Да се оплачем...

  • 7 254 813
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 24 165
  • Мнения: 371
Синът на Балкански не беше ли загинал при такъв номер? Не проумявам как си рискуват живота... да разсмиваш хора е едно, но това е съвсем друго...
И аз съм обидена, и съм Дева.  Crossing Arms Crossing Arms
Още не мога да свикна с новите лещи  Cry

# 24 166
  • Мнения: 2 099
Оф биха ми Деган и съм ок вече.Другата седмица ще се изследва алергия на млечни и глутен.Дадоха направление за изследване,понеже и лицето ми се зачерви и подпухна.Нз. дали от повръщане или действително е алергия.Пак в спешното ме закара мъжа ми,направо изпада в тих ужас с мен.Отново едва откриха вена,казаха,че може да е от краставиците,ама те са от свекърите и са си техни оранжерийни и децата ядоха от тях и им няма нищо.Хайде лека ви вечер момичета,на парцал се чувствам 😥.

# 24 167
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Рибозом,дано бързо да се разбере от какво е. Оздравявай!

# 24 168
  • Мнения: 2 520
Отказвам се вече!  #Cussing out Нямам нито нерви, нито желание.
За грима ще потърся друг човек, а косата ще си я направя сама. 100 пъти по - добре съм си плела и оформяла косата. Не мога да разбера некадърност ли, голямо въображение ли... плачевен резултат накрая. Отидох и ясно показах снимка на прическата и казах, че искам да е това без каквито и да било изменения, точно 1:1 да бъде, даже й казах как точно става. Просто отидох защото сметнах, че ще стане по - добре от уж "професионалист", а и не ми се занимаваше на мен. Стана ли? Категорично НЕ!  #Cussing out Добре, че съм възпитана, иначе на средата щях да стана от стола, да платя и да си тръгна.
Бясна съм вече. Защо се ядосвам за такива глупости?

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 17:50 от С.

# 24 169
  • Мнения: 3 763
С., вярно че нищо общо няма прическата, която са ти направили със снимката, но пък косата ти е много хубава. Гъста, с дебел косъм, аз човек убивам за такава.

# 24 170
  • Мнения: 2 520
С., вярно че нищо общо няма прическата, която са ти направили със снимката, но пък косата ти е много хубава. Гъста, с дебел косъм, аз човек убивам за такава.
Brie, тя сега не е в пълния си блясък понеже от много третирания я съсипах, да беше видяла преди година - две какво косище беше.  Shocked Laughing

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 17:51 от С.

# 24 171
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
ехааа,чудна коса Crazy

# 24 172
  • Мнения: 3 763
Леле, С., останах без дъх! Не те цитирам, че сигурно ще искаш да триеш, обаче това ми е косата-мечта. За следващия живот се нареждам с тази снимка да искам същата. Joy

Ама, че съм ощетена...оплаквам се.

# 24 173
  • Мнения: 2 520
Леле, С., останах без дъх! Не те цитирам, че сигурно ще искаш да триеш, обаче това ми е косата-мечта. За следващия живот се нареждам с тази снимка да искам същата. Joy

Ама, че съм ощетена...оплаквам се.
Хахаха, Доли, Бри, благодаря ви!  bouquet Hug
Бри, не знаеш какво печелиш като губиш.  Laughing Изключително трудно я поддържах.  Laughing Донякъде това ми беше и основния мотив да я подстрижа(някъде до рамото остана). Другият беше, че просто бях сметнала, че не ми отива, една малка глава и огрооомна коса, сравняваха ме с една героиня от Дисни:
Joy Joy
Да съм по темата: Оплаквам се, че все пак от време на време ми липсва тази коса.  Laughing

# 24 174
  • Мнения: 933
С.  От къде си?  Моят грим ми го прави една приятелка от Перник. Взема 20 лв.  Снимки има напред в коментарите.

Аз съм изморена, но няма да се отказвам. Преди години, когато ми стана лошо като онзи ден се затворих вкъщи и шест месеца не излязох. Сега няма да позволя да се повтори. По цял ден трамбовам навън с количката. Да за сега все още в квартала, но не се отказвам

# 24 175
  • Мнения: 2 520
Бубалече, от Добрич съм.  Peace
Много малко ти е взела.  Shocked На мен ми взе 50 лева за почистване на лицето да стоял по - добре и естетично грима, 30 лева за пробния, а официалния каза, че пак ще е около 50 лева.  Laughing

# 24 176
  • Мнения: 933
Бубалече, от Добрич съм.  Peace
Много малко ти е взела.  Shocked На мен ми взе 50 лева за почистване на лицето да стоял по - добре и естетично грима, 30 лева за пробния, а официалния каза, че пак ще е около 50 лева.  Laughing

А тя на мен нищо не взе, но й знам цените. Боже това е кожодерство честно.

# 24 177
  • Мнения: 4 302
Наложи се да нося торби с покупки от магазина до нас. Доста се бях поувлякла. По едно време ме сряза кръста и корема. Цикълът ми приключваше, обаче сега много ме боли.
Каква глупост само. Можеше да изчакам малко мъжът ми да ме прибере с колата и торбите, ама нал съм силна, сега си вия по нощите. Sad

# 24 178
  • Мнения: 3 118
Рибозом, може да е лактозна непоносимост. При СРЗ не трябва да се ядат орехи, нито чесън. А тези неща ги има в таратора. Не искам да ти вкарвам филми, обаче гледах един документален филм с мъж с подобни на твоите симптоми, ту по-добре, ту по-зле. Оказа се на края че жена му лека полека му сипва отрова в храната с цел да го умори след време. А иначе си го караше редовно в болницата като му ставаше зле след тровени ята. Едва ли е това, но се сетих за теб. А ако е непоносимост или алергия то си действа като отрова на организма.

# 24 179
  • Мнения: 2 099
Хаха Издислав,викаш да имам едно наум а?😁 Моя таратор беше сухарски-не дават да ям ни ядки,ни чесън.Само мляко и краставици и малко сол.Викам си ще се наспя днес,то от 6 вардя пак ВЦ то.Поне е само разстройство вече.Накрая ще излезе някаква глупава алергия ви казвам.Или верно скъпия съпруг ме трови.Ще го следя гадината мръсна.😒

Общи условия

Активация на акаунт