За сайтовете за запознанства

  • 48 175
  • 849
  •   1
Отговори
# 120
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

абе, само човек, който не знае мъжката психика може да се прави на толкова либерален и да не схване за какво иде реч:)
Едно са закачки на работа, друго е регистрация в сайт романс.бг. Защ сайтът се казва романс.бг и какво търсят жените, които се регистрират там? Това не е сай и общуване по интереси. Това е сайт с цел романтични контакти.
Виновен е мъжът за това, че търси романтика другаде. Не казвам, че не е човешко, човешко е, естествено, но определено не е безобидно.
Чочарка, ще ме оплюят, но на "либералните" жени най-много им кръшкат мъжете. Не прави тази грешка, наблюдавай си човека и ако трябва си вдигни скандал или поискай обяснение, отдръпни се, ако трябва. Изобщо направи нещо, не се връзвай на "ама той само си говори, това е в реда на нещата". Раздвижи динамиката за него и му го направи малко "интересно".

така нещата ще излезнат наяве, ще работите върху отношенията си и ще се пречистите. Скандалите заради това съществуват векове, защото действат.


Споделям  Peace
болднатото най-вече  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 18 242
Влезте в сайта, вижте му оформлението - основно за риболовни такъми се говори.  Peace

Стана ми интересно и наистина погледнах - "Ние сме един от най-популярните и сериозни сайтове за запознанства, създаден за хората, търсещи своя спътник в живота. Регистрирайте се сега и отворете вратата за своя незабравим и дълъг романс!"

"Споделете ни какъв е вашият характер, от какво се интересувате, с какво се занимавате и какъв партньор желаете да срещнете"

"Всеки ден ще ви предлагаме различни хора, с които бихте си допаднали и имате най-голям шанс за общо бъдеще"

 Stop

# 122
  • Мнения: X
и как точно да го стегне съпруга си - с два шамара и под завивката или с някакъв смешен скандал? Или да го заплаши че ще го остави и ще му вземе децата и къщата... и той като се уплаши и се притесни... и ще си сложи капаците на очите....
В кой век живеете, повече от половината хора в тези сайтове са семейни или обвързани.

# 123
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Друго също ми е любопитно. Как, след като на ССФ и мъжете им никога не им се случва да се регистрират по такива сайтове, са напълно наясно какви хора влизат в тях, какво търсят и т.н.?

Имам  акаунт  Simple Smile от преди 10тина години в руски сайт (даже е по държави) , стои още незакрит  Laughing
Статуса ми е смемен на омъжена , стои че търся приятелства или нещо от сорта.
Влизам 2-3 пъти в годината.... и о чудо продължават да ми пишат мъже най-вече които са от щата или града който съм сега   Mr. Green
Веднъж даже се заприказвах с един , стана интересно , неангажиращо , женен пича нали . Викам си няма да напира за срещи али бали  Mr. Green ..... Дъра бъра и оп почнаха намеци за виждане , разправяше че с омъжени  е най-лсно 'щото не те ангажират и т.н.  имат си семейства не им е зор да се обвързват , дискретни са , нЕма ти звънят и тем подобни  Mr. Green Кара се по същество  Whistling


Като смених държавата имаше момент по-често влизах , имах нужда от комуникация , наистина търсех неангажираща приказка  Crazy  .... уви не и не , забиваше се в посоката за която е предназначен сайта  Mr. Green   а final destination е seX .

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 15:35 от Desss

# 124
  • Мнения: 6 214
разправяше че с омъжени  е най-лсно 'щото не те ангажират и т.н.  имат си семейства не им е зор да се обвързват , дискретни са , нЕма ти звънят и тем подобни  Mr. Green
Дам, за това омъжените много ги кефят.  Mr. Green

# 125
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скрит текст:



На тази премъдрост попаднах преди малко  Peace



п.п. ще се опитам да я преведа , не гарантирам блестящ худ. превод  Sunglasses

Никога не пренебрегвай човека който се грижи най-много за теб , защото в един прекрасен ден ще се 'субудиш'  и ще разбереш че броейки звездите си загубил Луната ......

# 126
  • София
  • Мнения: 19 094
...но мисля, че трябва да си тотален грозник и мухльо, за да търсиш тези усещания, скрит зад анонимен ник.В днешния свят на динамично общуване никак не е трудно да намериш подобно "признание" в ежедневните си контакти с хората, ако не искаш секс, а само флирт-доказателство.

Позволявам си да се усъмня в червеното. Срещала съм се с хора от такива сайтове, които поне на първо четене са много далече от описаното.
На повечето от нас ежедневните ни контакти са най-вече в работата. Ако си заобиколен предимно от своя пол, какво признание, какъв флирт, какви 5 лв.? Или какво признание е флиртът с хора, доста по-възрастни от теб?

Малко спомени... през 1998-99 г. съм ходила на общи срещи на чата на дир.бг, които се правеха всеки четвъртък. Така че след известно време дори и анонимност нямаше

# 127
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ха, и аз съм ходила, ама във Варна!  Grinning

# 128
  • Мнения: 22 279
Хаха, аз пък съм ходила на купони на Дир-а, на клуб 30+, когато бях леко под 20г. Simple Smile

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
и как точно да го стегне съпруга си - с два шамара и под завивката или с някакъв смешен скандал? Или да го заплаши че ще го остави и ще му вземе децата и къщата... и той като се уплаши и се притесни... и ще си сложи капаците на очите....
В кой век живеете, повече от половината хора в тези сайтове са семейни или обвързани.

Абсолютно споделям това мнение,откакто чета темата и аз влязох в 2-3 сайта да ги разгледам,ами то 80% от мъжете там са семейни,търсещи неангажираща връзка!Никаква не е гаранцията,че и нашите мъже не са регистрирани в такива сайтове!Не знам защо,но в последно време имам чувството,че всеки втори семеен мъж си търси неангажираща връзка  Rolling Eyes Има и семейни жени,които също са регистрирани,но са далеч по-малко от мъжете!
Не знам какво да посъветвам авторката на темата,но мисля,че дори и да говори с мъжа си,едва ли ще разбере цялата истина,мъжете са страшни манипулатори и винаги излизат от положение  Close

# 130
  • Мнения: 22 279
И аз и мъжа ми още от преди да се запознаем имаме регистрация в такива сайтове.
И ти си търсила там не нови запознанства с мъже , а съмишленици по шев и кройка, например?   Laughing
Интересно ми е ти какво си търсила и с каква цел точно си се регистрирала в сайт за запознанства.

Написах, че регистрациите и на двама ни са още от преди да се запознаем. За теб проблем ли е? . Simple Smile Защото за мен и мъжа ми не е. Simple Smile
Почти 90% от хората, минават през сайтове за запознанства още на по 15-16г. Ей така за любопитство, защото всички го правят и т.н.
Дай да се обеся сега, че имам регистрации от преди 10г. Simple Smile
Абе вие верно не сте добре....

# 131
  • Мнения: 5 776
То много зависи и какви граници на поносимост има в семейството. При нас ще се стигне до скандал със сигурност  Wink.

Maryse, за един тийнеджър, дето се е логнал там от любопиство е разбираемо, но семеен мъж да води задушевни кореспонденции с други девойки не ми се срува в реда на нещата.

# 132
  • Мнения: 22 279
То по тази логика не е редно и да ходи с колежки на обяд, защото са от женски пол. )
А какви приказки се дрънкат в един колектив....майко мила. Сайтовете за запознанства пасти да ядат.

# 133
  • Мнения: 2 222
Не всеки дрънка каквото и да е с колежки или жени от сайт. За мен влизането в сайт за запознанства е знак, че човек не се чувства на 100% отдаден на връзката си и иска да провери не изпуска ли нещо Mr. Green Самата аз съм влизала за кратко в такъв сайт само и единствено в период, в който съм била напълно сама и никога не бих го направила, ако съм била ангажирана. Затова съм малко консерва по темата   Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 20:43 от _Dana_

# 134
  • Мнения: 22 279
То пък в сайтовете за запознанства едни бисери има.....как да не ги изпусне човек точно от там. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт