«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 736 отговора

ћнени€: 301
тези  от 24 часа избиха рибата с та€ ' военна академи€'...
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

тр€бва колекци€ лафове да направим  Mr. Green Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 64

“ази снимка ще е от военната академи€ " «андан ћерак", като гледам има униформени,  узей и той с военна стойка...въобще военен отвс€къде, особено лимбата отпред... Mr. Green
« ѕоследна редакци€: чт, 28 ное 2013, 18:30 от Slawena »
÷итирай

http://www.btv.bg/seriali/sever-ug/id/1828/

ќт 14 €нуари от 20:00 часа зрителите на bTV ще имат възможността да прослед€т един от най-дългоочакваните сериали в Ѕългари€ Ц Д—евер ёгФ. «вездата от ДѕерлаФ и Д«абранени€т плодФ и любимец на зрителките  ъванч “атлъту се завръща в една истори€ за гол€ма тайна, ко€то отдалечава двама брат€ един от друг, а в същото време е и единствената останала причина, ко€то ги събира.

“елевизионната сага Д—евер ёгФ стартира в южната ни съседка през 2011 г. и безапелационно жъне огромен успех сред зрителите. —ериалът разказва за трудната битка за оцел€ване в живота, ко€то вод€т двама брат€ -  узей (ДсеверФ на турски) и √юней (ДюгФ на турски). “е имат различни амбиции и са поели по различни пътища. ≈динственото нещо, което ги обедин€ва е любовта им към ƒжемре Ц момичето, в което и двамата са влюбени.

ъванч “атлъту влиза в рол€та на  узей - смел, непокорен и спонтанен млад мъж, който не толерира несправедливостта. ≈дин от пороците му е, че трудно контролира гнева си. „есто остав€ юмруците да говор€т вместо него. «аради всичко това още от малък често има проблеми. Ќай-гол€мата мечта на  узей е да стане военен и затова иска да учи във военна академи€.

Ѕрат му √юней (Ѕуура √юлсой) е пълна негова противоположност. “ой е спокоен, търпелив, не предприема действи€ без да обмисли нещата и се представ€ отлично в училище. √юней работи усилено, за да може да напусне ограничени€ св€т на баща си.

—ъбитието, което унищожава живота на двамата брат€ е преместването на ƒжемре (…ойкю  арайел) в квартала. ѕървоначално тримата стават близки при€тели и прекарват по-гол€мата част от времето си заедно.

≈дин ден€ преди √юней да се €ви на изпит за университета,  узей се е подготвил да признае на ƒжемре за любовта си към не€. Ќо тогава той разбира, че т€ вече е направила сво€ избор, а именно да бъде с √юней. –азво€ на събити€та в онази нощ остава в тайна и става причина пътищата на двамата брат€ да се раздел€т.  —лед случилото се,  узей влиза в затвора, а √юней е приет в университета и пред него се разкриват нови хоризонти.

„етири години по-късно  узей е освободен, но продължава да носи в себе си дълбоките следи на прежив€ното в затвора и тежестта на несправедливостта на раменете си.  огато се завръща у дома, всичко се е променило. √юней и ƒжемре прав€т планове за сватба. —ъщевременно √юней следва път€, който ще го отведе до мечтани€ богат живот. —ъс завръщането на  узей всичко, което дотогава е върв€ло по план, се промен€.

ƒали устремеността и амбици€та на √уней ще се превърне в завист и злоба? ƒали  узей ще открие най-накра€ мир и любов в живота си? ќтговорите зрителите ще научат от хитови€ сериал Д—евер ёгФ от 14 €нуари в 20:00 часа по bTV.

http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialno/story/967011178-Sekssimvol … t_14_yanuari.html
÷итирай

ћнени€: 607
ќх, —лавенке, утрепа ме с това «андан ћерак, джанъм.  35 35 35
ћа не ме хвърл€й в такъв см€х! ћъжлето и без това ме об€ви за леко мръднала вл€во покрай то€ сериал  ooooh!
÷итирай

–оминка,  Hug

јз отдавна съм почетно дели у дома, особено както ме е вкиснал тийна, само го чакам да се прибере от фитнес, ще види кон боб €де ли и дали му слага оцет Mr. Green
÷итирай

–оминка,  Hug

јз отдавна съм почетно дели у дома, особено както ме е вкиснал тийна, само го чакам да се прибере от фитнес, ще види кон боб €де ли и дали му слага оцет Mr. Green

35 ћойта още не е тийн, ама вече ми лази по нервите доволно  #Crazy
÷итирай

–оминка,  Hug

35 ћойта още не е тийн, ама вече ми лази по нервите доволно  #Crazy

„екай малко, момичетата по бързо се развиват от момчетата....и после става едно мазало, докато вл€зат в път€

—ори за спама Embarassed
÷итирай

≈, ти съвсем ме успокои.  Shocked
÷итирай

≈, ти съвсем ме успокои.  Shocked

Mr. Green

—крит текст :
»май нерви , че с лошата не става...ако не бе почти на 18 и с една глава по висок от мен за кг не коментирам щ€х да го опердаша в магазина веднага, ама срам пусти и деликатност, казах си хормони, но стига вече, то хормони и аз имам...35

јз отивам да се успоко€вам с червено винце, хубава вечер! bouquet
÷итирай

при  арлсон,който живее на покрива

ћнени€: 2 742
ќще не мога да свикна с новото име на темата и като € затърс€€€€ ! ooooh!

≈дна снимка, ко€то виждам за първи път !  Love Crazy Blush Love

÷итирай

ћнени€: 137
√оспожата  Love колкото и пъти да гледах филма, не можах да си отговор€ на въпроса - защо √юней причин€ваше всичко това на собствени€ си брат ... ≈два ли и сега ще разбера ... Peace

Peace јз отговор на този въпрос имам ! —подел€ла съм го ! »скам сега да вид€  кога се преобърна всичко ! ѕризнавам си, че не съм обърнала внимание, изц€ло погълната от образа на  узей, но съм убедена, че има такъв повратен момент.  Peace/ н€мам предвид катастрофата/

—ветле, мъдър избор !  Peace
ћомичета извин€вам се ,че се намесвам в разговора ви но според мен в 80еп. къси€ си каза всичко.... Peace
÷итирай

ћацки, само мол€, предсто€щи събити€ в скрит текст.
√оспожата, нали има горе на син€та лента отговори, извести€ и т.н. “ам можеш да си търсиш темите.  Hug

÷итирай

ћнени€: 1 000
ћацки, само мол€, предсто€щи събити€ в скрит текст.
√оспожата, нали има горе на син€та лента отговори, извести€ и т.н. “ам можеш да си търсиш темите.  Hug

bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 8
ѕускам и аз същата снимка, но се вижда малко пове4е... Peace Love

÷итирай

ћнени€: 137
ѕускам и аз същата снимка, но се вижда малко пове4е... Peace Love

smile3508 smile3508 smile3508
ќпределено се вижда доста повече.... Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 736 отговора