Най-голямото кърмено бебче от форума

  • 3 078
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 531
  И момченцата ги правят тези работи WinkМоят син е на година и 4 месеца и също много обича докато суче да милва,пощипва,претегля.Често иска само да си ги погледа гърдите ми,но задължително и двете едновременно да са извадени-много е щастлив тогава.После ги прибира- първо  в сутиена а после ги покрива с блузата  Grinning.На мама грижовния синковец Heart Eyes
Мале-е-е и моя отдавна отбит синковец вече на 5г. покрай бебето разбра за какво служат мамините цоци и ме гони да ги гали Shocked

# 46
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Както и предполагах, темата ме хвърли в оркестъра пак!  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 535
Защо пък трябва да се смята за извратено момченцата, както и момиченцата, да галят гърдите на мама. Мисля, че си е съвсем в реда на нещата. Така се възпитава уважение към жената  Wink

# 48
  • Мнения: 528
Мамчета аз имам съседка която има момченце но не е от форума и го кърми още.Момченцето е на 4 и половина години.Кърми го за лягане.Като чух ми се събраха очите.Тя ми обясни че като станело време за лягане той си сядал в нея и тя му даде цицата.Тази чена е около 40 годишна.Като я попитаех как така си е запазила кърмата толкова време отговор не получих.Аз едва имам за 5 месечното ми бебе а тя.Направо сигорно до свадбата му ще го кърми.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 397
Аз спрях с кърменето на 11 мес, и половина някъде, ама момчето и сега обича да ме гали по гърдите през блузата, не ми се струва неестествено, даже е много нежно и приятно Simple Smile С голи гърди не смея да му се показвам, че много бързо ще си припомни какво е правил с тях, а на мен ми се поизчерпа вече търпението и желанието. Е.. самоуспокоявам се че почти до годинка е добро постижение, пък за тези от вас, които можаха и могат повече - приемете мойте искрени поздравления!

# 50
  • Мнения: 4 242
...Като я попитаех как така си е запазила кърмата толкова време отговор не получих.Аз едва имам за 5 месечното ми бебе а тя.Направо сигорно до свадбата му ще го кърми.

Кърмиш- имаш, не даваш- спира, това е тайната на комшийката ти! Peace Явно има желание и го прави, евала на женицата! Всичко е в главите ни мама роси!

# 51
  • Мнения: 27 524
Аз не съм от кърмещите,само да ви кажа,че преди няколко месеца в дир-а една мама беше пуснала въпрос,дали може вече да престане да дава на дъщеря си да си цоква,както се изрази тя,която е вече на 7 годинки и половина.Не мога обаче да издиря коя беше,а и не знам дали наистина е вярно.Лично на мен ми се вижда прекалено.... Confused Не ме бийте,моля... Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 2 249
Ради е на 3г9м. Още се кърмим сутрин и понякога вечер. Правя го , защото не е надраснал тази си нужда, а не вярвам в насилственото отнемане на "важните" за детето неща, с цел бързо "порастване" от негова и независимост от моя страна.  Предполагам, че до по-малко от година ще се е отбил, но ще видим Simple Smile.  
А е здраво, весело, будно и мноого любвеобилно дете Sunglasses.

# 53
  • Мнения: 1 586
Аз не съм от кърмещите,само да ви кажа,че преди няколко месеца в дир-а една мама беше пуснала въпрос,дали може вече да престане да дава на дъщеря си да си цоква,както се изрази тя,която е вече на 7 годинки и половина.Не мога обаче да издиря коя беше,а и не знам дали наистина е вярно.Лично на мен ми се вижда прекалено.... Confused Не ме бийте,моля... Laughing

Ще ми е интересно да я видя тая тема. Странно как не съм я забелязала.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Ох,как ви завиждам благородно на всичкииии!И аз исках да кърмя много,ноо...
Спря да му се не види,просто спря #Cussing out
Опитвах се да я слагам да суче и неще,и се върти,мрънка,реве и не ще да суче!Пробвах да цедя,за да се успокои 1 ден и не я мъчих,но на другия ден пак не искаше да суче и така се и отбихме!Вече 2 седмици не суче и съм направо болна smile3518

# 55
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Изпадам в екстаз Simple Smile Както казах в една друга тема сме само на 2 г и 4 месеца, но продължаваме. Определено няма да сме най-дълго кърменото бебе за сега, но има време.... hedra поздравявам те за постинга. Смятам, че е най-близко до чувствата ми  baby_neutral baby_neutral

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Благородно завиждам на всички които кърмят дълго децата си.
Браво на Бисе и ИваД. Моите уважения.
Хедра това, което си написала е точно това, което чувствам по отношение на кърменето на детето ми, но не бих могла да го изразя с думи така хубаво като теб  bouquet  bouquet  bouquet
Не мисля, че нещо от това което сте написали за връзката на детето с гърдите на майката би могло да се приеме за извратено. Може би този който го мисли за такова има някакви проблеми. Моят син също докато суче се държи с ръчичка за гърдата ми и ме придърпва по близо да себе си.
За съжаление в момента отново имаме проблеми с кърменето. На мен много ми се иска да продължа да го кърмя и след годинката, но той нещо не е съгласен.
За това искам да помоля всички майчета кърмещи след годинката - напишете моля ви как въпреки, че захранихте децата си продължихте да ги кърмите и след една, а и след две и три години. Това според мен би било от голяма полза и на други като мен, които искат да кърмят по-дълго но по някаква причина не успяват.

# 57
  • Мнения: 3 886
добра идея.ние се кърмихме 2 години едвам се отбихме.сега с щерката няма да се срамувам и да си давам зор smile3506 newsm44 newsm68 newsm10 newsm03 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт