За избелващия тоник на Биотрйед????

  • 12 285
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Някой ползвал ли го е.
Прочетох доста отзиви за ексфолиращия на тази фирма, но не открих много за избелващия.
Има ли ефект?
Избелва ли наистина лунички и петна от бременността?
Ако да, за колко време става това?
Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 649
вчера ми го донесоха-поръчах го от интернет страницата на Биотрейд заедно с маската и ексфолииращия тоник. Около 2 месеца ползвах Мела-Д на Ла Рош по предписанвие на лекар без видим ефект и това е последният шанс преди да се реша на хим. пилинг-че не остана време до лятото. Ще пиша ако има резултат от него в тазе тема
До скоро

# 2
  • Мнения: 18 542
Аз си го поръчах вчера. Ще пиша по-нататък. Дано да има ефект  Praynig, че съм много зле в муцуната. Blush

# 3
  • Мнения: 649
дано да има ефект. Кремът на Ла Раш ми го изписа дерматолог с указанията за ползване и гаранция- само с една тубичка "Можем да постигнем много добър резултат".Вече минаха почти 2 месеца и нищо, не съм много обнадеждена. Една позната козметичка ми каза да мажа петната със смес от белтък и 3% разтвор на перхидрол, но не съм се решила още да го направя. Може скоро да пробвам. Успех на всички и чакам да пишете за резултати

# 4
  • Мнения: 35 960
карате ме сериозно да се замисля, ще си го поръчам и аз тези дни Simple Smile

# 5
  • Мнения: 585
И аз направо си ги поръчах, и двата тоника и маската.
Ще се клепем, пък ще видим докаде ще я докараме  smile3521

# 6
  • Мнения: 35 960
само избелващия и маската поръчах;  да използвам и 2та тоника ми се струва прекалено екстремно  newsm78

# 7
  • Мнения: 585
Ами аз ще ви кажа как е.
Ще пробвам първо единия, после и другия  smile3508

# 8
  • Мнения: 649
правя сега едни схеми как да ги съчетая и двата по най-добър начинл В сайта и книжките, които дойдоха с продуктите пишеше, че не е проблем да сеп използват едновременно. Ексфолииращият тоник почиства кожата и по този начин по-добре се влияе от избелващиял Проблемът ми е дали да отмивам ексфолианта преди да нанеса избелващия. Вие отмивате ли го?

# 9
  • Мнения: 649
и не забравяйте, че е много важно да се използва фотозащита с много висок фактор. Аз си взех отново техния фотозащитен крем 

# 10
  • Мнения: 18 542
Аз до колкото разбрах не се отмива и трябва да има около час време пред и след употребата му, ако ще ползваш и някакъв друг продукт (скрем, измиващо, тоник...). Май ще е най-добре сутрин да ползваш единия, а вечер другия.

# 11
  • Мнения: 585
Ами аз мисля да ги редувам - един ден единия, на следващия другия.
Вече се намазах с ексфолиращия - щипе леко и това е.
И аз мисля, че не се отмива, след 30 мин маската.
Но двата тоника един след друг да не дойдат в повече.
Иначе за слънчезащитния е ясно - ама да видим 25 фактор дали ще е достатъчен, да не стане по-зле  Rage

# 12
  • Мнения: 649
Започна леко да ми се лющи само носа. Дано поне равномерно да бъде цялото това излющване. Иначе сутрин слагам ексфолииращия тоник, а вечер избелващия. Вие ползвате ли и някакъв избелващ крем?Смятате ли, че тоника ще е достатъчен за да се постигне добро избелване?

# 13
  • Мнения: 585
От колко намазвания започна да ти се лющи кожата?
Аз се мазах снощи и днес и усещам парена като след плаж.
Много ли се лющи, гадно ли е? newsm61

# 14
  • Мнения: 649
не, не се лющи гадно-само на носа и като се намазах с крема почти не си личи. А се мажа вече трети ден. Изкушавам се да си взема и избелващия крем, но се опасявам да не е прекалено. Засега ще се мажа само с тоника и ще наблюдавам как ми реагира кожата. Мисля, че е нормално това лющене и е поносимо, дано да има резултат.

Общи условия

Активация на акаунт