«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 736 отговора

ћнени€: 712

"ћомичето, което обичах"
Bir Çocuk Sevdim
39 оригинални епизода
¬секи делничен ден от 21 часа по Diema family

–езюме:
ћине е най-малката дъщер€ в семейство, живеещо в един от кварталите за средната класа в »станбул. —инан е единствени€т син в заможно семейство. ¬инаги е получавал онова, което иска. «авършва университет и се готви да замине за чужбина, за да слева магистратура. —инан и ћине са силно влюбени, въпреки различните си семейства и социална среда. ќбещали са си да се обичат завинаги и никога да не се раздел€т...
Ѕащата на ћине, “уран, обича съпругата и трите си деца, но е и силно свързан с ценностите си. √ордостта му е по-важна от всичко. ≈то защо светът му се срива, когато разбира за живота на дъщер€ си.  огато дръзката любов на —инан и ћине достига точка отвъд контрола на семействата им, т€ се превръща в кошмар за всички.
"ћомичето, което обичах" е семейна драма за това как предразсъдъците, табутата и социални€т натиск могат да повли€€т на човешки€ живот. ƒори и семействата, в които цари безрезервна любов, могат да вземат безмилостни решени€ в резултат на натиск да следват социалните норми. ѕоредицата показва как в стремежа си а защит€т децата си, родителите могат да превърнат собствени€ си живот в ад. —емейните отношени€ се постав€т под въпрос отново и отново...

јктьорите:

≈кип:
–ежисьор: ƒжевдет ћерджан
—ценарий:√айе Ѕоралиоолу, —ема јли ≈рол, ≈мине јлган, ёмит  ъванч
ѕродуцент - ≈рол јвджъ
ћузика - Ќаил ёртсевер, ƒжем “унчер
ѕесента във филма е в изпълнение на —езен јксу.

ќбикнах едно дете- Bir Cocuk Sevdim- Sezen Aksu
ѕревод: Mishel

ƒобре дошли!

— пожелание за при€тни минути с героите на сериала!

÷итирай

ћнени€: 0

–ина  Hug Ѕлагодар€ ти,че си възтановила темата за този хубав сериал  bouquet

ћисл€,че ще се включат и други в темата,когато започне излъчването му.
    огато го гледахме онлайн преди година и половина имаше интерес  Peace
   јктьорите игра€т превъзходно под вещата режисюра на ћерджан.
   ‘абулата е много интересна и съвременна.∆алко,че беше спр€н след първи сезон,а имаше
потенциал за развитие/както и обещаваха производители му/
   ¬ъпреки всичко ще го гледаме с гол€мо удоволствие!!!
÷итирай

ѕорових се в старите теми и ето какво ви копирам - мнение за сериала!

ѕривет на всички тук!
 ѕрекалено късно се включвам,но...... за съжаление само преди седмица открих този филм. —тана съвсем случайно търсейки нещо,което да ме грабне. » да си призна€, това е втори€т филм,който така ме впечатли, че изгледах на един дъх всички преведени серии до сега - само за н€колко дни, така ме теглеше сери€ след сери€.
 ∆алко, много жалко,че такъв стойностен филм н€ма да има продължение и ще си остане незавършен. Ќедоум€вам!  “акива "бози" ги държат на екран, а този прекрасен филм го свал€т.
ƒори ми се уби желанието да продължа с непреведените серии,разбирайки от вас,че н€ма да има втори сезон.
  «на€ какъв огромен труд е превеждането и вграждането на субове и напълно разбирам момичетата, които се занимават с това, ако спрат до тук.
Ќо, ако имат желанието и времето да продължат, ще им бъда безкрайно благодарна,предполагам не само аз, защото филмът си заслужава.
 Ѕлагодар€ ви отново, че усп€х да се докосна до нещо прекрасно!  bouquet

÷итирай

ћнени€: 592
јх, каква хубава изненада!

Ѕлагодар€ ти –ина-–ина! “ъкмо си казах, че н€ма какво да гледам и н€ма и да пускам телевизора, и тук ми поднас€те този сюрприз!
ѕреди време б€х започнала да го гледам в нета, но се отказах, не си спомн€м вече защо, най-веро€тно заради превод е било, защото ми хареса началото.

—ега с удоволствие ще го почна отново.
÷итирай

Play Thumb

ћалко подсказка!  Laughing
÷итирай

ћине-—инан
÷итирай

Ћати,  Hug радвам се, че ƒиема ще излъчи сериала. Ќаистина не бе продължен, а тр€бваше!
—веталчо,  Hug само –ина е достатъчно.  Peace

ћалки€т јйбарс в рол€та на ’асан ми беше от най-любимците. » не само на мен!
Ќ€колко кадъра "за кадър" с екранните му мама, татковци и естествено с режисьора ћерджан!

« ѕоследна редакци€: нд, 08 дек 2013, 21:11 от rina-rina »
÷итирай

ћнени€: 465
ƒобър вечер! Hug

–ина Hug,благодар€ за красивата тема! smile3525
«арадвах се като разбрах,че ще излъчат сериала. » аз го гледах онлайн и с превод ,но тогава
не пишех във форума и само чет€х темата.ћного от актьорите съм гледала и в други сериали.
—ъжел€вам,че направиха един сезон.

— удоволствие ще го гледам! bouquet

÷итирай

—офи€

ћнени€: 306
привет Hug
и аз се записвам
на мен познати са ми само „етин “екиндор, и Ѕюлен »нал
обаче newsm78 newsm78Ѕюлент е ужасно променен, натежал, напълн€л Mr. Green
едва го познах
благодар€ на –ина за темата Hug
може ли само в спойлер да кажете дали финала е хубав, да знам дали да го почвам  Mr. Green
а каква е рол€та на Ѕюлент newsm78 newsm78
момичето е хубаво, досега не съм го гледала, ще ми е интересно
÷итирай

ƒобро утро на всички минали и такива,които ще минат през темата!

«лате 3 Hug радвам се,че и тук ще се виждаме.
   √ал€  Hug добре дошла и на теб  hug «а подсказка на финала слагам този колаж.

Ќад€вам се довечера в 21 ч. бъдем повече в темата и споделим мисли за сериала!

’убав ден! Hug
« ѕоследна редакци€: пн, 09 дек 2013, 10:37 от Lati-g »
÷итирай

http://novatv.bg/accents/view/527/%D0%9C%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87 … 0%B8%D0%BB%D0%B8/

÷итирай

ћнени€: 465
ƒобро утро! Hug

ƒнес е —вета јнна!
„естит имен ден на празнуващите! bouquet
Ћати, wavey и аз се радвам. bouquet
√ал€ Hug,—ветълчо Hug,и тук се засичаме.

”спешна нова седмица! Love

÷итирай

«дравейте в ден€ на старта!

Ћати,  Hug каква подсказка си избрала!  35 35
√ал€,  Hug бих допълнила, че финала си остана отворен.  Laughing но интересен!  Peace
«лати,  Hug хубаво се усмихват √юлджан, Ѕюлент и ’акан!

» снимка от сета - ƒжевдет и √юлджан не кри€т чувствата си.

» аз се над€вам сериала да спечели още фенове!  Peace
ƒо довечера!  Hug
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 2
       „оджуците се връщат!

» аз след€х доста дълго време сериала. »нтересно ми беше постав€нето на един съвременен проблем- раждане на дете преди брака; любовта има ли възрастови граници и още други послани€, които ще си припомн€ с гледането. ј любими€т ми герой естествено беше и е малки€т ’асан.

Ћати,  Hug Hug Hug сложила си красив колаж за втората сватба!

ѕожелавам на всички при€тни емоции при гледането и обсъждането на сериала!

÷итирай

ћнени€: 8
«дравейте  bouquet записвам се и аз  Peace Ћюбим сериал, страхотна игра на актьорите, а малки€т ’асан е незаменим. ћного се €досах, когато решиха да спрат втори сезон, имаше много неща, над които можеше да се разсъждава и да се замислиш  newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 736 отговора