Ние, по-пухкавите, какво ? Да ходим голи и боси ли ? 3

  • 91 001
  • 731
  •   1
Отговори
# 645
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Благодаря!

Размер - XXXXL.

Според теб по бг. номерацията кой размер са?

# 646
  • Мнения: 183
на елмайра на етикета пише 56 като поръчам 4XL
лично аз съм страшно доволна от тях- катокройка, плат и изработка,направо ми заспиват

# 647
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
на елмайра на етикета пише 56 като поръчам 4 XL
благодаря   bouquet

# 648
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Разочарована съм от цените в М&С Sad Един изцяло изкуствен плат във форма на панталон за 55лева, ми се стори прекалено. В Уайкики памучни модели, панталони ,но по тялото като клин бяха за 40лв. ,тука пък аз не се харесах Sad Търсенето продължава! Wink

# 649
  • Мнения: 1 400
Мнго зле ми изглеждат тези продукти на Елмайра  Sad  Май май няма да рискувам .

# 650
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Мнго зле ми изглеждат тези продукти на Елмайра  Sad  Май май няма да рискувам .

Май съм съгласна с теб, макар че гледах едни поли ...  newsm78

Имам две блузи от Елмайра, трико. Трябваше да са с полу-поло, а ми доставиха - поло. Не понасям поло - имам чувството, че ме души и се наложи да ги режа ... Също оверлогът им се развали и до скоро ги въртях за вкъщи ...

# 651
  • Мнения: 1 400
Мнго зле ми изглеждат тези продукти на Елмайра  Sad  Май май няма да рискувам .

Май съм съгласна с теб, макар че гледах едни поли ...  newsm78

Имам две блузи от Елмайра, трико. Трябваше да са с полу-поло, а ми доставиха - поло. Не понасям поло - имам чувството, че ме души и се наложи да ги режа ... Също оверлогът им се развали и до скоро ги въртях за вкъщи ...
То и аз се загледах в няколко неща и именно заглеждането (внимателно) ме отблъсна...
Една от дрехите изглеждаше толкова криво ушита  Sick ....

# 652
  • Мнения: 2
Според мен са страхотни. И цените са много добри. Имам няколко техни по-изчанчени модели и много ми харесват.

# 653
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз днес получих пратка от Елмайра. Взех си нещо като дълъг сутчър /при тях се води туника/. Страхотен е-плат,изработка,отговаря на номера си. Доволна съм.

# 654
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Аз днес получих пратка от Елмайра. Взех си нещо като дълъг сутчър /при тях се води туника/. Страхотен е-плат,изработка,отговаря на номера си. Доволна съм.
   Може ли да го видим

# 655
  • София
  • Мнения: 2 132
Да не би това http://elmaira.bg/tunika-malama/  да е?
Аз го имам от черния петък и го взех е така... заради цената, а то се оказа една от любимите ми дрехи. Много по-добре изглежда на живо.

# 656
  • Мнения: 5 513
Здравейте!
Ако може и аз да се присъединя към вас.
Накратко да се представя.Преди да забременея бях 58кг на 173см.През бременността качих 40 кг.И от тогава до сега съм свалила малко кг.Имам проблем с намирането на дрехи.

# 657
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Ето това е http://elmaira.bg/tunika-s-kachulka-kira/
Не е истина как приятно се изненадах...по-добро в пъти е от това на снимката

# 658
  • София
  • Мнения: 2 132
И това го имам  Blush Малко жълтият цип ме дразни мен, но го преглътнах.

# 659
  • Мнения: 48
да се похваля пак, с това http://www.sirena-plus.com/damski-drehi/vruhni-drehi/yake-ot-izk … aksi-razmeri-lora . Супер съм щастлива, защото в действителност е много яко а и не ми се налага да обикалям Варна и за кожено яке Peace

Общи условия

Активация на акаунт