Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Съществува ли все още първа частна АГ "Райна княгиня"?
Цитирай
И аз това се питам?? Родих първото си дете там и бях доволна:)
Цитирай

Букурещ

да, за съжаление съществува.
Не можах да платя достатъчно да ги взривят.
Цитирай

sofia

az rajdah na 18.12.2004g tam.Ne sam si predstaviala,4e ne6tata mogat da minat tolkova dobre.6efa na bolnitzata Pepi Katev mi sabra ekip ot 6-7 4oveka.6eva na operatziata mi e tolkova fin,4e skoro niama da se zabeliazva.Blagodarna sam na d-r Mi4eva,koiato me e 6ila.Anesteziologa be6e izlkiu4itelno vnimatelen v otno6enieto si kam men,idva da me vijda vseki den,a Pepi Katev ima6e tolkova rabota,4e e idval ve4er da me vijda v 10h 4oveka.Aku6erkite idvaha prez 20min da me pitat dali iskam ne6to,a hranata be6e dosta vkusna. Very Happy
Цитирай
Не мога да разбера защо за тази болница мненията са или крайно положителни или крайно отрицателни. Аз в началото бях решила да раждам там, щото нямаше да ми излезе кой знае колко по-скъпо от държавна болница (напр. Св. София), но после прочетох по форумите доста страховити неща и се отказах. Освен това май нямат добри неонатолози и ако случайно недай си боже с бебето има проблем, си е рисковано. Ходих да разгледам и болницата, щото по телефона така и не можах да се свържа, и общо взето не ми вдъхна голямо доверие. Може и да съм сгрешила в преценката си.
Цитирай

sofia

i az parvia pat kato otidoh ne mi vdahna doverie,no v kraina smetka e vajno koi te izrajda.
Az imam ogromno doverie na Pepi Katev i toi go opravdava vseki den.Vinagi kogato imam nujda ot savet toi e nasre6ta,dori kogato stava vapros za deteto,prosto si razbira 4oveka i tova si e.
Niakolko dni sled operatziata me vika6e vseki den da mi maje ranata s razni mehlemi,bie6e mi injektzii za pribirne na korema.BLAGODARNA SAM MU!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.