Най-хубавото през моята бременост?!

  • 2 610
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 181
Освен това че в мен има едно малко човеченце най-хубавото беше че лежах и спях на воляяяя Grinning

# 31
  • Мнения: 35 961
най-хубавото беше краят й, не в смисъл, че се роди милото съкровице и подобни али-бали, а че се отървах от огромното коремище и станах човек отново!

# 32
  • Мнения: 2 271
Когато всеки месец виждах на ехографа МОЕТО бебче да се движи(освен,че я чувствах)!

# 33
  • Мнения: 7 186
Че свърши! Hug

# 34
  • Мнения: 4 242
Самата бременност! Аз бях най-щастливия тумбак на света!
Дано имам възможност още веднъж да изживея подобно щастие!

# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Всичко! С изключение на няколкото припадания в началото през цялата бременност се чувствах прекрасно . Hug             

# 36
  • Мнения: 7 430
Бе ми за пръв път и се чувствах толкова хубаво  Heart Eyes въобще не усещах, че съм бременна, Имах възможност да си отида в Бг и там да ме поглезят Wink първите ритничета бяха толкова силни, че и сега си спомням какво ми беше

Сега - радвах се, когато видях още една пишонка  Mr. Green че баткото милва (и ритка понякога Wink) всеки ден коремчето ми - придава ми такова спокойствие Hug и най-вече вечер, когато започне с упражненията и имам чувството, че ще излезе Wink

# 37
  • Мнения: 694
Сега като се замисля с първата ми беше всичко много интересно и се чувствах прекрасно. Първия ултразвук на който видях вече оформеното бебе. Първите ритничета, абе чувствах се прекрасно.

А сега това е направо кошмар. Толкова ми е досадно, че нямам думи. Всичко ме боли, не мога да спя, да живея пълноценно защото все нещо ми има.  Embarassed

С една дума две различни бременности.

# 38
  • Мнения: 1 666
Най-хубавото беше цялата ми бременност, защото:
-беше много чакана и желана!
-мина много леко и безпроблемно!
-заради очакваното бебче завършихме ремонт и преместване, което отдавна протакахме!
Няма да изреждам моменти от рода на - когато за първи път го видяхме на видеозона, когато за първи път ритна и т.н. защото се подразбират!
А най-хубавото е, това което сега спи в детската стая!

# 39
  • Мнения: 1 038
Най-хубавото беше,че имах лека бременност,чувствах се много добре,бях много глезена,не мислих абсолютно за нищо. Hug

# 40
  • Мнения: 2 663
самата бременност и всичките онези "сладки" нещица свързани с нея - мързела , спане когато ми е кеф , угаждането Sunglasses
 - растящият корем , ритането , хълцането на мъника , това да усещам движенията му, мечтите за него , разходките ни.....

и когато видях за първи път тупкащото сърчице

# 41
  • Мнения: 2 672
самата бременност и всичките онези "сладки" нещица свързани с нея - мързела , спане когато ми е кеф , угаждането Sunglasses
 - растящият корем , ритането , хълцането на мъника , това да усещам движенията му, мечтите за него , разходките ни.....

и когато видях за първи път тупкащото сърчице


ooooh! Естествено! просто......съм забравила Embarassed
всеки един път на ехографа беше много вълнуващ , исках лекаря да ме остави цяяял ден да  го гледам какво прави.
Даже се интересувах колко струва един ехограф Laughing ей ,така да си имам в къщи Joy Добре ,че са много пари , щото нон-стоп щях да си стоя в къщи и да го гледам  Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 577
най-хубавото беше че всички ме глезиха и си ядях каквото ми се прииска независимо от калориите Laughing Joy

# 43
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз съм в петият месец, но досега хубавите моменти бяха когато разбрах че съм бременна, когато видях как тупка сърчицето му, когато го видяхме на видеозона да мърда, когато го усетих и видях да ми се мърда леко коремчето и най-вече се надявам, че хубавите моменти тепърва предстоят. txtloves

# 44
  • Мнения: 421
Лека и безпроблемна бременост Hug

Общи условия

Активация на акаунт