ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 286
  • 767
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 259
Здравейте,

 и аз от много време се опитвам да намеря няколко филма
Първият е от преди много години поне 20 - разказваше се за това, че някаво дете направило невероятно откритие, което обаче било изгубено. За да се опитат да го получат отново - някаква организация  събираше двойки - мъжи и жени (които отговарят на родителите на детето) и те имаха по едно дете. Всички тези деца, трябваше да повторят живота, на това направило откритието - всички свиреха на цигулка, занимаваха се с математика и тн. Всяка година, децата ги събираха за нещо като прегледи в сграда на организацията, и така едно от тях заподозря че има нещо странно.

Вторият филм, е доста скорошен може би излезе преди 5 години, или поне тогава съм го гледала.
Разказваше се за един жена, май от близкия изток, която ражда незаконно дете, и е принудена да го даде вдом. Преди да го даде тя му бележи петата за да може да го разпознае след години.
и живота наистина така се завърта, че те се срещат след години, но той е изверг - надзирател в един затвор, а тя негова затворничка, която той изтезева денонощно. Едва след години, тя разбира кой е бил този надзирател.
Ако някой може да поогне благодаря предварително!

# 661
  • Мнения: 1 992
Вторият филм, е доста скорошен може би излезе преди 5 години, или поне тогава съм го гледала.
Разказваше се за един жена, май от близкия изток, която ражда незаконно дете, и е принудена да го даде вдом. Преди да го даде тя му бележи петата за да може да го разпознае след години.
и живота наистина така се завърта, че те се срещат след години, но той е изверг - надзирател в един затвор, а тя негова затворничка, която той изтезева денонощно. Едва след години, тя разбира кой е бил този надзирател.
Ако някой може да поогне благодаря предварително!

На Incendies ми прилича това описание.

# 662
  • Мнения: 4 725
Здравейте,

 и аз от много време се опитвам да намеря няколко филма
Първият е от преди много години поне 20 - разказваше се за това, че някаво дете направило невероятно откритие, което обаче било изгубено. За да се опитат да го получат отново - някаква организация  събираше двойки - мъжи и жени (които отговарят на родителите на детето) и те имаха по едно дете. Всички тези деца, трябваше да повторят живота, на това направило откритието - всички свиреха на цигулка, занимаваха се с математика и тн. Всяка година, децата ги събираха за нещо като прегледи в сграда на организацията, и така едно от тях заподозря че има нещо странно.


Чела съм разказ с подобно съдържание, в него върнаха двамата родители в момента преди влюбването, но когато се срещнаха, чувства не възникнаха и така се разминаха.... Нямам спомен за автор, защото беше във вестник, но като че ли разказът беше руски.... За втората част, от поста - всички деца си приличат - съм гледала филм по Холмарк, така се казваше сегашният канал Diva, но ставаше въпрос за родители, които изгубиха детето си и майката го съзря на една детска площадка отново. Започна разследване и откри, че лекар в затънтено американско градче е правил изкуствено осеменяване със собствения си генетичен материал, а не с този на съпруга и скандалът беше страшен..... Ако е същото, може би на сайта на канала ще има нещо.....

Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 23:35 от arpha

# 663
  • Мнения: 124
Здравейте, търся " Clouds of Sils Maria" (2014) .

# 664
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 487
На Киномания през ноември... Дотогава надали.
Премиерата му във Франция е била преди 10 дни. Предстои за го покажат на още няколко фестивала. Скоро не вярвам за видим торенти.

# 665
  • Мнения: 124
На Киномания през ноември... Дотогава надали.
Премиерата му във Франция е била преди 10 дни. Предстои за го покажат на още няколко фестивала. Скоро не вярвам за видим торенти.

Програмата на Киномания къде мога да я видя?

# 666
  • Мнения: 1
Търся Hajde da se volimo 1, 2 и 3 на DVD с български субтитри, или в краен случай само субтитри за филмите.

# 667
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Търся   Bell -с бг субтитри

# 668
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
здравейте, търся филм-скоро го давали по ТЕЛЕВИЗИЯ -TCL- филмът е :Моите 5 съпруги ЗА многоженството в Юта

# 669
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 487
На Киномания през ноември... Дотогава надали.
Премиерата му във Франция е била преди 10 дни. Предстои за го покажат на още няколко фестивала. Скоро не вярвам за видим торенти.

Програмата на Киномания къде мога да я видя?

Няма я все още - рано е. Обикновено излиза около месец преди началото на фестивала, т.е. към средата на октомври.

Но за този филм конкретно пише в IMDb за премиера в България през ноември на Киномания. Може да е wishful thinking, знам ли.  Simple Smile
Може би трябваше да добавя "вероятно" в първата си публикация.  Peace

Но така или иначе е много рано за торенти.

# 670
  • зад кестените
  • Мнения: 793
Здравейте, търся филм даван преди време.Разказваше се за момче заченато от двама бащи на едно парти в Куба.Единия баща бе с майка еврейка и баща нацист, той бе учен и търсеше рая!Накрая установи на коя звезда се намира и един ангел прати метеор които го уби.Изобщо идеята бе че човечеството се е провалило и ангелите си искаха 10 божи заповеди обратно.И след много предизвикани събития момчето със двамата бащи се възнесе заедно със 10 божи заповеди към небето.Ще се радвам ако някой се сети за кой филм говоря!

# 671
  • Мнения: 42
Препоръчайте ми исторически филм за някоя авантюра на кралете, или за някоя девойка омъжена за крал който не желае за жених , нещо такова  Peace

# 672
  • Ямбол
  • Мнения: 2 152
Препоръчайте ми исторически филм за някоя авантюра на кралете, или за някоя девойка омъжена за крал който не желае за жених , нещо такова  Peace

La princesa de Eboli Предполагам, че по-известните си ги гледала.  Wink

# 673
  • Мнения: 3
Здравейте!  newsm03 Търся филма -Анастасия: Мистерията на Ана
Много ще съм благодарна ,ако някой знае къде да го намеря . Simple Smile   bouquet

# 674
  • Мнения: 3 161
малко огромен файл на всичкото отгоре iso с което не знам как точно се гледа
http://kickass.to/anastasia-the-mystery-of-anna-1986-eng-nl-sub- … sam-t6807123.html

Общи условия

Активация на акаунт