За сайтовете за запознанства

  • 48 162
  • 849
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Не съм мислила, че някога ще пусна тема в този подфорум, но както казват хората - никога не е късно да станеш за резил.
Та по същество - с мъжа ми се заедно от ученици - повече от 25 години. Винаги е бил темерут и интроверт, като кръгът му от приятели е малък.
Напоследък работата му е свързана с доста командировки.
Миналата седмица ми се наложи да ползвам неговия лаптоп, защото компютърът ми беше на ремонт. Без да искам констатирах, че има регистрация в сайт за запознанства.
От пусто женско любобитство поразгледах контактите му и останах доста озадачена - в разговорите изглежда слънчев и комуникативен. Има два-три по-сериозни контакта - в смисъл на доста разменени писма, без каквито и да е интимности и разговорите се въртят около жената - хобита, работа интереси - не е споделял никаква лична информация, няма и каквито и да е намеци за друг контакт.
Та оттогава насам съм доста разтревожена - първо се упреквам, че изобщо започнах да ровя, после - че очевидно съм дала някакъв повод за подобни контакти, а понякога и се ядосвам - чувствам се предадена.
Вие как бихте реагирали?

# 1
  • Мнения: 60
Ако искаш да си запазиш брака, по-добре си замълчи и се концентрирай в свои неща, дистанцирай се от него и го остави да бяга след теб... покажи му, че се наслаждаваш на живота. Мъжете се лепят като мухи на мед, като видят такъв тип жена. Така ще му станеш загадъчна и интересна... нищо че сте заедно от 25 години.

# 2
  • Мнения: 6 214
25 години... Какво да кажа аз, която не прескочи кризата на 7та година.  Tired
Опитай се да поговориш с него.  Hug

# 3
  • Мнения: 934
Може да е искал да си подсили самочувствието.И те минават през криза на средната възраст и се ужасяват да не остареят.
Не вярвам да иска да ти изневерява,по-скоро иска да види дали ''все още става'',дали жените още го харесват и разбира се винаги е приятно да усещаш интереса върху себе си.

# 4
  • Мнения: 12 473

Не вярвам да иска да ти изневерява,по-скоро иска да види дали ''все още става'',дали жените още го харесват .

То от това до другото -  е миг само разликата..

Не знам какво да те посъветвам, аз съм от черногледите в това отношение..
Със сигурност му липсва някакъв вид общуване..
Но и не значи, че ще направи нещо.

# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Аз за подобно нещо не бих си замълчала. Ще искам да поговорим и да ми каже какъв е проблема, ако има, ако няма - защо търси този тип общуване.

# 6
  • Мнения: 2 755
Според мен си премълчи, но продължавай да наблюдаваш. Промени и отношението си към него, ако е възможно. Предлагай му да излизате повече само двамата, да се срещате с приятели и познати, да правите различни и нови неща. Така няма да му е скучно и да му липсва общуване. Ако пък премине към по-интимни излияния  пресечи  му контактите на момента.

# 7
  • Мнения: 1 615
Аз бих поискала обяснение  Peace

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И ако проблема е в
нея , тогава какво?

# 9
  • Мнения: 2 755
Естествено, че ще каже, че проблемът е в нея. Все някой им е виновен за глупостите.

# 10
  • Мнения: 12 473
И ако проблема е в
нея , тогава какво?

Естествено, че е в нея!
В мъжете никога не е може да е проблема..Wink

# 11
  • Мнения: 6 214
Естествено, че ще каже, че проблемът е в нея. Все някой им е виновен за глупостите.
И ако проблема е в
нея , тогава какво?

Естествено, че е в нея!
В мъжете никога не е може да е проблема..Wink
Даааа... Няма начин просто. Но те са друго поколение, надявам се при тях да е малко по-различно.

# 12
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Ако търси проблем само и единствено в нея, може би разговор няма и да има. Поне ще знае, че е опитала.

# 13
  • Мнения: 6 214
Ако търси проблем само и единствено в нея, може би разговор няма и да има. Поне ще знае, че е опитала.
То е ясно. Тия филми сме ги гледали.

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Знаех си, че ще наскачате.  Joy
Добре де, притеснението повече от кое е - от това че си пише с други жени или че го прави  сайт за запознанства?

Общи условия

Активация на акаунт