За сайтовете за запознанства

  • 48 168
  • 849
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 262
Как заобиколно се опитвате да намеквате, че само мъжете изневеряват...  Mr. Green
Е не всички са гейове, естествено!  Само че не съм чула до сега мъж да се вайка и да се чуди дали жена му му изневерява и защо. Мъжете живеят с някаква увереност, че жена им "не е такава" и никога през ум не й е минало да изневери.  hahaha И направляват мислите и действията си в посока да забършат нещо чуждо, без да се вглъбяват в анализи спрямо жена си. ДОкато една жена постоянно мисли за мъжа си и се чуди защо така, защо иначе и все си търси причина да изневери, вместо да признае пред себе си, че и тя има нужда от нещо чуждо... В крайна сметка мъжете и жените не са чак толкова различни, но си намират различни оправдания за едно и също нещо. Wink

# 436
  • Мнения: 341
Хаха, само че жената влага много повече усилия да му докаже, че той за нея е единствен, неповторим и прекрасен... Но това не значи, че и тя не кръшка. Значи само, че жената говори неща, които невинаги са на място, нито винаги са верни. Мъжете просто - както и ти май каза - не бият толкова тъпана, когато свърнат встрани.

# 437
  • Мнения: 22 277
Има и нещо друго според мен...
Ако партньора ти е в някаква заблуда спрямо теб, характера ти, нещата които харесваш, или темперамента ти....и за Х-години не е успял да разбере, че не си точно такъв, какъвто той си те представя...как постъпваш?
Изведнъж му обясняваш, че тотално греши по отношение на теб? (че си примерно интровертен, не ти допадат разговори с хора и т.н., а на теб просто не ти е допадало обкръжението и хората около теб, че да навлизаш в безумни разговори с тях)
Или пък изразяваш себе си не точно пред него....а с други хора, на друго място.

Случвало ми се е сред познати семейства, единия от тях да твърди нещо за другия...което не е точно така. Защото примерно контактувам и с двамата поотделно...и виждам, че твърдението как (абе жена ми, мъжа ми е голям темерут, не обича да говори, мълчи си и т.н.) са неверни. И дадения човек съвсем добре си общува. Но когато са в двойка...другия го подтиска по някакъв начин, просто не му дава думата и т.н.

# 438
  • Мнения: 1 262
Хаха, само че жената влага много повече усилия да му докаже, че той за нея е единствен, неповторим и прекрасен... Но това не значи, че и тя не кръшка. Значи само, че жената говори неща, които невинаги са на място, нито винаги са верни. Мъжете просто - както и ти май каза - не бият толкова тъпана, когато свърнат встрани.

А, глупости - няма такова нещо. А има и мъже дето ги владеят тия номера - карат те да се чувстваш единствена, неповторима, желана и както теб те карат да се чувстваш така, по същия начин и още няколко жени...  Joy

# 439
  • Мнения: 616
 Mr. Green Темата пое по съвсеееем различен курс.
Разбирам какво иска да каже maryse. Съгласявам се с нея.  Laughing спирам да приказвам, че кой знае колко глупости ще изръся...

# 440
  • Мнения: X
Как заобиколно се опитвате да намеквате, че само мъжете изневеряват...  Mr. Green
Е не всички са гейове, естествено!  Само че не съм чула до сега мъж да се вайка и да се чуди дали жена му му изневерява и защо. Мъжете живеят с някаква увереност..............
Мъжете са най-вече практични същества.   Laughing
Ако жена им им демонстрира някаква обич, грижи се за тях и не дава видими поводи за ревност, мъжете не си "трошат душата", дали жена им ги обича и дали им кръшка.Приемат, че това което виждат/получават от нея, е реално.
Жените сме тези, които "осмисляме" всяка дума/реплика на мъжа.
Казал нещо си, и веднага следва:"Ама той защо го каза това?Наистина ли го мисли, или ....? newsm78 "
И си дълбаем до ....задълбаване.    Laughing

А по повод годините и опита:по постовете си личи, кой на колко е.Приблизително.   Simple Smile

# 441
  • Мнения: 6 214

Мъжете са най-вече практични същества.   Laughing
Ако жена им им демонстрира някаква обич, грижи се за тях и не дава видими поводи за ревност, мъжете не си "трошат душата", дали жена им ги обича и дали им кръшка.Приемат, че това което виждат/получават от нея, е реално.
Жените сме тези, които "осмисляме" всяка дума/реплика на мъжа.
Казал нещо си, и веднага следва:"Ама той защо го каза това?Наистина ли го мисли, или ....? newsm78 "
И си дълбаем до ....задълбаване.    Laughing



А какво да правим? Thinking Аз съм си аналитичен тип. До степен да търся под вола теле. Във всичко се съмнявам.

# 442
  • Мнения: X

Мъжете са най-вече практични същества.   Laughing
Ако жена им им демонстрира някаква обич, грижи се за тях и не дава видими поводи за ревност, мъжете не си "трошат душата", дали жена им ги обича и дали им кръшка.Приемат, че това което виждат/получават от нея, е реално.
Жените сме тези, които "осмисляме" всяка дума/реплика на мъжа.
Казал нещо си, и веднага следва:"Ама той защо го каза това?Наистина ли го мисли, или ....? newsm78 "
И си дълбаем до ....задълбаване.    Laughing



А какво да правим? Thinking Аз съм си аналитичен тип. До степен да търся под вола теле. Във всичко се съмнявам.
Какво теле?!
От мухата цял динозавър мога да спретна.    Laughing
А иначе, нищо не можем да направим.Просто така сме устроени.
Е, не че не можем, но е трудно.Аз лично се опитвам да не се "хващам" за всяка дума.
Като се има предвид, че съм и тънкообидна, и ревнива, представи си колко ми е трудно....    Simple Smile
Абе, опитвам се да се движа  в посока :след като постоянно ми казва/показва/доказва, че ме обича, и няма никакви поводи за драми, да не си създавам излишни "мисли".

# 443
  • Мнения: 6 214

Какво теле?!
От мухата цял динозавър мога да спретна.    Laughing
А иначе, нищо не можем да направим.Просто така сме устроени.
Е, не че не можем, но е трудно.Аз лично се опитвам да не се "хващам" за всяка дума.
Като се има предвид, че съм и тънкообидна, и ревнива, представи си колко ми е трудно....    Simple Smile
Абе, опитвам се да се движа  в посока :след като постоянно ми казва/показва/доказва, че ме обича, и няма никакви поводи за драми, да не си създавам излишни "мисли".

Е и аз бях на този принцип с бившия ми мъж, ама нищо не стана. Оказа се, че съм си затваряла зорлем очите за очевидни неща.

# 444
  • Мнения: X
Аз нямам предвид да си затваряме очите, самоуспокоявайки се, за неща, които ни се струват нередни.
А да не търсим зорлем подводни камъни там, където ги няма.
Защото аз пък имам тази "способност"....    Simple Smile

# 445
  • Мнения: 6 214
Аз нямам предвид да си затваряме очите, самоуспокоявайки се, за неща, които ни се струват нередни.
А да не търсим зорлем подводни камъни там, където ги няма.
Защото аз пък имам тази "способност"....    Simple Smile


Много е тънка границата. Не си ли съгласна?

# 446
  • Мнения: X
Аз нямам предвид да си затваряме очите, самоуспокоявайки се, за неща, които ни се струват нередни.
А да не търсим зорлем подводни камъни там, където ги няма.
Защото аз пък имам тази "способност"....    Simple Smile


Много е тънка границата. Не си ли съгласна?
Съгласна съм.
И за да е в контекста на темата:
Ако "хвана", че моят мъж има регистрация в подобен сайт/сайтове, няма да си затварям очите и да се самоуспокоявам, че видиш ли, той " търси там само с кого да си контактува".
За мен ще е сигнал, че нещо, независимо колко дребно или едро, във връзката ни куца, или е започнало да накуцва.
Като иска контакти, има реални приятели, има сайтове по интереси.....Хич не ми минават тия, че в сайт за запознанства, чатейки си с други жени, обсъжда цената на горивото.Например.    Laughing

# 447
  • Мнения: 341
От мухата цял динозавър мога да спретна.    Laughing
Сеизмозавър или ти-рекс  Simple Smile

# 448
  • Мнения: 308
Мина четвърт час след предния ми пост и затова нов, а не редакция... а ми хрумна нова мисъл...
Преди да обвините мъж в толкова ужасно престъпление, че се е регистрирал във сайт за запознанства и там си чати с непознати моми.... ами замисляли ли сте се как изглежда Клюкарника отвън?! Тук се обсъждат страшно много лични, дори интимни неща. Разказва се за съпрузите - как са ни изнервили, как сани погледнали, как ни възбуждат, колко са надарени... и много лични детайли. Ами, ако вашите мъже прочетат това?! Дали няма да им стане кофти?! Дори и да се казва бг-мама, а не гепи ме. Дори и да сте скрити зад аватари. Това НЕ е женски форум - тук може да чете всеки, не само регистрирани. ВСЕКИ. Е, това дали не е смущаващо за съпрузите?! Жена ми седи все в бг-мама и кой знае какво разказва за мен... И като знам какви детайли се споделят в някои теми, чудя се не е ли по-щадящо дори в личен чат с непозната да си говориш, отколкото всичко да си "изпяваш" пред неопределен брой непознати... И постовете ти да се пазят вовеки!
Храна за размисъл Simple Smile
Ванила, принципно си права с това, че доста споделяме в БГ мама, но и това си е определено един много повече женски, отколкото мъжки сайт, а сайтове от рода на гепиме, елмаз и тем подобни са си за двата пола и честно да ти кажа моя приятелка като на шега си хвана любовник от един такъв сайт, а влезе там само с доброто намерение да се забавлява и да си вдига женското его.От дума на дума с един-на кафе, от там на разходки и не дотам безобидни срещи и за малко не си развали хубавото семейство!

# 449
  • Мнения: 341
Щом женското й его не е било достатъчно високо и е имала нужда да го повдигне малко... не ще да й е било толкова хубаво семейството Wink

Общи условия

Активация на акаунт