Най-хубавото през моята бременост?!

  • 2 605
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 672
самата бременност и всичките онези "сладки" нещица свързани с нея - мързела , спане когато ми е кеф , угаждането Sunglasses
      - растящият корем , ритането , хълцането на мъника , това да усещам движенията му, мечтите за него , разходките ни.....

# 16
  • Мнения: 46 508
Имах изключително лека бременност, никакво физическо неразположение не усетих, ходих на работа до самото раждане, но бях рискова бременност и това уби цялото удоволствие от създаването на новия живот, за нищо хубаво не се сещам, бях много напрегната и уплашена, всеки ден ставах уплашена, че ще направя аборт ...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при мен бременноста беше много лека. Почти неразбрах че съм бременна е докато не ми натежа много корема.
И моята беше лека, а най- хубавото бяха ритничетата на бебо, а и за пръв път в живота си ядях сладко(преди това не обичах)

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Най-вече ритниците в коремчето ми.Много ми беше хубаво като я усещах.

# 19
  • Мнения: 1 014
Когато на първият ултразвук видях малкото тупкащо сърчице!!!

# 20
  • Мнения: 1 101
Цялата ми бременност беше прекрасна. Нямам най-хубав момент, всеки един ден беше по-хубав от предишния...

# 21
  • София
  • Мнения: 5 751
Когато на първият ултразвук видях малкото тупкащо сърчице!!!
Peace И тъй като още не е приключила, надявам се да има и други хубави неша!

# 22
  • Мнения: 1 107
Всички около мен - близки, приятели, колеги - бяха ужасно мили, много ми се радваха и ме обсипваха с грижи (и подаръци Embarassed).
Не се намери никой, който да ми обясни, че все пак не съм единствената бременна на света  Mr. Green, за което съм им много благодарна  Hug

# 23
  • Мнения: 344
Имах изключително лека бременност. Най-хубавото беше, че спях на воля цял ден, колкото си искам и когат оси искам. Това вече никога няма да се повтори Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 1 259
Най- хубавото беше ,че изкарах една лека и безпроблемнна бременост и се омъжих!
И аз така Grinning.Бях глезанката в семейството Mr. Green...еех как ми липсват тези дни Heart EyesМъжът ми към 10.00 ч. поднасяше кафето в леглото... и аз го пия до към 11.00 Joy...живот Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 577
Ринтичетата и усещанията на бебето.

Иначе не виждам нищо хубаво в това да се надуеш като плондер.

# 26
  • Мнения: 5 391
Самият факт, че съм бременна толкова ме радва, че размива всички болежки и неразположения.
Щастлива съм, че срещнах много приятни момичета, с които споделяме всичко и се надявам и след това да запазим тези отношения.
А и ритничетата ме радват неописуемо! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 478
Единственият ми ултрзвук и риткането Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 910
Хубавото е, че изкарах  много лека бременност, но най- прекрасните ми моменти бяха, когато усещах бебето да рита.

# 29
  • Мнения: 7 474
Че не повръщах Sick и бебето не риташе много newsm32, а също и глезенето и вниманието на околните. newsm51

Общи условия

Активация на акаунт