за шише Нук

  • 653
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
 Здравейте,
   имам шише Нук, но смятам да си купя стерилизатор за микровълнова. Знам, че самото шише не става за микровълнова, но важи ли същото и за стерилизатора в микровълнова. Някой пробвал ли е ?

# 1
  • Мнения: 215
Аз също имам шишета на НУК , защо да не стават за микровълнова ? Дори едно стъклено имам пак на НУК , а по принцип стъклени шишета не трябвало да се стерилизират в микровълнова , но аз го слагам и всичко е ок.

# 2
  • Мнения: 432
Аз имам стерилизатор за микровълнова на Чико.В него стерилизирам шишета на Камера и Нук.На Нук ми е стъклено,но вече 4мес няма проблем. newsm78

# 3
  • Мнения: 46 437
Пластамасово ли е?
Аз имам на пластмасово на Нук, само смених бибите с други, че тези не ги харесваше и си ги стерилизирах.

# 4
  • Мнения: 1 032
Няма никакъв проблем- аз ползвам и пластмасови и стъклени шишета на Нук- стерилизирам ги в микровълновата без проблем.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 804
Стерилизирам в микровълновата и пласмасовите и стъклените.За два месеца не съм имала проблем нито с шишетата нито с бибероните.

# 6
  • Мнения: 57
да, шишето е пластмасово и отзад на брошурката пишеше, че не е за микровълнова, но много благодаря, сега спокойно ще ги стерилизирам на микровълнова Laughing

Общи условия

Активация на акаунт