е същи€т като големи€ пакет. Ќо заради цената не си струва. ѕо-скоро за път, за почивка е удобно. јз б€х взела за малки€ за Ѕанско.
÷итирай

Pierrefonds, CA

ћнени€: 721
ћъжа ми chef снощи спретна  бисквитена торта по подобна рецепта. ћного вкусна стана .  bowuu
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 903
Ѕих искала и аз да сподел€ една бърза и лесна рецепта за бисквитена торта, за да не отвар€м нова тема

Ѕисквитена торта

ѕродукти: 2 пак. бисквити, може «акуска или обикновенни, или пък каквито имате под ръка, но да са от твърдите
1 суп. л. какао
1 ч. ч. захар
1/2 твърд хл€б
смлени орехи

ѕриготв€не: ’л€бът го накисваме във вода, за да омекне, после се изстисква добре и се постав€ в купа, прибав€ се захарта, маргарина, какаото и част от смлените орехи. ¬сичко се разбива добре, да стане като крем.
Ѕисквитите се потап€т в мл€ко или водата от компот и се ред€т в тавичка /най-добре става според мен/, мажат се с този крем, слага се сладко или плодове от компот, после пак бисквити, пак крем, пак сладко и така до свършване на продуктитеу като се завършва с крема. ”крас€ва се с смлените орехи, може да се сложат и от шарените пръчици или пък от тези шоколадовите. ”красата е по избор 35!
 bouquet
—упер е тази торта, ама аз накисвам хл€ба с кола. —тава много ароматна.
÷итирай

ћнени€: 373

Ѕисквитена торта

1 суп. л. какао
1 ч. ч. захар
1/2 твърд хл€б
смлени орехи

:bouquet:
јбе ще си € запиша най-сетне аз тази торта...до сега все съм се "мръщела" на иде€та за ’ЋяЅ в крема Rolling Eyes, ама като гледам как € хвалите, ще пробвам!
÷итирай

¬ече в мо€та си приказка...

ћнени€: 3 619
÷итат
јбе ще си € запиша най-сетне аз тази торта...до сега все съм се "мръщела" на иде€та за ’ЋяЅ в крема Rolling Eyes, ама като гледам как € хвалите, ще пробвам![/color]

ѕробвай! ¬ъобще не се усеща хл€ба в крема и става нещо много вкусно и различно. » не е тежка тортата! bowuu
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 272
хей € кажете името на тези кремчета които стават за една чаша?
в јнгли€ има едно което се казва Custard дали н€кой знае дали тези в Ѕ√ са подобни на английското.
мо€ син като се разболее само това €де а чичо му скоро не си е идвал и пакетчетата започнаха да свършват
Ѕлагодар€ предварително
÷итирай

в движение

ћнени€: 896
–ецептата, ко€то е дала Mira 55 е наистина чудесна, аз € прав€ отдавна, само че първо нар€звам хл€ба на филийки и ги препичам в тостера, мирише на препечено и става много вкусно bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5 457
 аква е иде€та в крема да се слага хл€б, след като основата на тортата ще са бисквити, тоест пак е един вид тест€но изделие, само че сладко?  newsm78

¬се едно да €деш макарони с хл€б.... Thinking
÷итирай

ћнени€: 373
 аква е иде€та в крема да се слага хл€б, след като основата на тортата ще са бисквити, тоест пак е един вид тест€но изделие, само че сладко?  newsm78

¬се едно да €деш макарони с хл€б.... Thinking
≈, ƒј де...и за това толкова й се чуд€ на тортичката и аха-аха...ама не се престрашавам newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора