Кой на кого ще подарява в тази тема вече ясно става - 2

  • 24 249
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 686



Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 22:42 от mijjjka

# 1
  • София
  • Мнения: 4 899
  animal037 Първа!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Бързам да не изпусна и аз  Hug!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Хоп-троп  Hug
Мижка, никакво триене на снимката, още не съм я показала на милУТУ  Mr. Green
Тъй, по нови екстрасенски видения (или "звездите ми го говорят"), утре ще получа подарък от Авлига  Mr. Green Надявам се удара със закачалка по носа поне да ми е отключил третото око  Mr. Green

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 22:17 от *Буб*

# 4
  • София
  • Мнения: 6 210
Ах, чак сега обърнах внимание на заглавието - страхотно е!
В този ред на мисли - Кой ще ми подарява не мен? Кой? Кой?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 491
Ида и аз bowuu

# 6
  • Мнения: 10 686
Ах, чак сега обърнах внимание на заглавието - страхотно е!
В този ред на мисли - Кой ще ми подарява не мен? Кой? Кой?  Mr. Green

За 50 страници все ще стане ясно  Laughing
Нямаш ли жокери?  Rolling Eyes Видения?  Rolling Eyes Сънища?  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 738
И аз, и аз!  bouquet
---
Мили другарчета, я да ви питам аз, колко от вас се интересуват от българска фантастика и фентъзи?
Излезе днес електронният вариант на уникалната антология "За спасяването на света", дело на "Човешката библиотека", едно оче може да се метне тук: http://choveshkata.net/blog/?p=4232
Много бих искала да ви я подаря (или поне на онези, които имат четци И интерес), понеже (цитирам писмото от ЧоБи) "Имате пълна свобода да препращате книгата нататък. Без защити, без ограничения. Получаваме и даваме. Simple Smile"
Та... свиркайте, на който му е интересно Blush

edit: форматът може да се "обърне" за четене през компютър, т.е. четецът не е задължително условие.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 210
Имам, че целия списък от 27 или 28 момичета подаряват всичко на мен  Crazy  Laughing! Малко е нахално, а аз се имам за скромна жена, обаче гледай какви неща ми минават през главата  hahaha!

# 9
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Имам, че целия списък от 27 или 28 момичета подаряват всичко на мен  Crazy  Laughing! Малко е нахално, а аз се имам за скромна жена, обаче гледай какви неща ми минават през главата  hahaha!

  Joy Joy Joy

 Тъй се записвам тук.  Hug

# 10
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз пък доколкото подразбрах сега , Гигова ще подарява на Нелито, така нали ?  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 311
Добър вечер, нова тема си имаме със страхотно заглавие Party

И големи емоции в края на предишната !

Аз, след дълго обмисляне на разни неволно написани реплики, вече съм убедена кой ще ми  подарява  search

Ама няма да ви кажа  Whistling

# 12
  • Мнения: 1 601
Голям говорилник настана тук , супер е  newsm68
А на мен кой ще ми подарява   33uu   Laughing , аз като по новичка сред вас не знам тънкостите ви , вие по се познавате и се изхващате кой на кого , ама аз ........ newsm45   Laughing

# 13
  • На високо
  • Мнения: 824
А-у-у, Буб, как ме разконспирира ??! Hug

# 14
  • Мнения: 5 776
Момичета, прекрасни емоции. Такива красоти, цял ден се усмихвам заради вас   Hug
Е добре де, имам и аз подарък. ММ са го пуснали в отпуска и сега пътува към вкъщи и за Коледа ще сме си заедно  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт