София - кв. Хаджи Димитър

  • 18 600
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 277
И аз чакам времето да се поопрви. Къде са тези ракета и камион4е - да не би да са при къта с пясък..

# 61
  • Мнения: 1 608
Не са при пясъка, в дъното на парка са, към залите за спорт.

# 62
  • Мнения: 277
ОК, мисля че се сещам. Абе щом дойде момента ще го намеря  Wink

# 63
 WinkЗдравейте момичета днес ми е последен ден на работа  newsm44  радвам се но после пък сигурно ще се чудя какво да правя Grinningе така е нали няма угодия Wink
Лошото е че интернета ми е само в работата и няма да мога да влизам често  Sad аз още не съм майка но би ми било приятно да излизам с вас Hugзатова ще си оставя номера на siska/тъй като тя е най-редовен посетител/

# 64
  • Мнения: 277
Дали утре ще става за излизане...На мен ми се струва че времето няма да е никак зле  Thinking

# 65
  • Мнения: 1 608
Ако става ние сме на линия, обикновенно излизаме в 11ч. за първа разходка. Ще бъдем на люлките, синя количка и мама с бежово палто

# 66
  • Мнения: 636
И ние смятаме да поизлезем, дано да се засечем - жълта количка и мама с черно дълго яке.

# 67
  • Мнения: 277
Сега ли излизате? И аз излизам...  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 277
 =^._.^=  и Terra, вие май се открихте, а?
Не съм сигурна,ама подозирам. Зна4и вървя си аз в парка около 12.00 ч. и изведнъж гледам по тротоара на главния булевард 2 майки - едната с бежово кожухче и синя количка, която я буташе едно детенце, облечено в кафяво - бежови дрехи и до нея друга майка с черно шушлеково до коленете яке и жълта количка, от която се подаваше главичка с червена шапчица. Вие ли бяхте? Мисля 4е синята количка бе6е Чико или? И спряхте на павилиончетата при спирката. Ако ви бях видяла в градинката щях да съм сигурна че сте вие. Но много рано си тръгвате... Айде за другия път / дано е още утре/ ще гледам да дойда по-рано, та да ви открия в парка, не извън него Wink

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 14:50 от siska

# 69
  • София
  • Мнения: 1 877
zdraveite i ot nas Simple Smile
nie oshte sme na toplo, no shte se pokajem prez may Simple Smile

radvam se da se zapoznaem, pri pazara na H Dimitar sme :- Hug))

# 70
  • Мнения: 1 341
Здравейте сладки мами!Отдавна не съм писала,но сега съм на линия!Аз неработя и по-цял ден съм свободна,така че ако ме приемете и аз бих се присъединила към разходките ви?!jzzabela,ти си ми комшиика бре мила,аз съм в 133 блок!

# 71
  • Мнения: 636
=^._.^=  и Terra, вие май се открихте, а?
Не съм сигурна,ама подозирам. Зна4и вървя си аз в парка около 12.00 ч. и изведнъж гледам по тротоара на главния булевард 2 майки - едната с бежово кожухче и синя количка, която я буташе едно детенце, облечено в кафяво - бежови дрехи и до нея друга майка с черно шушлеково до коленете яке и жълта количка, от която се подаваше главичка с червена шапчица. Вие ли бяхте? Мисля 4е синята количка бе6е Чико или? И спряхте на павилиончетата при спирката. Ако ви бях видяла в градинката щях да съм сигурна че сте вие. Но много рано си тръгвате... Айде за другия път / дано е още утре/ ще гледам да дойда по-рано, та да ви открия в парка, не извън него Wink


Даа, правилно си видяла. Това бяхме ние. А от павилиона си купих вестник. Laughing Laughing
Айде следващия път ще сме три. Laughing

# 72
  • Мнения: 277
Знаех си аз  smile3521 ама не ми се  running с количката. А утре още в 10 ч. ще следя дали се пише тука нещо за излизане, да не стане като днес - видях чак в 11.40. Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 277
На линия съм. Сега хапваме и чакам.. Wink

# 74
  • Мнения: 636
Айде на разходкааа Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт