Ние, по-пухкавите, какво ? Да ходим голи и боси ли ? 3

  • 91 002
  • 731
  •   1
Отговори
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Време е за нова тема
тема 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=549792.0
тема 1 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257089.1020

Последна редакция: чт, 13 фев 2014, 09:16 от Редактор*

# 1
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Я,каква хубава темичка.Аз съм мощна българка,но не с онези досадни 5 килограма  Laughing,а с доста повече.Благородно завиждам на сестрите по съдба в Европа.Там конфекцията стандартно е с големи номера.Но наистина големи,а не като при нас

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Записвам се и аз. Въпреки, че напоследък основните ми покупки
са от втора употреба. Simple Smile
Но си имам едно любимо магазинче в града и си го наобикалям за някоя интересна блузка.

# 3
  • sf
  • Мнения: 10 142
Аз си намерих пончо, в едно пряка на ул.Иван Асен само за 29лв. Имаше голям избор, нямах проблем с номерцата  Joy

Последна редакция: пн, 04 ное 2013, 22:18 от donsita

# 4
  • София
  • Мнения: 6 268
От Ефреа аз също съм много доволна вече няколко неща имам от там и си ги нося с удоволствие, оня ден ми пристигна палтото, но за съжаление съм поръчала по-голям номер и сега чакам да ми го сменят иначе е уникално изработката и материята са просто фантастични. От много време исках такова палто но по макси магазините все някви бабешки и сега съм много щастлива Simple Smile А цените им наистина не са много високи а и както казаха някой тук доста често правят промоции.
А обувки вече две години под ред си поръчвам от miniprix номерата отговарят и са доста сполучливи, аз нося 42 номер и миналата година си взех едни боти естествена кожа бяха намалени на 35лв, а тази година едни които чакам да пристигнат тези дни за 45лв пак естествена кожа. Там винаги следя кога има 42 номер и кога са намалени и си взимам. А тези от миналата година не са мръднали все едно сега съм ги купила. 

А как са ръкавите на палтото (колко си висока,ако може да споделиш)?
Аз също съм с 42 номер обувки, но пазарувам от Джавари.

# 5
  • Мнения: 293
И аз съм за тази тази тема, но към момента съм разочарована от БГ - сайтовете за макси мода - за неща, които харесвам в почти всички случаи липсва моя номер, а това, което би ми станало не ми харесва . в повечето случаи е някаква зелена безформена торба, ужасни модели и цветове. Може да съм черногледа в момента, но ми се иска да има разнообразие и за нас, по-пълните.

# 6
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Нещата на Ефрея много ги заглеждам,но не съм поръчвала.Няма даден цялостен размер на дрехата,а само дължина.Как се ориентирате за номера?

ПП Намерих таблицата с размери

За големи номера обувки преглеждам редовно Дайхман.В БГ имат до 42 ри номер.В Германия женската номерация им е до 45.

Последна редакция: пн, 04 ное 2013, 23:42 от Milena___

# 7
  • Мнения: 47 981
И аз проверявам често в Дайхман, обаче рядко имат 42 в наличност, дори и да е посочено на модела че са до 42...ти ли ми ги изкупуваш  Twisted Evil

# 8
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
...ти ли ми ги изкупуваш  Twisted Evil

Сигурно  Laughing
Трябва да се проверява често,за да се хване свежо зареждане.Големите номера бързо свършват.Аз за тази зима събрах смелост да си направя ботуши по поръчка.Много съм доволна.Готов ботуш посмъртно не ми става,заради изящните ми пръсци  Joy

# 9
  • Мнения: 11
На мен ми стана интересно за miniprix.
Може ли да споделите отзиви, за това ли става въпрос http://www.miniprix.bg/   ?
Не съм запозната, а ми се стори интересно, особено обувките са на добри цени.

Благодаря за новата тема  bouquet

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз за тази зима събрах смелост да си направя ботуши по поръчка.Много съм доволна.Готов ботуш посмъртно не ми става,заради изящните ми пръсци  Joy

Къде има такива ателиета за поръчка на обувки?
Аз проблем с номера на обувките нямам, но много трудно си намирам удобни такива.
Почти спрях да купувам дрехи от онлайн магазините, много често номерата не съвпадат, въпреки, че в таблицата с размерите всичко си отговаря. И точно от Спорт директ никога не ми изпратиха нищо по мярка, а и редовно объркват поръчките.

# 11
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Къде има такива ателиета за поръчка на обувки?

Разпитай в Софийската тема.При вас ще има най-много избор на ателиета за поръчки.За ботушите първо ми взеха мерки,след това направиха пробен модел,който мерихме,огледахме,коригирахме и след това ушиха ботушите.Заспиват ми на крачетата.Смятам,че и ти ще си доволна от поръчка

Може ли да споделите отзиви, за това ли става въпрос http://www.miniprix.bg/   ?

Да,това е сайта.Приятели са доволни,но аз нищо не съм поръчвала

# 12
  • Мнения: 5
И аз тук при вас.От един месец си търся  палто или яке ,но никъде няма големи размери.Някой от стара Загора ,ако е виждал нещо моля да сподели  Peace

# 13
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Аз от прикса си поръчвам дрехи и съм доволна,за обувките обаче не е така.Поръчах обувки 40 номер,едните са ми малки,другите големи.От големите поръчах по-малък размер ,но и те са ми големи.Така че се отказах.Дрехи също така си поръчвам от сиренити.Много са любезни,когато няма твоя номер,шият с индивидуални размери,без да е голяма надценката.
Milena___ може ли да споделиш какви пари ти излязоха ботушките по поръчка?

# 14
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Milena___ може ли да споделиш какви пари ти излязоха ботушките по поръчка?

200 лв на чифт.Ботуши до коляното,естествена кожа,вътре със зимна подплата.Направих си сиви и черни.Разбира се у наше село няма таквизи ателиета и ходих у Пловдив.Това е ателието,което ми ги направи http://grabo.bg/places/atelie-gizda .Нямат свястна страница или ФБ затова ти давам профила им през Грабо

Общи условия

Активация на акаунт