Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Финанси
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 737 отговора

София

ДСК Слатина София вече има! ДСК пак ни оставиха последни в района.
Цитирай

София

wavey Привееет! Само да ни кажа, че в пощите, касае се за столицата, детски и интеграционни още няма. Вероятно в понеделник щели да бъдат пуснати.
Това по повод информацията, която ми дадохте вчера тук.

Преди време и аз взимах детски от пощата.
Най-удобно е, да се вземе тел. на клона, за да не се разкарвате.

Успех!
Цитирай

Където е морето, там съм и аз :)

Тази година доходът ми ще надхвърли минимума. Може ли бащата на детето ми да подаде документи за детски от свое име, понеже той е на по-малка заплата?
Цитирай

В света на чудесата

Тази година доходът ми ще надхвърли минимума. Може ли бащата на детето ми да подаде документи за детски от свое име, понеже той е на по-малка заплата?
Родителските права на кого са дадени?
Цитирай

Успех!

Благодаря! Уви, разкарвам се аз, макар детските да не са за мен, а за моя близка, с четири деца, третото и четвъртото, от които близнаци, все още съвсем малки бебета. Когато жената е подавала документи, дори не са й поискали банкова сметка, а тя решила, че всички взеват в пощенските клонове, а телефон дамите от пощата не искат да си дадат.  Mr. Green

Цитирай

Нямаме брак, детето е припознато.
Цитирай

в огледалото на живота

Доходите не се ли вземат и на двамата родители?
Без значение дали имат брак,щом е припознато реално е дал името си....
Цитирай

Доходите не се ли вземат и на двамата родители?
Без значение дали имат брак,щом е припознато реално е дал името си....
Не се вземат, до сега никога не са ми ги вземали неговите. Само моите.
Цитирай

в огледалото на живота

Добре,ти реално пускаш молбата,но не вписваш ли доходите и на другия родител?
Нали по този начин сумарно се изчислява общия за предходната година?
Цитирай

Добре,ти реално пускаш молбата,но не вписваш ли доходите и на другия родител?
Нали по този начин сумарно се изчислява общия за предходната година?

Не ги вписвам, просто не ги искат, достатъчно е да пише НЕомъжена. Членове на семейството ми, за целите на детските надбавки, сме само аз и детето.
Цитирай

Успех!

Благодаря! Уви, разкарвам се аз, макар детските да не са за мен, а за моя близка, с четири деца, третото и четвъртото, от които близнаци, все още съвсем малки бебета. Когато жената е подавала документи, дори не са й поискали банкова сметка, а тя решила, че всички взеват в пощенските клонове, а телефон дамите от пощата не искат да си дадат.  Mr. Green

Пробвай да питаш при социалните, дали може да се промени това, преди да е изтекла годината, за която получава детски. Да си занесе една бланка с IBAN-а от банката и да и ги превеждат от следващият месец по банков път.

REAL_WOMAN, ако нямате брак, то само ти можеш да подадеш документи за детски.

П.П. Уникредит, София, община Витоша, все още нямам превод, предполагам че ще имам след 14.00 часа. Ще пиша.
Цитирай

Днеска ги взех от пощата ,София обл.
 Съмнявам се да може бащата да взима детски.Ние сме женени и бях пращала бащата да подава документите,той пък решил да напише от горе неговото име и му върнали молбата.Казали му ,че детето е на майката.Вероятно ако правата са на бащата...попитай все пак .
Цитирай

Днеска ги взех от пощата ,София обл.
 Съмнявам се да може бащата да взима детски.Ние сме женени и бях пращала бащата да подава документите,той пък решил да напише от горе неговото име и му върнали молбата.Казали му ,че детето е на майката.Вероятно ако правата са на бащата...попитай все пак .
Най-добре да питам в Социални грижи. Мерси.
Цитирай

София

Успех!

Няма такова нещо, да не си дават тел.  Crossing Arms
Вземете телефона от нета, всички пощенски клонове ги има в сайта на БП.

А дамата, при следващото подаване на документи, непременно да попълни банковата сметка.
Да има предвид, че вече искат титулната страница от договора за  сметката, за да се избегнат спекулации.

Успех!
Цитирай

Plovdiv,Montana

Пловдив ЦКБ има пари вече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 737 отговора