сокчета на почти 3 - месечно бебе

  • 13 514
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 379
Лоранс Перну както и Спок са доста остарели издания, колкото и да са осъвременени (особено пък от български редактори, дето не смеят да напишат за късното захранване, да не би да им скръцне някой със зъби). Лоранс Перну и Спок са отживелица вече, в смисъл че са практикували доста отдавна... И не ме нападайте, не се изказвам против хората - лично аз четох книгата на Лоранс Перну за бременността.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Има нещо верно за българските редактори. Наскоро разглеждах една нова книга за майки, американска, и в САЩ сравнително ново издание. И пишеше за ранно захранване, ама имам предвид българската схема едно към едно. Това е просто невъзможно, толкова малко педиатри в САЩ говорят за захранване преди 4 месец, а пък да имат и издадена книга в този стил е абсурд. Обясних си го просто със своеволно разпореждане на българската редакция, за да им е вървежна книгата... макар че това е непростимо, защото авторски права и тъй нататък, да не говорим за съзнателната заблуда на младите майки.

# 17
  • Мнения: 3 379
И аз съм прелиствала такива издания, в които няма как да съветват за ранно захранване, а пък в българския вариант пише съвсем друго  Cry Единствено бих приела, че е истина, ако пише за захранване след 4-ти месец, защото до преди 3-4 години в много страни са се придържали към тази схема (вкл. Англия), а в последните 3-4 год всъщност няма много нови книги.

Абе затова си имаме Интернет и доктор Сиърс Simple Smile

# 18
Цитат на: Sunny bunny
Цитат на: anan
Не знам откъде я имате тази информация за сок от поркокал Shocked .

Ами педиатърката ми каза, а и в книгата на Лоранс Перну "Аз отглеждам детето" / френска, носител на наградата на Френската академия за медицина/ пише същото.


Toчно така е

Общи условия

Активация на акаунт