Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2006, 12:32 ч.

кенгъру - откога?

• 299
  • 7
  •   1
Отговори
мами, спасявайте ме. от кога мога да слагам момата в кенгуру? на 40 дни е ,а вече не иска да спи през деня. обича да се разхождаме из стаите и да разглежда. като се застоим, плаче. едната ми ръка вече отказа и не мога да я нося, докторът казва да изчакам с кенгуруто.

вие откога започнахте да ги слагате?

# 1
  • София
можеш от момента в който стабилно си държи самичко главата. при това в легнало положение и без да прекаляваш във времето. Peace

# 2
  • Paradise
Около началото на третия месец, но знам за мами, които доста по-рано започнаха. А и бебчо тр. да може да си задържа главичката; но недей да го държиш прекалено дълго в кенгуруто

# 3
  • Пловдив
Можеш да го слагаш по малко има и такива  които са специално за по малки с облегалка която е по твърда за да му крепи главичката моето е такова на Чиполино.

# 4
  • София-там нейде в западната част
ами ние почнахме да се слагаме след 3ти навършен в изправено положение иначи преди това в легнало ама без да се прекалява с времето

# 5
  • Пловдив
Когато си държи главичката изправена,бебето е готово-аз почнах преди третия месец,но моя син си беше вече готов.

# 6
  • София
Заглавието нарочно ли е така написано!?

Ние започнахме от втори месец, но Драганов ни беше казал, че мое вкъщи да я носим и преди главичката да стои стабилно. А тя трябва да е стабилна, защото "в случай че навън майката докато си върви, например изневиделица някой велосипедист й пресече пътя и тя вземе че инстинктивно се врътне на една страна, да не се килне вратлето на бебето". Задължително кенгуро с твърдо гръбче, вкъщи може колкото си искаш - даже било полезно за тазобедрените кости.

# 7
ние  сложихме Никол когато беше на 2 месеца , но тя определено не и допадна много, защото не може да шава, но щом на вас ви харесва да стоите мисля че няма проблем ,в едно списание беше предложена специална тема за кенгуру- там пише, че няма никаква опасност за бебчо, имаше и показани различни марки като най-подходящо за новоредоно беше кенгуру GO рlus на чико , но цената беше доста високо, но общо взето пишеше, че стига да сме внимателни няма опасност за бебчо дори да не може да си държи главата,

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт