Кърджали

  • 16 985
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Една форумка ме разпозна тук по снимка, а аз чак на третото ЛС зацепих, че ми е била съседка в К-ли и сме си играли заедно ooooh!
Кейси, за кого става въпрос?  Wink




 ooooh! Сраааам
Две са форумките, за които не можах да включа от първия път.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 655
Хей, момичета, къде се покрихте?  Кейси, споко и на мен ми се случва често напоследък . Wink

# 32
  • Мнения: 655
Пак съм аз. Току-що прочетох, че една мама от Ямбол е починала.  Cry Била е мой набор и е имала 2 дечица. Боже, стана ми толкова гадно, че реших да споделя с вас. Откакто прочетох какво е станало, все за дечицата си мисля. Не е честно да се случват такива неща. Бог да я прости. Praynig

# 33
  • Мнения: 377
Я и аз да се включа тук. Стана ми много приятно като ви четох.
Казвам се Петя набор 74. Завърших през далечната 93г. СОУ Отец Паисий. Хубави времена бяха. Ееееееееех колко ми стана мило като се върнах назад в годините.
Сега живеем в София, но често си ходим до К-ли. На 1 април пак сме там за 10 дни.
Ще ми е много приятно да се видим.

 Мама на Бобо, много е мъчно и тъжно това което си написала.

# 34
  • Мнения: 655
Здрасти, Петя. С теб със сигурност се знаем поне по физиономия, защото и аз завърших "Паисий" , но през 95 г. Дай някакви снимки да се видим. Ако искаш пиши на лични.

# 35
 :stop:Zdraveyte,mami ot K-li!Az sam ot K-li,no sam omajena vav Varna.Bremenna sam i termina mi e na 22.03.78 nabor sam.U4ila sam  v "Otec Paisiy".Posle zavar6ih i u4itelskiya.Jivyala sam vav Vazrojdenci.Na prolet mislya da si doyda za malko v K-li. :lol:Mnogo sam se zatajila za moya krasiv,malak grad.  bouquet

# 36
  • Мнения: 377
Ама вие пак се покрихте.
 renci, снимката нещо не се отваря.

А това съм аз, малко след като родих Пепи.
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=494930

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 18:51 от petjia

# 37
  • Мнения: 377
Защо няма никой тук? Точно като Ви открих и се зарадвах, че ви има всички изчезнахте.

Какво става със срещичката? Ще има ли newsm78? Кой ще се заеме с тази тъй важна задача, да организира едно събиране?
Ама колко много въпроси зададох. 

# 38
  • Мнения: 655
Ей, хора , защо само аз и Петя пишем? Я да се включвате и вие. Merirose ти да не роди? Гледам, че термина ти е минал. Ако не си  - леко раждане. Simple Smile А как се казваш?

# 39
  • Мнения: 377
Мerirose, чакаме новини.
 Мама на Бобо, с теб ще пишем непрекъснато, за да стои темата на първа страница та дано някой като я види се сети за нас и да пише.
Да ви направя среща на 2 април. Има ли ЗА. Предлагам на Рилите към 11 часа, дано е хубаво времето. Хайде чакам да се "запишете".

# 40
  • Мнения: 7 837
Ако уговорите нещо, ще кажа на сестра ми и ако малкия е в кондиция, могат да дойдат, да ме представляват  Laughing

# 41
  • Мнения: 377
 Кейси, нещо не мога да включа.
Сестра ти ли гледа малкия newsm78?
Ще се радвам да се запозная с всички сестри, лели и т.н. Познатите ми в К-ли чуствително намаляха така, че нямам нищо против повече запознанства.
 

# 42
  • Мнения: 7 837
Не моя  Joy
Тя си гледа нейния малък  3-годишен ураган   Grinning

# 43
  • Мнения: 655
А, това вече е нещо друго.  Laughing
Кейси, как си, как е малкия сладур? Ако уговорим нещо ще викнем и сестра ти - по физиономия я познавам.
Петя, за 2-ри нямам нищо против стига малкия да не спи по това време, че си е направил един режим и обикновено в 11 спи, но до тогава има време, ще се разберем. Wink

# 44
  • Мнения: 7 837
Кейси, как си, как е малкия сладур?

Аз съм недоспала, а Самуил с 2 избили кътника и още 2 на път. Разказва ми играта напоследък  Crazy
Тук температурите ве4е минават 30 градуса през деня и кошмарните жеги малко по малко настъпват  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт