Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
От няколко дни гърдите ми пак почнаха да се втвърдяват и да ме болят от препълване... Аз по принцип си имам доста кърма, ама много одавна бебо си регулира и нямах камъни вместо цици... А сега пак отначало...
Миналата седмица пийнах 3 пъти чай на Хип "за кърмещи майки", ама на него пише че трябва да се пие по три пъти на ден и то доста по-концентрирано , от колкото аз го пих.... Дали е възможно тоя чай така да ми е подействал... Като знам някой мами как се наливат с него и нищо, пък аз от три мизерни чаши...
Какво друго може да ми е повлиало така на лактацията при положение, че бебока не си е променял режима на хранене...

# 1
  • Вече в Ал Айн
Възможно е просто да си прекалила с течностите. Случва ми се и на мен, ако пия повече от 2-3 литра дневно(ама и аз как го казах, сякаш пия по 5 литра  #Crazy), да ти се препълнят.... макар, че няма много голяма връзка. Опитай да намалиш течностите, но все пак може и да е друго.  Thinking Помисли дали не си се нервирала в последните дни, или пък бебчо просто да е сукал по-интензивно? newsm78

# 2
  • В лудницата на 2-рия етаж.
И аз имам такива периоди,не съм пила досега лактогонен чай.Може наистина да е от повечето течности,а не от самото действие на чая.

# 3
  • на Север
и съм така от известно време. Колкото повече наближава захранването толкова повече мляко имам newsm78

# 4
  • София
Когато пия чаша бира или ям на мама от сладкиша тиква с мляко Laughing и на мен ми се препълват гърдите. Вероятно наистина си прекалила с течностите. Бебето расте и има нужда от все повече мляко, нормално е да чувстваш гърдите си напрегнати. След ден - два всичко се нормализира.

# 5
и на мен ми се случва понякога
най-лесно за мен е да не пия вода преди лягане вечер

# 6
  • в шоки-land
на мен също ми се случва, когато дребното решии да спи цяла нощ Laughing...после цял ден съм като Памела Андерсън Joy Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт