моля, препоръчайте ми каша

  • 1 222
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,

моля да ми препоръчате каша...досега само пюренца сме папкали, сега ще включвам и каша, но като отидох да проверя какви видове има станах ей така  #Crazy толкова много видове, а продавачката се опита да ми препоръча каша с праскови, при положение, че е алерген... newsm78

кажете от тези каши, в които има и мляко, кои да търся, като марка, като съдържание (ябълка ли, ориз ли, банан ли...?)

благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 983
Аз съм купувала каши Фризокрем и Слънчо. И от двете марки съм доволна. Яде си ги с кеф feeding

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Милупа Peace

# 3
  • Мнения: 3 042
Rolling EyesПрепоръчвам ти "Фризокрем","Милупа"; "Слънчо"също не са лоши.
Яде и трите марки - редувам различни видове от тях.[/color]

Последна редакция: нд, 12 фев 2006, 18:42 от rubi

# 4
  • Мнения: 4 187
Фризокрем и Хумана  Peace. Все още си ги хапва с кеф!

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ние се захранихме с "Фризокрем" и "Блевит".Но като опита "Слънчо" и вече не искаше никакви други.Особено на вишневата е голям фен Simple Smile!

# 6
  • Мнения: 5 370
Рей, не мисля, че прасковата в кашата ще навреди. Станислав яде пюрета праскова от мноооого отдавна-доколкото знам и съм чела, в пюретата и кашите плодовете са специално обработени и затова могат да се консумират от дечица на съответната възраст.
По същество-ядем кашите на Хумана-от банановата през горските плодове и каквото още се сетиш...и банан+ябълка, и само ябълка.
В началото почнах с ябълката-няма глутен, не е млечна.
Сега вече ядем и "Страчиатела"-каша с шоколад на "АЛЕТЕ".

# 7
  • Мнения: 4 068
Аз захраних с Блевит оризова каша с бифидус ефект. Много е хубава и беба много я рареса. Обаче да знаеш, че има захар в нея. Но ти щом вече си въвела пюретата значи проблеми няма да имате. При нас проблема е, че заради сладката каша ми отказва зеленчуковите пюрета.
Иначе давам и Фризокрем. И от двете марки съм много доволна. Чувала съм, че Хип имат каши без захар.
И мисля, че не е проблем да и даваш плодова каша. Пък била тя и с праскова. Доколкото знам прасковата е алерген защото е мъхест плод, но преработена и сложена в кашата мисля, че няма как да предизвика алергия. Може и да не съм права обаче.

# 8
  • Мнения: 513
Слъчно  Peace

# 9
  • Мнения: 5 370
Аз захраних с Блевит оризова каша с бифидус ефект. Много е хубава и беба много я рареса. Обаче да знаеш, че има захар в нея. Но ти щом вече си въвела пюретата значи проблеми няма да имате. При нас проблема е, че заради сладката каша ми отказва зеленчуковите пюрета.
Иначе давам и Фризокрем. И от двете марки съм много доволна. Чувала съм, че Хип имат каши без захар.
И мисля, че не е проблем да и даваш плодова каша. Пък била тя и с праскова. Доколкото знам прасковата е алерген защото е мъхест плод, но преработена и сложена в кашата мисля, че няма как да предизвика алергия. Може и да не съм права обаче.
Аз точно заради цитираната от теб причина почнах със зеленчукови пюрета първо-да не привиква със сладкото, че той и сега ми прави въртели на манджичките.  Sick После-плодовите и кашата.
Освен това си мисля и друо-ми тя прасковата алергизира с мъха си, ама нали никой не дава на детенце цяла, небелена праскова? Ако не се лъжа-даже в кашите плодовете са изсушени и са някакъв маааалък процент.

# 10
  • Мнения: 27 524
Милупа  Hug
Зърнената и банановата за след 4 месеца.

# 11
  • Мнения: 666
Слънчо и Фризокрем са пълен боклук по един път съм вземала от тях и повече няма най- хубави са Милупа,но и най- скъпи   Хип и Хумана също не са лоши

# 12
  • Мнения: 1 190
Взимала съм на Милупа бананова млечна - не я хареса /тя си е и гадничка де/, Блевит - безмлечна - хубава, хареса я, Фризокрем - не мога да кажа, че е от вкусните, но става, за сега най-много й хареса Хип Peace - оризова - безмлечна, правя я с АМ!

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз пък не мога да спра да хваля кашите на Bebi; много хи хапва дребнито човече. В началото се пробвах да дам на Слънчо, но... той повръщаше от тях и се отказах от Слънчо-то. на bebivita са също доста добри и вкусни кашите.
Има една с лешници на bebi, страхотна е Peace

# 14
  • Мнения: 27 524
"Взимала съм на Милупа бананова млечна - не я хареса /тя си е и гадничка де/" - защо да е гадничка,не съм съгласна.Това,че не я е харесала дъщеря ти не значи,че е гадничка.

Общи условия

Активация на акаунт