По-вкусно и по-лесно с Philips Multicooker!

  • 201 742
  • 261
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 119
Привет!
И аз с идея за зелето. Запържете си каквото трябва, после ориза и зелето и на задушаване и накрая, ако е много течно може на печене за да се изпари излишната течност и леко да се запече.
Аз така бих направила ако имах кукър.Мисля, че зелето ще се сготви перфектно в мултикукъра и без да се вари предварително.

# 721
  • Мнения: 0
Сутринта съм поръчала кисело зеле със свински джолан, да видим какво ще ме очаква като се прибера.
Нарязах 1/2 глава кисело зеле и 1 стрък праз лук на робота на много ситничко, Добавих вода, сложих най-отгоре две шепи ориз и го включих на варене /BOIL/ за 30 минути. След това, добавих разтворения в 3 с.л. олио червен пипер и разбърках добре. Скрих в средата два свински джолана, настроих на задушаване /STEW/ за 3 часа.

Ето тук съм описала как сготвих зеле с ориз. Използвала съм само варене и задушаване. Никакво пържене и пак си става фантастично. Ако имате още въпроси - насреща съм!

# 722
  • Мнения: 0
PHILIPS. Благодара за бързия отговор!
Тази вечер или утре най-вероятно ще направя Ябълков кекс с лешници-съпруга ми си го пожела.

# 723
  • Мнения: 0
Тази вечер си е поръчал Гювеч със свинско.Това ще е и първия ни опит с Кукъра Simple Smile

# 724
  • Мнения: 368
Момичета, имаме и още едно предложение - за нещо, което става много бързо, а същевременно е особено вкусно и здравословно  Heart Eyes


Овесена каша Simple Smile
Необходими продукти:
2 чаши овесени ядки
600 мл. вода
100 мл. мляко
2 с.л. мед
1 средно голяма ябълка, обелена
и нарязана
50 г. стафиди
1 ч.л. канела

Заготовка: 5 минути, готвене: 20 минути, програма STEW

Начин на приготвяне:
Поставете овесената каша, стафидите, меда и нарязаната ябълка в съда за готвене.
Добавете вода и канела.
Натиснете бутона MENU и изберете програмата STEW – Задушаване. Натиснете COOKING TIME и програмирайте 20 минути.
Затворете и изберете START
След 15 минути добавете млякото, затворете капака и изчакайте края на програмата.
Изключете уреда след края на програмата.

Добър апетит! Simple Smile

# 725
  • Мнения: 368
Имаме си победител!

В присъствието на нотариус, със специално създаден за подобни цели софтуер, изтеглихме името на iankampanova! Честито!   bouquet Тя печели 1 брой Philips Viva Collection Multicooker Simple Smile
iankampanova, пожелаваме Ви много кулинарни постижения и вдъхновение! Simple Smile
Ще се радваме да споделяте рецептите, които ще приготвяте с новата си придобивка! Simple Smile
Моля, изпратете ни трите си имена и телефон за връзка като лично съобщение тук, в BG-Mamma Simple Smile


Момичета, намислихте ли вечерята за днес? Simple Smile   chef

# 726
  • Мнения: 30 961
Честито на дамата!  bouquet Да си готви много вкусни неща! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт