Домакини-25/Да посрещнем Коледа и 2014 с надежда за сбъднати мечти

  • 31 483
  • 724
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817

Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Мнения: 4
Цоп! Ей ме на! Благодаря за новата темичка!   bouquet По-късно ще се разпиша по-подробно. Форума си е във старият вид  Mr. Green

# 2
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мерси за темичката.  bouquet В този и вид мога да пиша с удоволствие. Party

# 3
  • Мнения: 11 552
Мерси, ма ко, за темичката!
Честита да ни е новата визия. Mr. Green

# 4
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Мерси за темичката.  bouquet В този и вид мога да пиша с удоволствие. Party

 smile3521 добре, че го хванах стария вид, че вече мислех, че са ни хлъзнали.
От 16ч. ще се включа в протеста

# 5
  • Мнения: 68
Честити ни нова тема /мерси/ и стар изглед!

Вече трябва и да се върнете към писането...
Да оздравяват бързо всички болни!
Стискайте ми палци довечера, че съм на доктор  Praynig
Много усмивки на всички и  Hug

# 6
  • Мнения: 10
 Mr. Greenчестита темичка  .  bouquetма-ко  ,благодарности !
Аз  яко съм подпалила, с тея градини, решила,ако само още  веднъж  видя кашляо или  сополиво  дете  в групата, и учителките ми вдигат  рамене   на отговор, защо  приемат  болни деца,че да  заразяват  и здравите,ще  ходя се  разправям  с кмета .Но това живот и здраве след нова година .
Когато  ходеше на ясла  Гого  , за цяла година  3-4  пъти да е бил  болен, тук в градината  за 3 месеца как  е почнал   се разсипа   да пие антибиотици.
Заради нехайни  родители,  и другите   да си го отнасят не  съм  съгласна !

# 7
  • Мнения: 3 809
Ма ко -   bouquet

Да се запиша и аз. Днес ще ми е много натоварен ден, ще оправям багаж и последни покупки. Снощи бяхме на нещо странно и интересно - novena de Navidad. Девет вечери преди Бъдни вечер се събират на вечеря и молитва. Вечерята не беше нищо ососбено, но молитвата... Четяха от едни книжки нещо като къси разкази в стил Библия и се смееха. Четат, стигнат до някоя старинна дума, звучаща смешно сега и хахаха. Някой от тези молитви бяха с песни - четат и започват да пеят, ама песните им едни игриви и весели и те пак се смеят. Странна работа!

Дано останем с този си вид на форума!  Praynig Иначе има безплатна програма, която спира рекламите.
https://adblockplus.org/en/firefox
Само си изберете браузера, с който отваряте!

МарИ - майка ми рано, рано ме събуди, за да ми каже, че съм получила твоята картичка. Посвещението вътре е много лично и ни разплака и двете. Благодаря ти от сърце!  Heart Eyes

# 8
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Mr. Greenчестита темичка  .  bouquetма-ко  ,благодарности !
Аз  яко съм подпалила, с тея градини, решила,ако само още  веднъж  видя кашляо или  сополиво  дете  в групата, и учителките ми вдигат  рамене   на отговор, защо  приемат  болни деца,че да  заразяват  и здравите,ще  ходя се  разправям  с кмета .Но това живот и здраве след нова година .
Когато  ходеше на ясла  Гого  , за цяла година  3-4  пъти да е бил  болен, тук в градината  за 3 месеца как  е почнал   се разсипа   да пие антибиотици.
Заради нехайни  родители,  и другите   да си го отнасят не  съм  съгласна !
Първо, а здравейте в новата стара тема.
ВИВИ, направи ми впечетление, че мн аб пиете.Това не е хубаво, но таква е системата в дг.Единствено те съветвам да го подсилваш.Аз сега давам бронховаксом и зелена енергия.Ей заради това ще го пусна чак на задължителната група.И сега се разболява, но със сигурност са му спестени доста други болести.
АЗ също съм се карала. порочна практика е това на малоумни без извинение родители..

# 9
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте милички!

Ма Ко, благодаря за новата тема!

мен ме хвана вирус - запушен нос, главоболие, тресе ме.

Петьо все така със сополи, писна ми, ама какво да се прави.

Много се радвам на стария вид на форума.

Днес имаше тържеството на Петьо, което организирах аз. Аниматорите са били върха, децата и родителите се забавлявали. За по 4 лева на човек.... Peace майките са донесли подаръците на децата + кроасан и сокче. Подаръците съм дала на дядо Коледа...

Няма да пиша днес, може би чак довечера, ще пия фервекс, завивам се и лягам...

Единствената молба към Коконката да ми отговори Praynig - дали сте вече на адреса който аз имам. Ако не - дами даде адреса, който е валиден.

Марчева, изненадите са готови - страхотни са.

Айде, още 15-на минути и тръгвам, ще съм на линия вечерта Peace

# 10
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Луси, бързо да се оправиш
Виви дано се оправят децата до Коледа
Биляна стиснати палци
Това за разболяването на децата е много относително. Моя в яслата не боледуваше много, миналата година също. Тази есен за месец беше болен 3 пъти.
Около нас има 3 деца колкото него, които не ходят на градина и ги гледат бабите. Боледуват повече и от него, нищо, че не ходят.
От друга страна болно дете в групата, абсолютно сигурно разболява останалите.
Смърфи много ми е интересно, като разказваш за такива неща   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря ви момичета за картичките, толкова е бесценно вашето приятелство...
Мари, Вио, Ма Ко, Плами 76, Марчева, Виви, Кремена и малката Ани(Миленка много се зарадва, благодаря ти), J M M... Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 843
И аз да се разпиша!Гого е все още болен,а и успяхме да се заразим и с баща му,затова не съм и писала.
Виви,благодаря за картичката.
Моите вчера са пуснати,надявам се да ги получите скоро.
Чакам майка ми и баща ми на гости,че не съм ги виждала вече 2 седмици.

# 13
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Радвам се, момичета. Надявам се всички да си получите картичките.

Вие сте много специални за мен. Hug   bouquet

# 14
  • Мнения: 11 552
Ста ди- получих картичката! Много ти благодаря!!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт