За сайтовете за запознанства

  • 48 159
  • 849
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 616
За пореден път - не искам да приравнявам двата вида сайтове. Просто ви показвам как може да изглежда това отстрани. Защото нещата винаги имат две страни. Попитайте мъжете си, вместо да спорите с мен  Laughing
За да тръгна да си "развалям семейството", значи е имало нещо не-наред в това семейство, не мислите ли?!
(това, че мъжете не пускат теми с въпроси от рода на "Какво да правя, като секса не струва?" или "Как да преодолея скуката с мъжа ми" - каквито теми има предоволно в Клюкарника - не означава, че те нямат същите проблеми и терзания. Колкото жени с проблеми, толкова и мъже с проблеми.)

Айде сега може пак да ме поучите, че съм много неопитна и не съм разбрала още, че мъжете винаги са виновни  Crazy

# 451
  • Мнения: 2 353
  Е, не са ли? Simple Smile

# 452
  • Мнения: 1 136
И аз бях решила че бившия ми съпруг търси нещо , което му липсва , отразила му се е по някакъв начин промяната с детето и куп други неща , само и само да не съм ревнивата обебваща съоруга , но след първото ми прибиране сама с детето в България се оказа че от сайта се е запознал с дамата , влюбил се лудо и реши да ни изостави и вече от 2008 не знам къде е - по последни данни Латвия . Сега бе съм толкова демократична и разбираща нужди , ако мъ липсва нещо : да ми каже , ако иска пространство да си отиде и да му се наслади , затова можем да войализираме мисли и желания и да изказваме какво чувстваме - какво ще ни се крие и т.н , а се прави на мъж по сайтове като в същото време се крие под полата ми - отварям си очите на 8 и повече , няма да ме правят на глупачка повече! Извинявайте ядосах се , но като се сетя за бившият ми съпруг  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 453
  • Мнения: 6 624
Прочитайки последните няколко страници коментари по темата, мога да кажа, че според мен няма нищо общо между сайта БГ Мама и сайтове за запознанства и да се прави подобно сравнение е по-скоро смешно. За мен, БГ Мама е източник на страшно много информация, в повечето случаи свързана с медицински проблеми. Смело мога да заявя, че на БГ Мама дължа щастието да имам още две прекрасни момченца, благодарение на БГ Мама и момичетата, които споделят, се справях с репродуктивните си проблеми, многото проблеми по време на бременността си, избор на доктори и по много, много, много други въпроси...ето тук е момента да кажа едно: ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!  bouquet

От друга страна, участието в сайтовете за запознанства означават и имат само един единствен смисъл - желанието да си говориш, споделяш с човек от срещоположния пол, а в по-лошия случай да си намериш сексуален партньор - било то с чувства или без, зависи от необходимостта на конкретния човек. И каквито и локуми да дърпаме - истината е тази. Никой тук не се опитва да разведе авторката на темата с мъжа й, но да се правим на гръмнати и да й казваме как мъжа и нищо лошо не е направил и че е самата невинност - ми се струва прекалено. Участието в такива сайтове си е опасно - дори да се е регистрирал само за забавление и да е започнал съвсем неангажиращи разговори, много лесно това може да прерастне в нещо повече...

# 454
  • Мнения: 6 214
И аз бях решила че бившия ми съпруг търси нещо , което му липсва , отразила му се е по някакъв начин промяната с детето и куп други неща , само и само да не съм ревнивата обебваща съоруга
Да, понякога, за да сме либерални, необсебващи и тем подобни "готини" съпруги, сами си затваряме очите за очевидни неща. Някои го наричат компромис, основата на щастливия брак. За мен си е затваряне на очите и буданлък.

# 455
  • Мнения: 308
Щом женското й его не е било достатъчно високо и е имала нужда да го повдигне малко... не ще да й е било толкова хубаво семейството Wink
Вероятно, но за мен не беше наясно със себе си, носеше си някакви комплекси от ранното детство, които се обединиха с някаква следродилна депресия и избуяха в търсене на нещо различно......Има много случаи, когата единият в двойката не е наясно със себе си и има усещането, че все изпуска нещо от живота....и това ми се струва, че по-често се случва в семействата, които са се събрали твърде млади и набързо са създали и дете....

# 456
  • Мнения: 341
А има и един друг момент - хората се променят, също и желанията им. Дори да са искали на 20 да имат семейство и дете с някого, на 30 вече искат друго, с друг човек... И някой тегли късата клечка да живее с детето... Що самотни родители има, които си изкарват злобата на детето, останало при тях Sad Не всички, но са много.

# 457
  • Мнения: 616
Явно темата предизвиква интересна дискусия...

А какво ще кажете за семействата/двойките, които браузват заедно в сайтове за запознанства, с общ профил?  Flutter

# 458
  • Мнения: 6 214

А какво ще кажете за семействата/двойките, които браузват заедно в сайтове за запознанства, с общ профил?  Flutter
С каква цел?

# 459
  • Мнения: 308
А има и един друг момент - хората се променят, също и желанията им. Дори да са искали на 20 да имат семейство и дете с някого, на 30 вече искат друго, с друг човек... И някой тегли късата клечка да живее с детето... Що самотни родители има, които си изкарват злобата на детето, останало при тях Sad Не всички, но са много.
Това твърдение, че хората се променят....е много удобно особено при изневяра! Но аз смея да твърдя, че ценностната  система на хората не би трябвало да се променя и съответно и хората не се променят чак толкова-да, порастват, развиват се, придобиват опит, но там, където има любов, какво точно се променя???Просто много хора се женят/събират без да са наясно със себе си-какво търсят, какво искат от живота.Такива неуравновесени хора се променят-аз не съм се променила, нито чувствата ми, мъжът до мен -също! Simple Smile

# 460
  • Мнения: 934
И без особен опит с другия пол...и цък - на 30,с дете или две и само си мисли..''Аз сега какво ли изпуснах,ми ако има някой по-добър от моя/моята?''

# 461
  • Мнения: 6 624
А какво ще кажете за семействата/двойките, които браузват заедно в сайтове за запознанства, с общ профил?  Flutter
Аз познавам едно такова семейство - регистрираха се и двамата в сайт за запознанства елмаз, в началото само за разнообразие и забавление, в последствие тя започна да се е*е с някакъв от сайта, а той стигна само до свалки и мераци. Разведоха се Wink

# 462
  • Мнения: 616

А какво ще кажете за семействата/двойките, които браузват заедно в сайтове за запознанства, с общ профил?  Flutter
С каква цел?
Знам ли, с най-различна... например - хем се обичат, хем са избързали да се оженят и им липсва "опита" с други хора, и така заедно си флиртуват с други, виждат какви различни хора има...

# 463
  • Мнения: 22 277
Явно темата предизвиква интересна дискусия...

А какво ще кажете за семействата/двойките, които браузват заедно в сайтове за запознанства, с общ профил?  Flutter

Често единият от двамата е по-активната страна, както и този, от когото е дошла идеята.
Малко са двойките с единомислие по този въпрос. Още по-малко са тези, които стигат до нещо реално извън сайтовете за запознанства като двойка. А не като отделен индивид, който си е намерил готина мацка\пич и решава да се из..ка с него.  Wink

# 464

Общи условия

Активация на акаунт