Отговори
# 285
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Бургас - има  Peace

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Пловдив ЦКБ има пари вече.

Прибавям и ДСК Пловдив има превод.

# 287
  • София
  • Мнения: 180
Пощенска-Хиподрума има!

# 288
  • Мнения: 3
Пловдив - Пощенска банка - има.

# 289
  • Мнения: 20
а някой знае ли дали са увеличени детските за второ дете

# 290
  • Мнения: 8 886
Увеличени са от януари, което означава че ще се получат през февруари.

Уникредит - София - Витоша - има.

# 291
  • Мнения: 20
благодаря за бързия отговор
  bouquet

# 292
  • София
  • Мнения: 227
София-Пощенска банка Люлин  има превод  Peace

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 22:09 от amor_

# 293
  • София
  • Мнения: 9 826
Люлин, ЦКБ- няма пари.

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 718
Аз съм към Студентска община и ние също нямаме пари,нито детски,нито чл.8.

# 295
  • Мнения: 2 495
Здравейте, искам да попитам нещо, свързано с детските-майка ми освен мен, има и второ дете-брат ми, тя за него си подава декларация всяка година, но социалните по какъв начин ще разберат,че той й е второ дете, за да може да получава 50 лв?Ако не се лъжа март или април трябва да подава декларация...

# 296
  • Мнения: 863
Здравейте, искам да попитам нещо, свързано с детските-майка ми освен мен, има и второ дете-брат ми, тя за него си подава декларация всяка година, но социалните по какъв начин ще разберат,че той й е второ дете, за да може да получава 50 лв?Ако не се лъжа март или април трябва да подава декларация...
Преди няколко страници обсъждахме това....не знаем още.Аз също съм в това положение, като разликата е, че подадох декларацията декември.

# 297
  • Мнения: 82
В системата сте записани като второ дете. Социалните по служебен път ще изискат от общините нужната информация. Ако февруари не се вземе това увеличение, отивате при социалните и ги натискате да си свършат работата.

# 298
  • Мнения: 255
Предполагам вече навсякъде има детски. Аз още не съм проверила. Обсъжданото увеличение на детските само за 2-ро дете ли е? и Колко е увеличението?

# 299
  • Мнения: X
Предполагам вече навсякъде има детски. Аз още не съм проверила. Обсъжданото увеличение на детските само за 2-ро дете ли е? и Колко е увеличението?

за второ дете от 35 на 50 лева

Общи условия

Активация на акаунт