«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
30-44 от 52 отговора

ћнени€: 0
абе хора не ви карам да си го купувате просто ви обесн€вам за какво става вапрос просто из4акаите още малко и ще вид€ на упатването пише 4е тр€бва да се използва поне 2 месеца имате тарпение само аз губ€ Hug
÷итирай

Lukovit

«дравейте, и аз се гмурнах понеже имам надежда спрейчето да свърши работа. Ќа 28.11.13 пристигна и го ползвам от тогава така както пише в сайта им. ≈динствената разлика е както казвате (говор€ за тези които вече са се набутали като мен) че косата е малко по трудно омазнима и косъма е малко по при€тен и твърд на докосване. «а сега това, очаквам по гол€м резултат за 70 точки е все пак. »спуснах да кажа за вношението на човек колко е силно когато очаква и мисли положително-имам чувството че наистина са тръгнали тъмни точици като коренчета дано това да е новата ми по гъста коса, мойта е тръгнала да пооред€ва.
÷итирай

ќпределено ‘улфикс е един измамен продукт. —ега гледам в сайта им, че са си променили ќбщите услови€ - вече продукта може да бъде върнат до 7 дни след датата на доставката (до преди 2 седмици този срок беше 3 месеца Smile ).

¬ажно е да пием ¬итамини с јминокиселини, това го знам от мн кожни лекари, които съм посетила, защото имам проблем с косата. (за макс 3 месеца)
» веднъж в седмицата маска на косата с:
- 2 с.л “ривитаминол
- 1 с.л «ехтин
- 1 с.л кисело мл€ко
- 1 с.л водка/ раки€/ или спирт..
- 1 с.л мед
- хума (за сгъст€ване на маската, слагате толкова, колкото гъста искате да стане)

”беждавам се че на нищо друго не тр€бва да се в€рва!
« ѕоследна редакци€: чт, 19 дек 2013, 15:42 от PoliNP »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 59
ѕробвах подобно забъркана маска, само дето тривитаминола смърди ужасно и една се отмирисва косата от него. ћирише ми на газ!  Laughing
»наче косата става мекичка и блест€ща!  Peace

ѕ.—. “ихичко да се похвал€, косата ми е започнала да расте, разбира се, Ќ≈ благодарение на ‘ул ‘икса, просто там където е изпадала се по€в€ва нови€ косъм, но понеже са русички косъмчета и едва забележими. ¬ажното е, че €вно косопада след раждането намал€ва и косата се самовъзобнов€ва, все пак минаха почти 6 месеца от тогава, да им се не види и на хормоните  Very Happy
÷итирай

«дравейте,
ѕри обстойно търсене в »нтернет пространството, не намерих никакви данни за съществуването на ѕрофесор ƒ-р.„ан и продукта. Ќе съществува такъв дерматолог от китайски произход.
ѕълна измама, но дано продукта помогне на всички, които са го закупили.
”спех.
÷итирай

¬секи един сертификат на SGS може да бъде проверен в базата данни на SGS на адрес http://www.sgs.com/en/Our-Company/Certified-Client-Directories/C … -Directories.aspx

ѕосочени€т в сайта на FulFix сертификат е с номер TH12/4528
http://www.fulfixcomplex.com/bg2KpRfFa/certificates.php

—лед проверка такъв сертификат Ќ≈ —Џў≈—“¬”¬ј

≈то и пълна информаци€ за сайта hairhealthjournal.com
http://www.statscrop.com/www/hairhealthjournal.com

ƒоста странен е фактът, че 30,1% от посетителите са от √ърци€, 22,5% от –умъни€, 13,7% от »тали€, 9,7% от ”нгари€, 7,6% от Ѕългари€, 3% от  ипър и 13,4% от други. ќще повече, че въпросни€т продукт е измислен в —танфорд (—јў) и фирмата е регистрирана там. —ъщо така посочени€т адрес 445 Park Avenue, Manhattan, New York, 10022 е за виртуални офиси
http://www.regus.com/locations/virtual-office/new-york-new-york- … y-445-park-avenue

ј и липсва каквато и да е информаци€ в н€кой по-надежден сайт  Confused

ћоето мнение е, че продуктът за жалост е измама или просто е нищо повече от обикновен лосион за коса за 10лв, който се опитват да ни продадат за 70лв.
÷итирай

ћнени€: 46
“ези хора рекламират продукта доста агресивно, срещала съм го вече поне в 5-6 различни сайта. Balky е обобщил много добре неговата "автентичност". ѕроверих в  омиси€та за защита на потребителите - могат да предприемат мерки единствено ако недоволен клиент им изпрати документи (в случа€ товарителница, касова бележка при заплащане на куриера, самата опаковка на продукта). —поред мен си струва да се опита поне.
÷итирай

«а малко и аз да си поръчам ‘улфикс, преди 2 дена вид€х реклама във фейсбук, но отложих понеже се мажа от седмица с ампули на Rевалид и така ли иначе съм си купила още за седмица. ћного добри измамници са, ако не се по разтърсиш в нета н€ма как да разбереш,че са поредната измама.
Ѕлагодар€,че намерих тази тема Smile
÷итирай

» аз си го поръчах това менте подмамен от рекламите във фейса. ѕърво това което получих се различава от капсулите, които по принцип са фулфикса. ƒа предположим, че вече са сменили разфасовката. ¬торо уж беше американско чудо измислено от китайка, а фирмата е английска. “рето идва от н€къде от Ѕългари€, но н€ма координати на получател и контакти за рекламаци€. Ќ€маше на кого да го върна. ќпаковката бе разкъсана, може и да бе неумишлено. ѕисах коментар в сайта им, който естествено сега не откривам, така че се манипулира и сайта и коментарите. ѕо отношение на продукта използвам го само от две-три седмици, наблюдени€та ми са като на останалите, н€ма видими очевадни резултати, дано поне не предизвиква косопад. »зползвам го понеже съм платил за него и не мога да го върна. ћоето лично мнение, е че е не си заслужава доверието и ако по н€какъв начин можем да спрем това престъпление, аз съм «ј! “ака че използването му е на ваша отговорност.
÷итирай

ј сега виждам, че сайта им вече не работи, случайно ли е това или просто много се разшум€ около измамата и са се изнесли? ’айде да инициираме една проверка на изпращача на пратките, тр€бва да има следи кой ги изпраща тези продукти тук в Ѕългари€? »зползваха услугите на н€каква скапана куриерска фирма с куриера на който си имахме дори пререкани€, дано имат поне контактите на изпращача.  огато се съберем повече измамени ще имаме повече шансове да ги открием тези измамници.  ой с каква информаци€ разполага за т€х?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 59
Ќе съм провер€вала вече, защото √осподарите така и не отговориха, €вно не е сензаци€ за т€х и за това. ћоже би тр€бваше с Ѕаркод да се свържем.
јз също го ползвам, защото така или иначе дадох парите, над€вам се да н€ма лоши последстви€.
Ќие б€хме поръчали 3 бро€, като на 2 от т€х опаковките б€ха скъсани, €вно си е било баш умишлено!
ўом и сайта вече го н€ма, доста трудно можем да изнамерим изпращача на пратките. :/
÷итирай

здравейте , от 1 час чета на всички коментарите и не мога да пов€рвам ,че днес ми се обади една жена за да й потвърд€ поръчката !  Crying or Very sad ѕредполага се ,че и аз вече съм една от многото подлъгали се дами ! ћисл€ ,че н€ма как да откажа поръчката. —ъжел€вам единствено ,че не ¬и открих малко по- рано  Embarassed ≈ ще си плат€ 69 лв. като всички останали ,но какъвто и да е ефекта от спре€ едвали ще си е струвало да плат€ тази цена ! Ќе мога да пов€рвам колко лесно се остав€ме да бъдем заблудени  и то в момент когато всички си броим стотинките Sad Ќад€вам се поне за сгъст€ването да има ефект , ако не друго !! Ћек ден ви жела€ и ще след€ коментарите ви с интерес
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 256
здравейте , от 1 час чета на всички коментарите и не мога да пов€рвам ,че днес ми се обади една жена за да й потвърд€ поръчката !  Crying or Very sad ѕредполага се ,че и аз вече съм една от многото подлъгали се дами ! ћисл€ ,че н€ма как да откажа поръчката. —ъжел€вам единствено ,че не ¬и открих малко по- рано  Embarassed ≈ ще си плат€ 69 лв. като всички останали ,но какъвто и да е ефекта от спре€ едвали ще си е струвало да плат€ тази цена ! Ќе мога да пов€рвам колко лесно се остав€ме да бъдем заблудени  и то в момент когато всички си броим стотинките Sad Ќад€вам се поне за сгъст€ването да има ефект , ако не друго !! Ћек ден ви жела€ и ще след€ коментарите ви с интерес

–азбира се, че има как да € откажете Peace. Ќе плащате на куриера, и той си връща пратката обратно на който си е Wink Peace. Ќикакъв проблем Peace
70лв. са много пари, за тази сума има толкова добри продукти против косопад, при това изпитано работещи.
÷итирай

«дравейте днес се престраших и си купих от този ‘”Ћ‘» — по »нтернет и веднага см€там да го опитам.»мам много проблеми с косата и ако има резултат ще ви пиша.
÷итирай

—офи€/ѕловдив

ћнени€: 2
Ћошото за мен е че се подведох емоционално, не премислих добре, и си го поръчах веднага. ј обичайно съм много мнителна към подобни реклами newsm70
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
30-44 от 52 отговора