Ние, по-пухкавите, какво ? Да ходим голи и боси ли ? 3

  • 90 998
  • 731
  •   1
Отговори
# 480
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
В очакване на идващите празници,
Преди време си взех средната рокля https://www.facebook.com/Sirenity.Fashion/photos/pcb.10152490045 … ype=1&theater ,стои много хубаво и прикрива всичко по корема.
"Хвърлила" съм око на тези https://www.facebook.com/715777725150104/photos/a.71606815845439 … ype=3&theater,но кога ще стане не знам.Малко скъпичко ми идва,ама има хубави моделчета.

# 481
  • София
  • Мнения: 504
Здравейте, дами!
Специално заради тази тема отново влязох в профила си, след няколко години пауза от активно участие във форума.
Да се представя - 1.60м, обувки между 38.5 и 41 (за маратонки обикновено), килограми - доста!
Нося между 14 и 20UK, в зависимост от бранда, 46 до 50 европейско, по бг стандартите никаква идея, от много време не съм купувала нищо такова. В блузи обикновено се навирам в L-XL, панталоните - един размер нагоре.
И аз като всеки със специфичен проблем - обиколките ми на талия, бюст и ханш са за три различни размера. Не мога да разбера защо производителите смятат, че щом носиш по-голям размер имаш голям бюст и бричове. Деколтетата ми висят, ако в талията панталоните са добре, в ханша и краката са огромни, най-големите от нормалните серии често са ми малки, малките от плюс сериите - големи - и просто някакъв ужас, а уж съм съразмерна Laughing
В момента активно си търся официална рокля, трябва ми за 1.12. И тук е уловката - по принцип не нося рокли, така че ми трябва буквално за 2 часа и не искам да давам безумни пари за нея. За предният такъв повод си купих от Меркари - прекрасна английска рокля за 50лв - но сега имат основно палта и якета, явно според тях поводите за рокли са само лятото Mr. Green
Разгледах повечето сайтове, които сте обсъдили, харесах си едно яке в Карамела (Кармела?) за 200лв, сега ще му умувам, че миналата седмица купих палто.
Та - препоръчайте откъде мога да си намеря нещо, искам дължина около коляно или малко под коляно, по възможност с някакъв ръкав, най-добре ми стоят вталени до талията и разкрояващи се надолу модели, тъй като съм с нормален бюст и изразена талия. Цветове - черно, сиво, бордо, тъмносиньо, лилаво, тъмнозелено, почти всичко без кафяво и кафеникавата гама става.
Загледах това, мисля да ходя да меря на място:
http://ruen.bg/дамско/рокли-и-туники/рокля-лусия-detail
Мога да комбинирам евентуално с някакво коланче, че иначе доста безформено и широко ми стои newsm78
Отворена съм и към други предложения и идеи за магазини!

И да кажа, че много се зарадвах на новината, че в новият мол до ИКЕА ще има Next. Говореше се, че ще има и любимата ми марка за дънки New Look, но така и не разбрах истина ли е или не. В сайта им пише че ще има, но ми се струва че написалият го е сбъркал с New Yorker, тъй като в нито една от статиите които четох не пише за New Look newsm78
Много дълго стана, а иначе още колко мога да пиша Mr. Green Някой друг път!

# 482
  • София
  • Мнения: 2 623
Привет на всички малки и големи момичета  Hug
Случайно в Гугъл ми излезна тази тема и понеже
преди мноооого години я започнах аз, но отслабнах
много и спрях да я следя, сега ми стана
много мило, че още я има и е продължена.
Преди малко, на стената ми във фейсбук видях
тази реклама и реших да я споделя, защото
наистина има разкошни модели за пухкавелки Simple Smile
Дрехите са малко скъпички, но пък идват празници,
а определено има голям избор.

Хубави дрехи за хубави дами

# 483
  • Мнения: 2 807

Някой поръчвал ли е от тук? Моля да сподели мнение.

# 484
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
цените са прекалено надути  Crossing Arms

# 485
  • Мнения: 1 110
Някои от моделите са интересни, но пък забелязвам известна еднообразност.

Преди време бяхме коментирали палтата на Ефреа. Тази година реших да рискувам и да поръчам. Наложи се да върна палтенцето. Модела беше обран (втален) и се оказа доста зле скроен, което много ме изненада.
Ето за това става дума: http://efrea.com/items/view/7766/ .

Дайте съвет от къде да си намеря зимно яке, което да не ме прави да изглеждам като куб. Обиколих доста на пазара, но почти не откривам нищо  Sad.
Търся нещо, което все пак да има елегантна линия и да подчертава женските извивки. Ще съм благодарна за всяка идея.

# 486
  • Русе
  • Мнения: 1 770

В момента активно си търся официална рокля, трябва ми за 1.12. И тук е уловката - по принцип не нося рокли, така че ми трябва буквално за 2 часа и не искам да давам безумни пари за нея. За предният такъв повод си купих от Меркари - прекрасна английска рокля за 50лв - но сега имат основно палта и якета, явно според тях поводите за рокли са само лятото Mr. Green

Та - препоръчайте откъде мога да си намеря нещо, искам дължина около коляно или малко под коляно, по възможност с някакъв ръкав, най-добре ми стоят вталени до талията и разкрояващи се надолу модели, тъй като съм с нормален бюст и изразена талия.

И аз търся нещо такова за коледното парти на 19.12. Което ми става в ханш е голямо в бюста. Най-проблемна ми е областта на корема и паласките. Мисля, че ще е най-добре нещо, срязано под бюста и разкроено надолу. На пролет ще отслабвам, но сега няма време.  ooooh!

# 487
  • София
  • Мнения: 504
При мен търсенето засега е без особен резултат. Харесах нещо в H&M, но ми късееше, така че не я взех.
Нямам време и нерви да обикалям в интерес на истината, мисля да съм с рокля обличана преди време един път за 2 часа. Сако и висок ток и е идеално. Party
Имам една от Ефреа, беше от Бъди пръв, само че докато я получа отслабнах и сега ми е огромна, трябва да я преправям. Много е красива, точно за такава структура на тялото.
Скрит текст:

# 488
  • София
  • Мнения: 2 132
Пазарували ли сте от Елмайра? Качествени ли са нещата и отговарят наистина на номерацията?

# 489
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Пазарували ли сте от Елмайра? Качествени ли са нещата и отговарят наистина на номерацията?

Аз имам само две трикотажни блузи от там. Трикото е хубаво, но според мен са умалени, спрямо представените данни за размерите в сайта. Освен това, на снимката бяха с полу-поло, а получените от мен с високо поло. Като цяло моделите там не ме грабват особено.

# 490
  • Мнения: 568
Дайте съвет от къде да си намеря зимно яке, което да не ме прави да изглеждам като куб. Обиколих доста на пазара, но почти не откривам нищо  Sad.
Търся нещо, което все пак да има елегантна линия и да подчертава женските извивки. Ще съм благодарна за всяка идея.
Погледни какво съм писала в тази връзка на предната страница. И снимка на якето съм сложила. Подобни,  имаше всякакви дължини. И ги има все още, миналия уикенд посетих магазина.

Заграбих една тъмно синя роклА от H&M за скромните 35.00лв. и мислех с нея да се изтипосам, но сега съм с навехнато коляно и дори не съм сигурна, че ще участам в някакви партита. Рокличката е права, 1 пръст над коляното, има някакви блещукащи декорации около деколтето си. Съвсем семпла, но щеше да свърши работа....Във въпросния магазин са напускали доста парти - дрешки и тези, които са 44 - 46 размер, за мен са о.к.

# 491
  • Мнения: 2 807
Търся си сутиен/и голям размер. Минах през SEVEN SECONDS и NEW SILHOUETTEQ, но няма. Ако някой знае от къде да си намеря в София да сподели моля.

Последна редакция: чт, 11 дек 2014, 23:24 от П@нди

# 492
  • Мнения: 183
Търся си сутиен/и голям размер. Минах през SEVEN SECONDS и NEW SILHOUETTEQ, но няма. Ако някой знае от къде да си намеря в София да сподели моля.
Триумф !

# 493
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 849
Да, в Триумф има всякакви размери и съотношения чашка спрямо гръдна обиколка. аз си купувам и от Лиска - там също има размери. Но и двете марки са като цяло по-скъпички от тези, които вече си проверила, но и качеството им е много добро.

# 494
  • Мнения: 2 807
Благодаря момичета   bouquet  bouquet . Аз ползвам на триумф, нищо, че са по-скъпи.

Ще видя и в Лиска.

Общи условия

Активация на акаунт