Коя боя покрива къна?

  • 1 351
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 708
В момента съм с къна на косата си, от индийската. Искам да се направя светло кестенява (истинската ми коса е нещо такова). Има ли боя, която би покрила къната (ако не от веднъж, от няколко пъти), предпочитам да не се обезцветявам, освен ако няма друг начин  newsm78 И в кой фризиорски салон (София)? Дайте съвети моля  Praynig

# 1
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
милата! Hug
напълно ти съ4уствам. аз имам същият проблем. 2 години слагане на 4ерна индийска къна.... сега и обезцветител не може да я махне. 2 пъти пробвах. сега се боядисвам с обикновена 4ерна, 4е моята е кестенява, и 4акам да израсте. #Crazy
съжалявам!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
милата! Hug
напълно ти съ4уствам. аз имам същият проблем. 2 години слагане на 4ерна индийска къна.... сега и обезцветител не може да я махне. 2 пъти пробвах. сега се боядисвам с обикновена 4ерна, 4е моята е кестенява, и 4акам да израсте. #Crazy
съжалявам!

Е, ти направо разби всичките ми илюзии  Cry И обезцветяване ли не помага  #Crazy Ако трябва да я изчаквам да израсте доста ще почакам или просто трябва да хвана машинката  Sick Защо не попрочетох преди да си мажа тая вечна гадост по главата си  Tired

# 3
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
милата! Hug
напълно ти съ4уствам. аз имам същият проблем. 2 години слагане на 4ерна индийска къна.... сега и обезцветител не може да я махне. 2 пъти пробвах. сега се боядисвам с обикновена 4ерна, 4е моята е кестенява, и 4акам да израсте. #Crazy
съжалявам!




преди 2 седмици пуснах същата тема Confused
и аз не знаех, но не се ядосах много, защото мен къната ме спаси от оплешивяване Simple Smile и на мен косата ми е дълга и доста ще 4акам.
Е, ти направо разби всичките ми илюзии  Cry И обезцветяване ли не помага  #Crazy Ако трябва да я изчаквам да израсте доста ще почакам или просто трябва да хвана машинката  Sick Защо не попрочетох преди да си мажа тая вечна гадост по главата си  Tired

# 4
  • Мнения: 6 155
Няма такава боя Wink

# 5
  • Мнения: 5 317
И аз ще те разочаровам,но боята не хваща върху къна.

 Naughty

# 6
  • Мнения: 1 629
Нищо не помага, за жалост.

# 7
  • Мнения: 17 407
И аз ще те разочаровам,но боята не хваща върху къна.

 Naughty

Според мен хваща Peace

# 8
  • Мнения: 5 317
И аз ще те разочаровам,но боята не хваща върху къна.

 Naughty

Според мен хваща Peace

Коя марка боя покрива къната?

# 9
  • Мнения: 17 407
Ми не помня с каква боя съм се плескала върху къна, но винаги е ставало. Беше преди доста години Wink За Индийската къна- доколкото знам има боя в нея или нещо подобно, затова може би не става кесетенявото.

# 10
  • Мнения: 5 317
Възможно е,но чак не ми се вярва.
 Thinking Thinking Thinking
Аз преди години си бях сложила къна и после пробвах с какви ли не марки бои да я махна,но с нито една не се получи.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 708
Значи има надежда в края на тунела  Mr. Green Ами освен с опити май друго няма да мога да направя, но въпроса е каква боя да ползвам, предполагам че професионалните по салоните са по - покривни  newsm78 Чувала съм за много добра на Лореал

# 12
  • Мнения: 1 934
Мисля че никоя първо трябва да се обезцвети.

# 13
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
обезцветявах я пове4е от необходимото. в корените ми стана руса, а ми е тъмно кестенява Shocked, но къната не мръдна. само с лореал се боядисвам- не иска дори 4ервеникъв оттенък да хване.
 но ти опитай, ина4е няма да се успокоиш. но внимавай да не я изгориш  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 629
Аз също говоря от личен изстрадал опит с къните и боите, е, не хваща!

Общи условия

Активация на акаунт