Отговори
# 1
  • Мнения: 2 672
аз си купих от търговиите - малките, виж в специализираните магазини newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 39 740
Сега му е времето да направим една безплатна реклама на Данет Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
За Пловдив не знам конкретно, но всякакво безшевно бельо става за бременни. Изкарах цялата си бременност с такова, нося го и сега  Party, и не прибягнах до специалните гащи за бременни, които освен че са скъпички, после отиват на боклука. Така че потърси в Пловдив безшевно, по принцип масово в магазините за бельо ги продават, по-евтини са от тези за бременни.

# 4
  • Мнения: 7 186
Специално бельо не знам дали продават, не съм виждала в специализираните магазини май.
Ако питаш мен изобщо не ти е нужно такова бельо. Аз си изкарах цялата бременност с нормално бельо. Може да си купиш безшевно- то е много еластично и удобно. На пазара има много модели- прашки, боксерки, бюстиета, всичко.

# 5
  • Мнения: 1 934
Потърси във Вис Виталис -детската барса.

# 6
  • Мнения: 2 672
Сега му е времето да направим една безплатна реклама на Данет Simple Smile

аз не съм доволна от техен сутиен за кърмачки - само това съм купувала от там

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Виж в Seven seconds- там има моделите на Триумф за бременни, ама са скъпички. Вече са ти отговорили за безшевното, виж също моделите на Pompea, на доста места ги има. Сутиените за бременни и кърмачки, които се продават в беб. магазини (примерно Штъркел) според ме са отвратителни.

# 8
  • Мнения: 307
Сега му е времето да направим една безплатна реклама на Данет Simple Smile

аз не съм доволна от техен сутиен за кърмачки - само това съм купувала от там

От кой точно сутиен не си доволна,защато съм си поръчала Дона,но нещо ми пробутват Альона,но понеже нямало номера ми още нищо не са ми пратили.Така че да се отказвам докато е време

# 9
  • Мнения: 2 672

От кой точно сутиен не си доволна,защато съм си поръчала Дона,но нещо ми пробутват Альона,но понеже нямало номера ми още нищо не са ми пратили.Така че да се отказвам докато е време

 Thinking хм , не съм сигурна как се казваше. Но със сигурност не е този Альона - тогава го нямаше като модел .
Или дона или друг някакъв  беше newsm78. Имаше едни мрежички ...

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Потърси във Вис Виталис -детската барса.
Там няма.

# 11
  • Мнения: 307

От кой точно сутиен не си доволна,защато съм си поръчала Дона,но нещо ми пробутват Альона,но понеже нямало номера ми още нищо не са ми пратили.Така че да се отказвам докато е време

 Thinking хм , не съм сигурна как се казваше. Но със сигурност не е този Альона - тогава го нямаше като модел .


Благодаря
Или дона или друг някакъв беше newsm78. Имаше едни мрежички ...

# 12
Нищо специално не съм купувала.Гащички-нося си едни стари и широки да не ми стягат на корема и шевовете отстрани да не се впиват.В 5-я месец си купих потничета(до под гърдите, с коригиращи се презрамки) безшевни, защото гърдите ми тежаха много и сутиените ме притискаха.В 7-мия месец си купих страхотен сутиен от неспециализиран магазин.Представлява:плата е като шифон на два ката, има банели но е с меки чашки(шифон), с широки презрамки и като растат гърдите ми и той расте с тях(това бяха и думите на продавачката.
Магазина се намира в Жентрални хали на първия етаж, като влизаш тръгваш по лявата редица и той е само един там.Струва 14.80лв.Попитай продавачката, ще ти препоръча.Успех

Общи условия

Активация на акаунт