Защо се плащат тоновета при преносване?

  • 1 642
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Току що говорих с една приятелка, която си е избрала да ражда в Шейново.Тъй като преносва ходи на измерват тоновета на бебето през ден, но я карат да си плаща затова.
Защо? Имате ли някакви впечетления вие?

И защо през ден, аз си мислех, че трябвя да се записват всеки ден.

# 1
  • Мнения: 2 274
Мисля, че не би трябвало да се плащат Confused

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ми не трябва да си плаща разбира се! Тя не пита ли като плаща- защо.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
Не съм я разпитвала много подробно, но нали знаете как е -в такв момент като ти кажат вадиш портмонето и даваш пари. Нали е за малкият човек!

Да ви кажа честно ми писна от тази здравна каса!

# 4
  • Мнения: 185
Разбира се, че не трябва да плаща! А дали през ден или всеки ден да ходи, преценя лекарят.

# 5
  • Мнения: 6 206
Не, не съм плащала. Преносих близо седмица, пари никой за нищо не ми е искал.
И мен ме викаха през ден, а не всеки ден.

# 6
  • Мнения: 2 489
Доколкото знам тези прегледи са безплатни за бременната жена. Да не би някой алчен лекар просто така да е решил?

# 7
  • Мнения: 3 153
Защо плаща??? Аз раждах в Шейново и около мен беше пълно с преносили девойки-никоя от тях не плащаше и им правеха запис на тоновете всеки ден! Нека пита защо я карат да плаща  Shocked

# 8
  • София
  • Мнения: 1 043
Щото идиотската здравна каса поема разходите само до предполагаемия термин. Моя позната се сблъска със същото и това и обясниха  Imp  Imp  Imp

# 9
  • София
  • Мнения: 1 845
Цитат на: lila
Щото идиотската здравна каса поема разходите само до предполагаемия термин. Моя позната се сблъска със същото и това и обясниха  Imp  Imp  Imp


Ако това наистина е така/а аз имам сериозни съмнения, че НЗОК стои в дъното на тази глупост/, значи третерат човешката личност като парцал. Що по- добре не ни извадят бебетата на термина, хем да не се мъчим, хем да не влезаме в преразход.
За какво точно давам сумати пари за здравни осигуровки????

Общи условия

Активация на акаунт