Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Всеки ден минавам покрай едно магазинче за козметика и днес реших да вляза, а то се оказа доста добре заредено с гореописаните. Понеже съм ползвала от тях, само при фризьорката ми на Лакме балсам без отмиване ( мирише прекрасно) , дайте отзиви,моля, кое си струва да се пробва?
Цитирай

Аз съм използвала на SERI балсама без отмиване против цъфтежи и бях мнгоо доволна, макар да е с леко "мъжка" миризма, но определено косата ми спря да се цепи тогава. Сега имам един с копринени протеини, който може и да не се отмива, но така и не съм го ползвала и не мога да си дам мнението за него.
Цитирай

Burgas

И от трите марки съм пробвала някои неща и съм много доволна, редовно си зареждам.
Цитирай

Springfield, VA

Да, аз знам само на Лонда нещата.В друга тема писах, че ползвам пяната за коса Лонда Тренд. Другите не ги знам за какво са, не съм ги виждала, а може и да съм, но да не знам, че са на тези амрки. Ще разпитам в тукашните магазини. Какво казвате за цъфтеж имало?
Цитирай

Мировяне

От професионалната серия на Лонда ползвам шампоан и маска за боядисана коса.
И от двете съм много доволна, най-вече от това, че цвета на боята не се променя и мога да се боядисвам по-рядко.
Аз си слагам цвят близък до естествения и когато косата порасне, корените не се набиват на очи, но определено другата част на косата не изрижавява, както с другите шампоани.
Цитирай

Варна

На Seri съм ползвала гел- пяна и силикон против цъфтящи краища. Доволна съм.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.