Кърджали

  • 16 953
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 655
Честит Гергьовден на всички, които празнуват днес. Весело изкарване на празника. dance

# 76
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета!  Hug

Съвсем случайно намерих тази темичка!
Поздрави на всички съгражданки(и аз съм от К-ли, сега родителите ми живеят там) и всички настоящи и бъдещи кърджалийски снахи Simple Smile

Разгледах снимките, но освен Кейси(която си спомням по физионамия) май никой друг не познавам. То, това е от набора.  Whistling Аз съм по-голяма от вас. Радвам се, че има толкова мами от Кърджали и толкова сладки дечица!

Ще поглеждам от време на време и тук!   bouquet

# 77
  • Мнения: 655
Здравей, Natalyna. Добре дошла. Разкажи нещо за себе си. Може и да се знаем. Laughing

# 78
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравей  Мама на Бобо!  Hug

Ами аз съм 70 набор и съм учила в бившия "Благоев". Живея в блоковете срещу х-л "България"(всъщност живеех, сега там са само родителите ми).

# 79
  • Мнения: 655
Ти си по-голяма от мен с 6 години. По принцип и аз трябваше да уча в "Благоев", защото едно време нали имаше райониране, но в крайна сметка до 12 кл. учих в "Паисий". А ти как се озова в Чехия? И как е там? Абе, разкажи всичко интересно (ако искаш пиши на лични).

# 80
Zdr.Otdavna ne sam pose6tavala tozi sait.Ot kakto se rodi moeto slan4ice vse vse nyamam vreme.Imam si momi4ence  Merilin.Kam sredata na yuni mislim da idvame v K-li... Grinning

# 81
  • Мнения: 118
здравейте и от мен.аз сам родом от к-ли,но от близо 13 год. не живея там.намирам се в израел.едва ли се познавам с някоя от в ас,но ще ми е много приятно да си пишем,а може би и да се видим. newsm03

# 82
  • Мнения: 655
Merirose, честито ти бебче. Да ти е живо и здраво и само радости да ви носи.  ylinfant
Maiaa , здравей и на теб. Добре дошла във форума. Laughing

# 83
  • България
  • Мнения: 224
Зравейте,мами от Кърджали!
Не съм от този град,но съм учила в Педагогическия институт и завърших през 1996г.Много харесвам този град!!!Има нещо омайно и превличащо в него!Почти всяка година ходим за 1-2 дни на гости в Кърджали.Божествена природа!Красота!!!Ех,спомени.....!

# 84
  • Мнения: 377
Скоро нямах много време да се  ровичкам из форума и гледай ти какви интересни работи са се случели тук. Много се радвам, че има и нови попълнения. Сега обаче ще карам подред, та първо
merirose, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!  bouquet
Да е здрава и много, много усмихната малката Мери.
А с времето от сега нататък все ще е така. Почти за нищо  няма да имаш време. 
До кога ще останете в К-ли? Ние мислим да сме там от към 7 юли.
 
maiaa здрасти и от мен.
Хубаво е, че можем да си общуваме тук. Ще е интересно ако ни разкажеш малко повече за Израел. Какво те отведе чак там?

 natalyna радвам се, че си открила темичката. Преди време и аз като теб съвсем случайно я открих и от тогава съм пристрастена. И да поглеждаш по-често  Laughing насам.

 Перуника, мислех си, че само аз си мисля, че градчето ни е прекрасно, но сега щом и ти го казваш, значи наистина е така. Много се радвам, когато хора които не са родом от там мислят такива хубави неща за К-ли.

# 85
  • Мнения: 1 849
Хубаво си е градчето! Laughing
Всички ни се чудят с мъжа ми, че се преместихме да живеем тук преди пет години. Аз съм от Габрово, а той от Стара загора. Всички бягат от тук, ние оставаме. Вече се чувствам привързана към него!  bouquet

# 86
  • Мнения: 118
здравей петя! много неща бих искала да ви разкажа...но накратко-израел е чудно място,което от пустиня са превърнали в рай.не може да се сравни с бг-просто са много различни.тук ме отвя безработицата в бг и безпаричието,но лубовта ме задържа тук вече почти 10 години.всяка година си идваме в бг да се разтъжим и естествено винаги идваме в к-ли.обичам си градчето и то много! точно заради това се вклучих и аз и ми е много приятно  да пиша newsm03

# 87
  • Мнения: 377
 maiaa, ще се радвам да се видим. Да се обадиш като си дойдете.
Ние почти цяло лято ще сме в К-ли и ще ми е много приятно да се видя с колкото се може повече мами. От към 7 юли сме на линия Flutter.
Поздрави на всички мамчета и дечковци.

# 88
  • Мнения: 377
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ!!!
Малки и големи деца, желая ви много безгрижни и весели игри.  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Здравейте, здравейте!
Отдавна съм потребител в този форум, дори преди пусках темичка в Клюкарника за К-ли и така се намерихме с Мама на Бобо, Божана, Кейси и още други. Но тук изобщо не съм поглеждала, а и бях позанемарила посещенията си във форума. Сега пак съм на линия, а и темичката трябва да се побутне напред Wink. Май в хубавото време не поглеждате много-много интернета Simple Smile.
За тези, които не ме познава: Аз съм набор 76, завършила съм "Ботев" - 95-та, с английски, живея и работя тук и си гледам палавника - Стоил на 3 г. и 7 мес.
Като че ли времето вече предразполага към срещичка, а? Предишната се провали, тя се планираше някъде през есента май...
Е, хайде, много здраве на всички ви!!!

Общи условия

Активация на акаунт