За саморекламата

  • 1 611
  • 17
  •   1
Отговори
Искам да споделя едно свое впечатление.Преглеждайки първите 5 страници на Здравен справочник непрекъснато се натъквам на едни и същи имена-Велев, Дяволов, Ослеков, Мишел, Тодоров.Това ли са единствените акушер-гинеколози в цяла София? Или може би са най-кадърните.Смятам че това е една доста нескопосана самореклама от тяхна страна или използване на подставени лица за тази цел, което е горе-долу същото.Писна ми да чета за тях колко са велики........   

# 1
  • Мнения: 46 438
Първо, мнението на анинимен потребител рядко се приема за достоверно, повечето са на майки, които се познаваме и нямаме нищо общо с въпросните лекари.
Второ, саморекламата се познава от километри.
Трето, за Мишел трудно ще намериш добра дума, нищо, че името му се среща често.
И четвърто, мнението ми е безпристрастно, защото моят лекар не е в изброените от теб имена  Wink

# 2
  • Мнения: 5 228
Как точно си представяш, че Велев приемерно е постнал 960 мнения, за да пусне тема за себе си?   newsm78

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз повечето имена, които си ги изброила, ги знам като неспециалисти, с едно-две изключения.
И по-скоро е анти-реклама, отколкото самореклама. И едва ли тези лекари ще пишат тук Wink

# 4
  • Мнения: 2 123
АБСОЛЮТНО НЕ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕЗАТА ТИ. Но може би точно защото не си регистриран член във форума, нямаш никаква представа за това кой и по какви поводи пуска теми.
Например темата, която съм пуснала аз не е Велев от Шейново е супер, а е просто запитване до жените, които са раждали и са си следили бременността при него. Запитването служи за изготвяне на по-представително мнение, от което да се ползвам аз при избора си дали да бъда негова пациентка или не.
Подозирам, че ти Младенка, си някоя нереализирана акушерка /или мъжът ти/, която се подтиска зверски от успехите на колегите си... Laughing

# 5
  • Мнения: 5 647
То саморекламата си личи от далече.

# 6
  • Мнения: 3 091
на препоръки от нерегистрирани не вярвам...

# 7
  • Мнения: 4 465
Сигурно има и лекари, които се саморекламират, което е доста непочтено. Познавам Дяволов, той ми следи бременността. Със сигурност е последният човек, който ще тръгне да си организира самореклама във форума.
Не слагайте толкова лесно под общ знаменател хора, които не познавате.

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Наистина добрите лекари имат толкова много работа и пациенти, че не им остава време да си видят семейството, камо ли пък да  си правят самореклама! Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 171
И на мен това твърдение ми звучи просто абсурдно. no

# 10
 StopСигурно има и лекари, които се саморекламират, което е доста непочтено.

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
StopСигурно има и лекари, които се саморекламират, което е доста непочтено.

И да има такива, то със сигурност са от тези, които нямат грам пациенти, а по- показателно от това- здраве.
Иначе наистина добрите лекари едва ли могат да се оплачат от липса на пациенти и на тях просто не им е нужна реклама.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 39 723
Не може да няма самореклама и реклама в такъв голям форум.
Добрите лекари нямат нужда от реклама Simple Smile

# 13
Eдна добра реклама може да продаде и най-калпавата стока.Примери-дал господ.....

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Искам да споделя едно свое впечатление.Преглеждайки първите 5 страници на Здравен справочник непрекъснато се натъквам на едни и същи имена-Велев, Дяволов, Ослеков, Мишел, Тодоров.Това ли са единствените акушер-гинеколози в цяла София? Или може би са най-кадърните.Смятам че това е една доста нескопосана самореклама от тяхна страна или използване на подставени лица за тази цел, което е горе-долу същото.Писна ми да чета за тях колко са велики........   

Край! Разконспирира ги! Бравос! Сега с какви очи ще влезнат във форума, тц, тц... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт