Някой иска ли да си вземем на партия бижу комплект на Сваровски?

  • 4 106
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371

Аз съм си харесала малкото цветенце.
185 е комплекта в левове.
Ето и бижуто на самия сайт.

# 1
  • Мнения: 18 542
Аз си харесах един пръстен. Как става поръчката?

# 2
  • Мнения: 4 371
Не става с поръчка, на място само.
В ЦУМ или в магазина на Алабин.

# 3
  • Мнения: 35 950
харесва ми голямото цвете, може да си направим партия Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 371
Дадено Grinning

# 5
  • Мнения: 18 542
Не става с поръчка, на място само.
В ЦУМ или в магазина на Алабин.
А дали ги имат всички модели и цените като в сайта ли са? Щото нашите търговци каквито са алчни...

# 6
  • Мнения: 5 622

 Абе не знам дали ги има всички модели, но наистина търговците са алчни.С двойна и тройна надценка. Изглежда обаче тази цена, която е дала Дуци, съвпада  сцената на комплекта от сайта. Така че в този случай май цената е на далавера..Ако може да се каже далавера за цена от този ранг  Close Но това е Сваровски все пак..няма начин Flutter

# 7
  • Мнения: 4 371
Ти не спиш ли бе?
Някои неща в магазина даже са по-евтини от сайта, чак ти е гот да ги гледаш, защото обикновено всичко е по-скъпо.

# 8
  • Мнения: 5 140
Дуци много са готинин, двете комплект ли са?

# 9
  • Мнения: 4 371
Двете са комплект и не се продават отделно.

# 10
  • Мнения: 952
Много са готини, и каквото и да вземете от двете цветенца няма да съжелявате Peace най хубавото е че Сваровски предлагат 2год. гаранция и безплатна подмяна ако падне някое от камъчетата.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Дуци, нямаш си ти друга работа ще ме вкараш в приключение и преразход, снощи разгледах обстойно сайта и си харесах две неща, даже ги сънувах  Crazy





И понеже гривната няма как да я разделя с някой, но сърцата мога и аз да използвам темата да попитам някой не харесва ли това сърце с камъните, защото аз харесвам повече другото.

# 12
  • Мнения: 5 622

Хаха! Първо беше бельото с тюркоазеното, после Израелски лещи, сега всички ще се докараме с еднакви бижута. Форума направо разбива от всякъде........

# 13
  • Мнения: 4 371
Валерия, не знам дали на живо си ги виждала, но изглеждат още по-добре. Имат един хубав блясък. Аз има гривна от там, друга обаче и закопчалката даже има камъчета. На самото щифтче, в двата края. И на лампи как лъскат Laughing Луд на бляскаво се радва Blush

# 14
  • Мнения: 35 950
да не забравяме, че почти всички си правим домашен пилинг с Биотрейд  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт