Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

София

Утре ще спазвам лунната диета,от 6.44 ч. сутринта.Има ли желаещи да отслабнат с мен 1кг.? Very HappyДнес съм на салатка,пиле и плодове да ми е по -лесно утре.Хайде като сме повече,ще се подържаме newsm53 newsm10
Цитирай

И аз ще гладувам утре Wink. Ами в крайна сметка е пълнолуние, пък и тези дни от празници само на сладко налитам. Стискам палци на всички Wink

Hug
Цитирай

Пловдив

Аз съм в играта.Иначе един килограм мазнини за един ден е невъзможно,защото се изисква дефицит от 7000 калории,а ако фотосинтезираш,то се падат по минус 2000-2500 калории,така,че споко ако си "връщате" част от сваленото Mr. Green
Цитирай

Мдам, то вода се губи основно, ама ще си го броим просто ден за разтоварване Wink. Килограм мазнинки се губи доста трудно за съжаление  Thinking Аз моите от кога ги топя и пак си имам Rolling Eyes
Цитирай

София

Хайде мацки,ще се подържаме взаимно утре newsm53Аз нямам проблем с гладуването до 6-7ч. вечерта,издържам на кафе и фреш ,но после ми пада пердето и става страшно smile3503
Цитирай

Толбухин

аз ще комбинирам с трети ден на "Лимонена с кисело мляко"
Цитирай

София

аз ще комбинирам с трети ден на "Лимонена с кисело мляко"
Нещо не разбрах,защо трети ден?Нали е 24 часа?А каква е тази "лимонена с кисело мляко"
Цитирай

Добрич

И аз си я спазвам лунната винаги, така че утре съм с вас. Емчо е на лимонена диета и утре и е трети ден, заради това ги комбинира нещата, макар, че не знам как ще го направи.
Цитирай

София

И аз съм с вас Smile.Забъркала съм си и лимони с лайка,и тях ги почвам от утре,пък дано да има двоен ефект Praynig
Цитирай

Plovdiv

Ох, и аз се включвам. Заради кърменето освен сокове и чай, пия и нискомаслено мляко.
Цитирай

on the beach

и така нека гладуването да започне 35и аз съм звас момичета(ако издържа)
Цитирай

София

И аз  Very Happy Пийвам малко сокче и изчезвам на бач, пък там кафенца,мафенца ще изкарам някак  Wink
Цитирай

Там някъде нейде !!!

Ей бройте ме и мен , нали знаете че и аз съм с вас   Smile
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Да не остана и аз назад  badscale днес ще си направя фреш от моркови,ще си купя и грейпфрути!Ако ми дойде музата newsm17а дано newsm03да изкарам така 3 дни ще е супер,защото някъде бях чела ,че при пълнолуние е хубаво да се мине на течности 1-3 дни!Пък то това са кризисните дни,после се продължава по-леко на плодове да речем,както се каня от кога да карам!Сега си запарвам от чая РЕГУЛАВИТ-2  food010 и от "ЧАЙ ЗА ОТСЛАБВАНЕ" на БИЛКАНА! newsm10
Цитирай

Там някъде нейде !!!

И аз съм на чайче в момента . Много ми е гот  Smile , довечера съм и на фитнес така че и там ще изхвърля някой излишен грам  Very Happy .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора